0:5
1:2
2:1
- : -
branky (asistence): 22:40 Lukáš Žurek (Martin Kalivoda), 40:56 Martin Juroš (Martin Theuer), 49:30 Martin Theuer
branky (asistence): 06:29 Filip Dvořák (Ondřej Melichar), 07:14 Ondřej Dvořák (Jan Halama), 09:13 Ondřej Melichar (Vít Petříček), 11:16 Jan Halama (Ondřej Dvořák), 18:28 Jan Halama (Ondřej Melichar), 26:16 Ondřej Dvořák (Ondřej Melichar), 36:13 Ondřej Dvořák (Petr Tlustoš), 41:46 Richard Kafka (Vojtěch Haman)

FbC Frýdek-Místek - Hippos Žďár n/S. 3:8
23. Lukáš Žurek, 41. Martin Juroš, 50. Martin Theuer - 7. Filip Dvořák, 8. Ondřej Dvořák, 10. Ondřej Melichar, 12. Jan Halama, 19. Jan Halama, 27. Ondřej Dvořák, 37. Ondřej Dvořák, 42. Richard Kafka; rozhodčí: Vladimír Hála - Petr Szilvási; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 6; zásahy brankářů: Michal Zápalka 25 - Lukáš Kratochvíl 32; po třetinách: 0:5, 1:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu, Sedláčka: O výsledku zápasu rozhodla tragická první třetina z naší strany. Vysoký náskok už se nám přes veškerou snahu v dalších třetinách nepodařilo zkorigovat.
60:00
V poslední třetině byli střelecky aktivnější znovu domácí, když přestříleli Hippos v poměru 16:8.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu, Dvořáka: Utkání rozhodla první třetina, kterou jsme jasně vyhráli a ta určila ráz celého utkání.
60:00
58:50
Szczotka nahazuje míček před bránu a čeká teč, nebo dorážku. Theuer se však přes veškeré úsilí do poskakujícího míčku netrefil.
56:00
Melichar si potáhl míček, přetáhl golmana Zápalku k tyči a vystřelil k protější. Nápad skvělý, ale branku o kousek minul.
53:58
Zápalka svým efektním skokem zabránil jistému gólu. Míček vyrazil maskou.
52:55
Velký nátlak na obou stranách. Jakmile hráči získají míček hned druhému týmu pořádně zatápí pod kotlem.
52:11
Lukáš Žurek dokázal i přes nátlak obránce vystřelit na bránu. Míček zachytil až brankář.
50:27
S blížícím se koncem utkání začíná hra dostávat tvrdší ráz.
49:30
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Martin Theuer bez asistence (3:8).
47:14
Frýdek marně hledá způsob jak dostat míček až do brány. Dostávají se velmi blízko, ale chybí tomu tan poslední krůček.
47:01
Juroš naservíroval míček ke střele Vežranovskému, který byl zcela volný, ale bránu opět netrefil.
45:00
Tlustoš měl zcela odkrytou bránu a dostal křižnou přihrávku. Natáhl ke střele a trefil boční síťku.
44:37
Míček mají na svých holích hosté, ale nedokážou se odtrhnout od mantinelu.
43:36
Theuer stříli a trefuje tyčku až mi z toho zvoní v uších.
42:44
Neobsazený Vojta Gřunděl vyslal na bránu tvrdou střelu tahem, ale golman ji stihl vyrazit.
41:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Vojtěch Haman (2:8).
40:56
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Martin Juroš, asistoval Martin Theuer (2:7).
40:00
40:00
V druhé části hry byli střelecky aktivnější domácí. Ti vyslali na soupeřovu bránu 15 střel oproti 10 střelám Žďáru nad Sázavou.
40:00
39:10
Hosté hrají v plném počtu.
38:45
Po shozené boční straně mantinelů následuje přerušení a buly ve střední části.
38:35
Domácím nestačí ani přesilová hra a odkrytý soupeřova brána. Stejně střílejí pouze mimo.
37:10
Vyloučen hráč Petr Tlustoš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (1:7).
35:48
Vyloučen hráč Martin Theuer družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:40
Domácí jsou v této části hry aktivnějším týmem.
33:44
Do odkryté brány střílel Juroš, ale bránu netrefil. Vypadá to, že nervozita si vybírá svou daň.
33:10
Druhá přesilovka již pro hostující tým nebyla tak úspěšná a domácí hrají v plném počtu.
32:32
Do brejku se dostal Závodný, ale jeho klička před brankářem mu nevyšla tak jak by si přál.
31:10
Vyloučen hráč Tomáš Vežranovský družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
31:01
Kratochvíl si svou branku hlídá velmi bedlivě a nenechává v ní moc prostoru pro skórování.
29:35
Vežranovský si útočnou třetinu prochází s míčkem na lopatě jako by se nechumelilo. Hledá komu přihrát, ale nenachází, tak zkouší střelu. Ta je již zblokovaná a neohrozí bránu.
28:21
Frýdek vytváří nátlak před bránou hostí, ale ke gólu to zatím nesměřuje.
27:11
Vežranovský prošel mezi třemi hráči a střílel backhandem. Golman byl na svém místě a střela ho nijak neohrozila.
26:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Ondřej Melichar (1:6).
26:16
Hosté svou přesilovku využili opravdu rychle.
25:50
Vyloučen hráč Matěj Martásek družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:34
Zblokovanou střelu na bránu po přihrávce od Vežranovského vyslal Juroš. Na druhé straně střílel Melichar do hrudi brankáře.
24:42
Žďáru se teď nedaří dostat míček na útočnou polovinu.
23:01
Další střelu z dálky si zkusil Szczotka, ovšem hodně vedle.
22:40
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Martin Kalivoda (1:5).
21:33
Haman si vytáhl míček z rohu a vystřelil na bránu. Trefil břevno.
20:55
Halama se chystal zatáhnout míček za branku, ale Zápalka mu jej sebral z čepele tak rychle, že se ani ohlédnout nestačil.
20:00
20:00
Poměr střel na bránu v první třetině je v poměru 4:15 pro hostující Hippos Žďár nad Sázavou. Ti v podobném poměru domácím nasázeli také samotné góly.
20:00
19:35
Frýdek zkouší na konci první třetiny ještě poslední pozvolný útok, ale přicházejí o míček a sami musejí zachraňovat situaci.
18:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Halama, asistoval Ondřej Melichar (0:5).
18:00
Zápalka teď na poslední chvíli zablokoval prostor ke střele hráči Hippos a zabránil jisté brance.
14:22
Podobně zmařená šance se o pár sekund později opakovala na druhé straně.
14:14
V obrovské šanci byl teď Theuer a Závodný, když si vyměnili několik přihrávek před bránou, ale nakonec střela míjela bránu.
12:52
Oba týmy se střídají v držení míčku. Hraje se převážně okolo mantinelů a za bránou.
11:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Halama, asistoval Ondřej Dvořák (0:4).
10:28
Sympatickou střelu na bránu vyslal Dan Žurek, když si sám vytáhl míček dopředu z obrany.
09:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Vít Petříček (0:3).
09:00
Závodný nachystal Theuerovi střelu, ten však střílel vedle brány.
08:06
Další střelu kousek nad bránu si zapisuje Tlustoš ze Žďáru nad Sázavou.
07:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Jan Halama (0:2).
07:14
Frýdek-Místek doplácí na chyby před bránou.
06:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Ondřej Melichar (0:1).
06:07
Standardní situace v bezprostřední vzdálenosti Zápalkovy brány. Krátká přihrávka a zblokovaná střela. Míček se dostává do rohu.
05:59
V začátku utkání mají více ze hry domácí, uvidíme jak dlouho jim nasazení vydrží.
04:37
Kapitán domácích Vašek Štrbák přihrával na Žurka zpoza brány. Ten však na přihrávku nebyl připraven, jinak mohl skórovat do zcela odkryté brány.
03:21
O střelu se na druhé straně pokoušel Theuer, ale míček mu sjel z čepele.
02:31
Hippos si chystají rozehrávku z útočného rohu. Přišla přihrávka na obránce a následná ztráta míčku.
02:00
Na druhé straně se ke střele po křižné přihrávce dostal Filip Dvořák, ale mířil nad.
01:20
Hosté zakládají postupný útok, ale hned v zárodku přicházejí o míček. K první střele se dostává Lukáš Žurek, ale trefuje horní tyč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Hála a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Petříček, Ondřej Melichar, Petr Tlustoš, Jan Halama
00:00
Line-up domácích FbC Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Tomáš Vežranovský, Michal Szczotka, Martin Theuer, Filip Závodný, Daniel Žurek