4:1
4:3
3:3
- : -
branky (asistence): 01:48 Pavel Daněk (Pavel Turianský), 09:55 Patrik Míka (Jaroslav Janoušek), 14:45 Pavel Daněk (David Polcar), 15:50 Jiří Krůšek (Lukáš Pokorný), 28:16 Jiří Krůšek (Matěj Lubenský), 28:34 Pavel Daněk (David Kolář), 32:59 Jiří Ptáčník (Lukáš Tomeš), 39:59 Matěj Lubenský (David Polcar), 41:23 Jakub Veverka (Roman Školník), 43:50 Jakub Veverka (Jaroslav Janoušek), 53:14 Lukáš Pokorný (David Polcar)
branky (asistence): 01:34 Tomáš Vostřel, 29:09 David Dragoun (Martin Boháč), 35:41 Filip Musil (Martin Boháč), 36:21 David Dragoun (Martin Boháč), 44:34 Petr Červenka (Ondřej Plecháč), 48:01 Kryštof Blažej, 52:53 Martin Boháč (Filip Musil)

FbC Panthers - FbŠ Bohemians B 11:7
2. Pavel Daněk, 10. Patrik Míka, 15. Pavel Daněk, 16. Jiří Krůšek, 29. Jiří Krůšek, 29. Pavel Daněk, 33. Jiří Ptáčník, 40. Matěj Lubenský, 42. Jakub Veverka, 44. Jakub Veverka, 54. Lukáš Pokorný - 2. Tomáš Vostřel, 30. David Dragoun, 36. Filip Musil, 37. David Dragoun, 45. Petr Červenka, 49. Kryštof Blažej, 53. Martin Boháč; rozhodčí: Peter Varga - Přemysl Bališ; vyloučení: 6:6; využití: 2:3; diváků: 37; zásahy brankářů: Jan Borák 31 - Jan Příkopa 39; po třetinách: 4:1, 4:3, 3:3;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Panthers 14 - Bohemians 11
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Panthers 50 - Bohemians 38
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Jan Kulhánek): Panteři hráli velmi dobře, klokani také dobře, Vosy hrály špatně
60:00
Vyjádření vedoucího domácíh (Štěpán Weber): "Bohemka zahrála výborně a mají můj respekt, rozhodlo naše dravé mládí, které dokázalo vždy hned brankově odpovědět na góly soupeře. Mrzí nás velké množství vyloučení, ale musíme a chceme hráče pochválit za to, že zvládli zápas psychicky. Díky všem za zápas!"
56:18
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:18
Pořadatelům dochází židle, oba týmy si po provinění Lubenského vyzkouší hru podobnou prodlouženi v NHL
55:47
Vyloučen hráč Ondřej Plecháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
55:47
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:47
Dvojité vyloučení najednou! Boháč i Plecháč si pomohli nedovoleně a všech 8 kapitánů Bohemians teď diskutuje s rozhodčím
55:14
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
55:14
Krůšek neměl na vybranou a musel si pomoci faulem
54:55
Pěkná kombinace domácích končí ranou Školníka nad
53:14
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval David Polcar (11:7).
53:14
Blesková odpověď domácích! V přečíslení dvou na jednoho volil LUKÁŠ POKORNÝ raději střelu a udělal dobře - míček se třepetá v síti! 11:7 z pohledu domácích
52:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Filip Musil (10:7).
52:53
Výstavní ranou do horního růžku se trefuje Boháč
50:59
Vyloučen hráč Lukáš Tomeš družstva FbC Panthers na 2 minuty za blokování hokejky.
50:59
Tomeš zatáhl za záchrannou brzdu, která je právem oceněna dvěma trestnými minutami
50:25
Polcar silou vůle protlačil míček přes dva napadající útočníky Bohemians, aby následně byl faulován
49:33
Další ze série Musilových faulů na Turianského
48:01
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej bez asistence (10:6).
48:01
Ptáčníkův fatál trestá Blažej
46:19
Veverka si vynutil faul Musila
45:00
Dnešní utkání sleduje 37 diváků, děkujeme!
44:34
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka, asistoval Ondřej Plecháč (10:5).
44:34
Na pětigólový rozdíl snižuje Červenka
43:50
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Jaroslav Janoušek (10:4).
43:50
A znovu JAKUB VEVERKA, který si perfektně naběhl k tyči a zaokrouhluje skóre domácích na 10!
43:02
Daněk mohl přidat svůj čtvrtý dnešní gól, z metru ale trefuje pouze Příkopu!
41:23
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Roman Školník (9:4).
41:23
Další oku lahodící akce domácích! Školník si naběhl na přihrávku, backhandem našel na druhé straně osamoceného JAKUBA VEVERKU, který do odkryté klece přidává už devátý gól!
40:00
40:00
Do Radlic se vrátila florbalová krása a začaly padat góly! Panthers se dostali do vysokého náskoku, opět ale ukázali svou nerozvážnost a vedení málem ztratili. V poslední vteřině ještě stihl potěšit oko náročného diváka Lubenský svou krásnou ranou k tyči. Třetí část začne cca v 18:40.
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Panthers 19 - Bohemians 17
40:00
39:59
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Matěj Lubenský, asistoval David Polcar (8:4).
39:59
Last minute kombinace domácích! Janoušek posunul nahoru na Polcara, který z první našel na druhé straně MATĚJE LUBENSKÉHO. S jeho krásnou dělovkou z první neměl Příkopa šanci! 8:4 pro Panthers!
38:58
Plecháčovo podklouznutí ohodnoceno jako faul
36:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Dragoun, asistoval Martin Boháč (7:4).
36:21
A následně se trefuje také Dragoun...
35:41
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Filip Musil, asistoval Martin Boháč (7:3).
35:41
Dvojnásobnou přesilovku rychle využívá Musil
35:25
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva FbC Panthers na 2 minuty za hrubost.
35:01
Polcar skvěle potáhl balon na střed a drží zelenobílé od Borákovy branky
33:57
Vyloučen hráč David Kolář družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
33:57
Kolář to přehnal s důrazem a jde si odpočinout
33:31
Signalizované vyloučení domácích
32:59
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Lukáš Tomeš (7:2).
32:59
JIŘÍ PTÁČNÍK se dlouho nerozmýšlel a parádní ranou pod břevno z půlky hřiště trestá vyloučení Křenka! 7:1 pro Pantery!
32:09
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
31:44
Lubenský to udělal velkolepě! Jako poslední obránce si na sebe navedl dva soupeře, aby následně prohodil míček za sebe a oba tak postavil do rolí hadrových panáků!
30:21
Parádní rána pronikajícího Turianského málem vymetla víko!
29:09
29:09
Na půli se zapomněl Dragoun, který se tváří v tvář Borákovi nemýlil
28:34
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (6:1).
28:34
Čepice dolů! PAVEL DANĚK natáhl na mantinelu a životním granátem vymetl všechny pavučinky! Hattrick pro domácí číslo 41!
28:16
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Matěj Lubenský (5:1).
28:16
Sedminásobná dorážka Lubenského rány nakonec končí brankou! JIŘÍ KRŮŠEK stál přesně tam, kde měl, a žabkou překonává Příkopu!
27:43
Plecháč to zkusil na Boráka z dálky, ted je jistý
25:59
Červenka nesportovně strčil do Koláře při přerušení, který kvůli svému postavení u mantinelu přes hranu hřiště nekontrolovatelně přepadl
24:22
Musil objel branku a chtěl zasunout na vzdálenější tyč, famózní Borák ale rybičkou zabránil střele i následné dorážce!
20:00
I přes vysoké množství střel sledujeme poměrně nudný zápas. Lépe začali zelenobílí, Panteři ale postupem času převzali do rukou otěže zápasu. Druhá část začne cca v 17:55
20:00
19:51
Na závěr třetiny si ještě jednou vystřelil Vostřel
18:12
Turianský i kvůli svému výškovému deficitu nestačil v souboji na Červenku
17:18
Janoušek u mantinelu ponížil Vostřela, nahrávka na Lubenského mu ale nevyšla podle představ
16:51
Školníkovu akci zastavuje hvizd sudího
15:50
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Pokorný (4:1).
15:50
Tomešova střela úspěch neslavila, následně ale míček uzmul Pokorný, který ho napálil do mely před brankou. Tam se nejlépe zorientoval JIŘÍ KRŮŠEK a posílá Pantery do trháku!
14:45
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Polcar (3:1).
14:45
Polcar posunul na PAVLA DAŇKA, který poslal na párek tři soupeře najednou a následně nasadil ukázkové housky Příkopovi! 3:1!