2:1
2:1
1:0
- : -
branky (asistence): 10:34 David Kolář (Pavel Turianský), 19:15 Lukáš Pokorný (Pavel Daněk), 23:29 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek), 37:42 Pavel Daněk (David Kolář), 52:51 Pavel Turianský (David Tampier)
branky (asistence): 04:49 Tomáš Doležal (Jan Aubrecht), 34:30 Tomáš Doležal (Petr Kořínek)

FbC Panthers - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 5:2
11. David Kolář, 20. Lukáš Pokorný, 24. Matěj Lubenský, 38. Pavel Daněk, 53. Pavel Turianský - 5. Tomáš Doležal, 35. Tomáš Doležal; rozhodčí: Peter Varga - Přemysl Bališ; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 12 - Viktor Beneš 25; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 9 - Chodov 4
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Tomáš Paskal): Panthers byli více na balonu, ale i tak musím poděkovat našim hráčům za hru i za poslední tři minuty bez brankáře. Díky soupeři za zápas.
60:00
Vyjádření vedoucího domácích (Štěpán Weber): "Mrzí nás, že jsme Chodovu přerušili jeho sérii, ale děkujeme mu za utkání, které pro nás nebylo lehké a zahráli super. Rozhodly kromě jiného paradoxně přesilovky, kdy si Chodov připravil dvě oslabení po sobě. Díky všem za zápas!"
54:32
Doležal ani nadvakrát nepřekonal Mazáka!
52:51
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Turianský, asistoval David Tampier (5:2).
52:51
Tampier zakombinoval s PAVLEM TURIANSKÝM a ten popáte rozvlňuje síťku za Benešem!
52:31
Vyloučen hráč Michal Müller družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za hra rukou.
49:57
Vyloučen hráč Ondřej Mikulíček družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za nesportovní chování.
47:59
Dnešní utkání sleduje 24 diváků, děkujeme!
47:26
Ptáčník přeletěl zaklekávajícího Mazáka
46:47
Polcar si počkal na ideální moment pro střelu, míří ale vysoko nad!
38:38
Tampier krásně shodil na Míku, který z úhlu míjí!
37:42
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (4:2).
37:23
Daňkova sražená střela zahučela přímo do koše u dveří
36:55
Tomeš se krásně vytočil z rohu a orazítkoval tyč branky Chodova!
36:07
Polcar omylem obešel Aubrechta, aby následně těsně přestřelil
34:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Tomáš Doležal, asistoval Petr Kořínek (3:2).
31:36
Ve svých šancích postupně vyhořeli Lubenský, Veverka, Školník a ještě jednou Lubenský
30:10
Homerun Ptáčníka do hodin
29:22
Další Lubenského technická finesa končí na Benešovi!
28:28
Baláž měl na hokejce snížení, svojí tutovkou ale pohrdl!
28:21
Kolář v pádu nezamířil přesně
26:55
Znovu Beneš a znovu proti Veverkovi!
25:21
Famózní zákrok Beneše! Počkal si na střelu Veverky a ramenem jí vyráží nad!
24:28
Lubenský výstavně vykoupal Doležala, na Beneše ale nevyzrál!
23:29
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (3:1).
23:29
Klasická kombinace dua Janoušek-Lubesnký končí výstavní dělovkou MATĚJE LUBENSKÉHO!
22:55
Vyloučen hráč Tomáš Doležal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
22:55
Doležal osekal Míku a jde si posedět k pořadatelům
20:59
Skvělý zákrok Beneše proti ráně Janouška!
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Panthers 10 - Chodov 7
20:00
19:15
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Pavel Daněk (2:1).
19:15
Daněk se po návratu do hry zapojil do útoku a z rohu vymyslel krásnou prohazovačku an LUKÁŠE POKORNÉHO, který nadvakrát překonává Beneše!
18:27
Zatím dobré oslabení Panthers, Chodov se nedostal ke střele
17:05
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:05
Daněk si v souboji u mantinelu počínal nedovoleně a půjde si odpočinout
16:01
Pokorný sebral odražený balon a z metru trefuje břevno Benešovy branky!
14:49
Lubenský z posledního beka nasazuje jesličky Hotovčinovi
12:30
Míkova zlověstná pumelice trefuje Benešův rozkrok
10:34
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Turianský (1:1).
10:34
DAVID KOLÁŘ si počkal na hraně brankoviště a doráží Turianského pokus za záda Beneše!