2:0
6:1
1:1
- : -
branky (asistence): 07:42 Dominik Kovář (Jiří Petlan), 18:23 Lukáš Blizňák (Jindřich Hubáček), 28:57 Robin Kollár (Ondřej Hubáček), 30:00 Tomáš Olbert (Pavel Rochovanský), 32:20 Pavel Koželuha (Martin Kotrla), 34:13 Tomáš Olbert, 35:36 Robin Kollár (Jiří Petlan), 39:30 Pavel Rochovanský, 58:27 Josef Blaha (Lukáš Blizňák)
branky (asistence): 25:50 Marek Rotrekl (Stanislav Štork), 52:37 Marek Rotrekl (Milan Kobylka)

FBK Spartak Hluk - FBC ZŠ Uničov 9:2
8. Dominik Kovář, 19. Lukáš Blizňák, 29. Robin Kollár, 31. Tomáš Olbert, 33. Pavel Koželuha, 35. Tomáš Olbert, 36. Robin Kollár, 40. Pavel Rochovanský, 59. Josef Blaha - 26. Marek Rotrekl, 53. Marek Rotrekl; rozhodčí: Broněk Bryson - Jan Máša; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Martin Kotrla 27 - Adam Pavlát 15, Patrik Šenk 12; po třetinách: 2:0, 6:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Rochovanský): "Splnili jsme povinnost zisku tří bodů. Po ospalém začátku jsme se postupně rozjeli a ve druhé části rozhodli o výsledku. Děkujeme soupeři za utkání, kteří i ve všední den dorazili a odehráli velmi slušné utkání. Hodně štěstí do dalších zápasů."
60:00
Komentář trenéra hostí: No coment.
60:00
Střely v poslední části: 13 - 12. Celkem Hluk 36 - Uničov 29
60:00
58:27
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Josef Blaha, asistoval Lukáš Blizňák (9:2).
57:26
Ze strany Hluku to teď vypadá, že chce dát gól každý. Hráči místo kolektivní hry v podobě přihrávek radši volí individuální akce, které nejsou moc efektivní.
56:46
Holý teď přiznal teč a hosté rozehrávají z rohu.
56:10
Kollár vyslal nebezpečnou střelu, gólman tak tak vytěsnil mimo svou svatyni.
52:37
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Milan Kobylka (8:2).
52:01
Rochovanský se zlobí na Šimíčka.
50:23
Timeout FBC ZŠ Uničov
50:23
Krásná akce po ose Hubáček J. - Blaha - Blizňák gólem nekončí.
49:49
Kotrla konečky prstů vytěsnil mezi tři tyče.
48:42
Hostující hráč č.4 Kristián Dufek leží na zemi, vypadá to vážně. Zdravotník Fantomas už za ním běží.
48:07
Galetka předvedl sólo přes celé hřiště ovšem jeho střela mířila mimo tři tyče.
47:44
Utkání se spíše dohrává, opět nuda.
45:00
Dnešní utkání sleduje 66 neplatících diváků. Děkujeme!
43:01
Ve třetí třetině se spíše hraje nahoru dolů.
41:50
Vyloučen hráč Lukáš Blizňák družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:05
Celá hala skanduje Kaaaarel Hošek!
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině se hra zlepšila a bylo vidět hodně krásných akcí a pohledných gólů.
39:58
Střely ve 2.třetině: Hluk-Uničov 13 - 10
39:54
Šimíček trefuje břevno!
39:37
Vyloučen hráč Kristián Dufek družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:30
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Rochovanský bez asistence (8:1).
39:30
Rochovanský ani neví jak ale vstřelil gól.
38:20
Hostující hráč kulhá na střídačku a vypadá to na problém s kolenem. Náš zdravotník Fantomas už za hráčem doběhl a ten je již v dobrých rukou.
35:54
Vyloučen hráč Jindřich Hubáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
35:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Robin Kollár, asistoval Jiří Petlan (7:1).
35:36
Kollár si vychutnal gólmana hostí a navyšuje vedení domácího týmu na 7:1.
34:53
Kollár opět "vyhouslil" protihráče, tyhle parádičky ho náramně baví.
34:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert z trestného střílení (6:1).
34:13
Nájezd pro domácí. Všichni si přejí, ať ho nejde hráč s číslem 44.
32:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Koželuha, asistoval Martin Kotrla (5:1).
32:20
Kotrla ihned dlouhým výhozem posílá Koželuhu na bránu a ten se nemýlí.
32:15
Kotrla zkrotil neposedný míček.
30:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Pavel Rochovanský (4:1).
29:51
Rochovanský před prázdnou bránou pouze promáchl, ach jo...
28:57
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Robin Kollár, asistoval Ondřej Hubáček (3:1).
28:57
Kollár vymetl pavučinu z horního růžku brány a stav je 3:1.
28:50
Kotrla opět předvedl krásný zákrok. Dnes chytá velmi dobře!
27:59
Kotrla vyráží maskou.
26:49
Kovář teď dobře zachytil kříženou přihrávku a zamezil tak nebezpečné akci hostí.
25:50
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Stanislav Štork (2:1).
25:50
Hosté snižují.
25:38
Kollár krásně našel Zábranu avšak ten bez zábran vystřelil nad.
23:44
Rochovanský na zemi a s ním i celá řada mantinelů.
22:40
Hubáček J. střílí jen do hrudi gólmana.
22:03
Domácí nejdřív nastřelili tyčku a poté Hubáček J. trefil masku gólmana.
21:32
Kotrla opět zachránil svůj tým!
20:00
20:00
19:59
První třetina byla poněkud ponurá. Žádnému z diváků se tahle hra nemohla líbit. Doufejme, že se hra obou celků ve druhé třetině zlepší.
19:58
Počet střel v 1.třetině: Hluk-Uničov 10 - 7
18:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Jindřich Hubáček (2:0).
18:23
Blizňák navyšuje vedení.
16:24
Kotrla opět podržel svůj tým! Krásný zákrok!
14:00
Šimíček si teď může sypat popel na hlavu! Z bezprostřední blízkosti netrefil odkrytou klec.
12:52
Hosté netrefují prázdnou bránu!
12:15
Kotrla předvedl krásný zákrok!
11:12
Hosté mohli z dobré akce vyrovnat stav dnešního utkání, to by však jejich útočník nesměl vystřelit pět metrů nad.
09:33
Kollár si teď dovolil menší parádičku, soupeři nasadil ostudné "jesličky".
08:20
Šimíček trefuje boční síť.
07:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Dominik Kovář, asistoval Jiří Petlan (1:0).
07:12
Vyloučen hráč Jiří Šesták družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra na zemi.
07:12
Domácí mají možnost otevřít skóre dnešního zápasu. Mají přesilovku.
06:00
Nuda, nuda, šeď, šeď. Utkání je velmi ospalé. Žádné nebezpečné akce ani šance.
04:22
Utkání je zatím nemastné, neslané.
03:02
Olbert trefuje břevno!
02:49
Šimíčkovu střelu vytěsnil gólman hostí mimo tři tyče.
00:50
První střela hostí, docela chabá. Kotrla bez problému chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jan Máša.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Stanislav Zámečník, Jiří Navrátil, Milan Kobylka, Marek Rotrekl, Stanislav Štork
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Martin Kotrla; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Dominik Kovář, Tomáš Olbert, Ondřej Hubáček, Marek Šimíček