1:1
5:1
4:5
- : -
branky (asistence): 14:30 Lukáš Tomeš (Lukáš Pokorný), 27:32 Jakub Rybka (Pavel Daněk), 30:34 Lukáš Tomeš (Jiří Krůšek), 31:55 Roman Školník (Jaroslav Janoušek), 33:34 David Polcar (Roman Školník), 35:43 Jiří Ptáčník (Jakub Rybka), 40:43 David Kolář (Pavel Daněk), 45:27 Jiří Ptáčník (Pavel Daněk), 52:28 Roman Školník (Jiří Ptáčník), 59:54 Pavel Turianský
branky (asistence): 17:34 Michal Soukup (Ondřej Koráb), 25:29 Martin Ryneš (Michal Soukup), 46:31 Juraj Vojtíšek (Jan Židlický), 49:17 Juraj Vojtíšek (Martin Ryneš), 56:55 Michal Soukup (Martin Ryneš), 59:01 Michal Soukup (Martin Ryneš), 59:47 Martin Ryneš (Michal Soukup)

FbC Panthers - SSK KSB Future Barrandov 10:7
15. Lukáš Tomeš, 28. Jakub Rybka, 31. Lukáš Tomeš, 32. Roman Školník, 34. David Polcar, 36. Jiří Ptáčník, 41. David Kolář, 46. Jiří Ptáčník, 53. Roman Školník, 60. Pavel Turianský - 18. Michal Soukup, 26. Martin Ryneš, 47. Juraj Vojtíšek, 50. Juraj Vojtíšek, 57. Michal Soukup, 60. Michal Soukup, 60. Martin Ryneš; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Borák 20 - Ondřej Horňák 25, Jan Prokop 4; po třetinách: 1:1, 5:1, 4:5;
60:00
Poměr střel ve třetí třetině Panthers 8 Future 10
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích Štěpána Webera "Napínavý zápas, borci z Future ukázali, že i když jsou starší než naši trenéři, tak umí a předvedli nám pár kousků, které se ještě musíme doučit. Díky dostatečnému náskoku jsme se pak v naší slabší chvilce nemuseli bát o vítězství. Díky všem za zápas!"
60:00
Hráč utkání domácích - 22 Roman Školník
60:00
Poměr střel celkem Panthers 39 Future 27
60:00
Komentář kapitána hostů Lukáše Kliera "Děkujeme za hezký a bojovný zápas."
60:00
Hráč utkání hostů - 13 Michal Soukup
60:00
59:54
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Turianský bez asistence (10:7).
59:47
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Martin Ryneš, asistoval Michal Soukup (9:7).
59:01
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Michal Soukup, asistoval Martin Ryneš (9:6).
57:00
Future zkouší power play
56:55
Timeout SSK KSB Future Barrandov
56:55
53:08
Panteři usoudili, že situace 4 na 1 je příliš výhodná a tak z ní nebyli nebezpeční
52:28
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Roman Školník, asistoval Jiří Ptáčník (9:4).
52:28
Vyloučen hráč Juraj Vojtíšek družstva SSK KSB Future Barrandov na 2 minuty za nesportovní chování.
51:30
Na hřišti se přiostřuje
49:17
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Juraj Vojtíšek, asistoval Martin Ryneš (8:4).
49:17
Vojtíšek se protáhl po pravém mantinelu a snižuje
46:31
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Juraj Vojtíšek, asistoval Jan Židlický (8:3).
46:31
Vojtíšek trefuje ze vzduchu a snižuje
45:27
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Pavel Daněk (8:2).
45:27
Daněk se obtčil kolem Davida Ryneše, našel Ptáčníka, který neomylně zvyšuje
43:15
Školník ze středu nad
40:43
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Daněk (7:2).
38:29
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:56
Rybkův měkoučký centr ztečoval Kolář mimo Horňákovu svatyni
35:43
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Jakub Rybka (6:2).
35:43
Ptáčníkovu přízemní střelu zastavila až síť...
33:58
A Krůšek zlomil hůl
33:34
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Polcar, asistoval Roman Školník (5:2).
33:34
David Polcar by mohl střelbu švihem vyučovat, ze středu zamířil naprosto přesně k tyči
31:55
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Roman Školník, asistoval Jaroslav Janoušek (4:2).
31:55
Školník vypíchl a s Janouškem si v brejkové situaci poradili na výbornou!
30:34
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jiří Krůšek (3:2).
30:34
Legendární Tomešova otočka a Panthers vedou!
27:32
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Rybka, asistoval Pavel Daněk (2:2).
27:32
Rybka z velkého úhlu propáli vše co mu stálo v cestě a je vyrovnáno
25:43
Trestné střílení družstva FbC Panthers neproměnil David Kolář.
25:43
Vyloučen hráč Jan Vinš družstva SSK KSB Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
25:43
Vinš sekl Školníka před Horňákem a následuje trestné střílení, ujmul se ho domácí kapitán David Kolář
25:29
23:12
Daněk trefil Míkovu žabku, ale jen do brankové konstrukce
22:46
Oba týmy v plném počtu
20:46
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva FbC Panthers na 2 minuty za hrubost.
20:46
Vyloučen hráč Lukáš Klier družstva SSK KSB Future Barrandov na 2 minuty za hrubost.