2:0
0:1
2:1
- : -
branky (asistence): 03:46 Jiří Ptáčník (Matěj Lubenský), 18:27 Roman Školník (Jakub Veverka), 57:39 Jaroslav Janoušek (Matěj Lubenský), 58:36 David Polcar (Roman Školník)
branky (asistence): 36:38 Jan Hrdlička (Ondřej Kočí), 53:05 Lukáš Panenka (Lukáš Janů)

FbC Panthers - Fortel TJ Sokol Kobylisy 4:2
4. Jiří Ptáčník, 19. Roman Školník, 58. Jaroslav Janoušek, 59. David Polcar - 37. Jan Hrdlička, 54. Lukáš Panenka; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 28 - Ladislav Vavřínek 32; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:1;
60:00
Poměr střel ve třetí části Panthers 10 Kobylisy 10
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Hrdličky "Utekla nám první třetina, poté vyrovnaný zápas. Panteři byly šťastnější, byli schopni vstřelit branku, která rozhodla."
60:00
Hráč utkání hostů 3 Ondřej Kočí
60:00
Poměr střel celkem Panthers 36 Kobylisy 30
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích Štěpána Webera "První třetina pěkná, zbytek nevím, jak komentovat, vyhrál florbal nad neflorbalem, při vší úctě k soupeři, přišlo mi to za hranou"
58:36
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Polcar, asistoval Roman Školník (4:2).
58:36
Polcar vyslal Školníka vstříc Vavřínkovi, Školník neuspěl a tak napodruhé připravil pozici pro Polcara, který uklidil do Vavřínkovy sítě
57:39
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Matěj Lubenský (3:2).
53:25
Vyloučen hráč Lukáš Tomeš družstva FbC Panthers na 2 minuty za špatné střídání.
53:05
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Lukáš Janů (2:2).
51:35
Vyloučen hráč David Polcar družstva FbC Panthers na 2 minuty za bránění ve hře.
50:56
Vyloučen hráč Lukáš Panenka družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
50:24
Trestné střílení družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy neproměnil Ondřej Kočí.
50:24
Vyloučen hráč Pavel Turianský družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
50:24
Nájezd proti Panthers, Kočí zakončil nad
50:20
Veverka dorážel tak vehementně až zlomil hůl
49:58
Vyloučen hráč Vojtěch Press družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
46:01
Vyloučen hráč Petr Wagner družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za sekání.
46:01
A nyní Školník
45:40
Na hřišti se začíná přitvrzovat, nejdřív to pocítil netypicky Ptáčník, poté Turianský
38:27
Lubenský se nyní vykoupil, když zachytil přihrávku na Panenku, který by měl naprosto prázdnou branku
36:38
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (2:1).
32:12
Vyloučen hráč Šimon Paldus družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:10
Nejdříve Míka s Rybkou uhlídali nahození směřující na Kočího, následně Turianský na druhé straně nechal vyniknout Vavřínka
18:27
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Roman Školník, asistoval Jakub Veverka (2:0).
18:27
Školník si zařval na Veverku, který ho našel naprosto volného, ten následně prostřeili Vavřínka
16:49
Pokorný se dostal až příliš blízko Vavřínkovi, který stačil balon přikrýt nohama