0:0
4:0
- : -
SK Jihlava
branky (asistence): 40:12 Eva Krauskopfová (Anežka Slaná), 42:00 Anežka Slaná (Klára Šarochová), 53:50 Veronika Šmolcnopová (Tereza Burdová), 56:57 Dominika Holá (Klára Šarochová)
SK Jihlava
branky (asistence): 00:48 Věra Soukupová (Hana Blažková), 13:34 Aneta Kastnerová (Hana Blažková)

FbC Panthers - SK Jihlava 4:2
41. Eva Krauskopfová, 43. Anežka Slaná, 54. Veronika Šmolcnopová, 57. Dominika Holá - 1. Věra Soukupová, 14. Aneta Kastnerová; rozhodčí: Jan Černý - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Andrea Hrubá 17 - Michaela Obselková 30; po třetinách: 0:2, 0:0, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Romana Komendy "Po dobrých dvou třetinách jsme nezvládli úvod třetí, nechali jsme po našich chybách soupeře vrátit do utkání. Gratulujeme soupeři."
60:00
Hráčka utkání domácích - 22 Klára Šarochová
60:00
Poměr střel ve třetí třetině Panthers 12 Jihlava 4
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Jenšíka "Z naší strany první dvě třetiny tragický výkon. Ve třetí třetině jsme zamkli soupeře, začali jsme hrát a i se štěstím jsme vyhráli. Děkujeme za fair play zápas."
60:00
Hráčka utkání hostů - 39 Michaela Obselková
60:00
Poměr střel celkem Panthers 34 Jihlava 19
60:00
56:57
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Dominika Holá, asistoval Klára Šarochová (4:2).
53:50
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Veronika Šmolcnopová, asistoval Tereza Burdová (3:2).
52:01
Timeout SK Jihlava
50:09
Jihlava v pěti
48:09
Vyloučen hráč Gabriela Junková družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:00
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Anežka Slaná, asistoval Klára Šarochová (2:2).
40:12
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Anežka Slaná (1:2).
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé třetině Panthers 12 Jihlava 5
40:00
34:32
Vyloučen hráč Hana Blažková družstva SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
26:32
Jihlava v plném počtu
25:25
Panterky v pěti
23:25
Vyloučen hráč Anežka Slaná družstva FbC Panthers na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině Panthers 10 Jihlava 10
20:00
13:34
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Kastnerová, asistoval Hana Blažková (0:2).
12:36
Vyloučen hráč Andrea Nováková družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:56
Rosmusová tyč!
00:48
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Věra Soukupová, asistoval Hana Blažková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Michaela Obselková; hráči v poli: Hana Blažková, Tereza Rychlá, Nikola Jandátová, Věra Soukupová, Tereza Sedláčková
00:00
Line-up domácích FbC Panthers: brankář: Andrea Hrubá; hráči v poli: Klára Šarochová, Petra Šusterová, Andrea Nováková, Anežka Slaná, Veronika Šmolcnopová