4:0
3:4
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 15:14 Klára Šarochová (Andrea Nováková), 20:52 Eva Krauskopfová (Natálie Sátrová), 35:33 Eva Krauskopfová (Jana Rosmusová), 36:37 Andrea Nováková (Carolina Casado), 39:08 Eva Krauskopfová (Natálie Sátrová), 41:11 Eva Krauskopfová (Natálie Sátrová), 47:33 Natálie Sátrová (Eva Krauskopfová), 58:46 Eva Krauskopfová (Jana Rosmusová)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 53:09 Tereza Burianová (Karolína Chvátalová), 58:32 Karolína Chvátalová (Tereza Plánková), 59:05 Karolína Chvátalová (Tereza Burianová), 59:59 Karolína Chvátalová (Tereza Burianová)

FbC Panthers - FBŠ Jihlava 8:4
16. Klára Šarochová, 21. Eva Krauskopfová, 36. Eva Krauskopfová, 37. Andrea Nováková, 40. Eva Krauskopfová, 42. Eva Krauskopfová, 48. Natálie Sátrová, 59. Eva Krauskopfová - 54. Tereza Burianová, 59. Karolína Chvátalová, 60. Karolína Chvátalová, 60. Karolína Chvátalová; rozhodčí: Lukáš Recht - Filip Gaberdén; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Carolina Casado 11 - Šárka Topičová 31; po třetinách: 1:0, 4:0, 3:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Jenšíka "Celé utkání jednoznačně v náš prospěch akorát zbytečně odfláknutých posledních 10 minut kdy jsme obdrželi zbytečně tři góly a nepomohli jsme golmance. Díky soupeři za zápas."
60:00
Poměr střel celkem Panthers 39 Jihlava 15
60:00
Hráčka utkání domácích - 71 Jana Rosmusová
60:00
Komentář vedoucí družstva Anny Přibylové "Pasivita a zbytečné hrubé chyby ve druhé třetině nás dnes připravily o zisk bodů. Gratulujeme soupeři."
60:00
Hráčka utkání hostů - 71 Tereza Češková
60:00
Poměr střel ve třetí třetině Panthers 13 Jihlava 5
60:00
59:59
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Tereza Burianová (8:4).
59:05
58:46
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Jana Rosmusová (8:2).
58:32
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Tereza Plánková (7:2).
55:47
Timeout FBŠ Jihlava
53:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Burianová, asistoval Karolína Chvátalová (7:1).
47:33
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Natálie Sátrová, asistoval Eva Krauskopfová (7:0).
44:14
Utkání sleduje 12 diváků
41:11
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Natálie Sátrová (6:0).
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé třetině Panthers 13 Jihlava 5
40:00
39:08
36:37
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Andrea Nováková, asistoval Carolina Casado (4:0).