0:2
0:1
- : -
branky (asistence): 16:20 Petr Němeček (Václav Kramel)
branky (asistence): 15:50 Marek Chocholoušek (Jakub Štěrba), 28:33 Marek Chocholoušek (Jakub Štěrba), 29:44 Marek Chocholoušek (Michal Šnábl), 50:39 Marek Chocholoušek (Filip Nový)

ASK TEMPISH Orka Čelákovice - Florbal Chomutov 1:4
17. Petr Němeček - 16. Marek Chocholoušek, 29. Marek Chocholoušek, 30. Marek Chocholoušek, 51. Marek Chocholoušek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Freiman 16 - Jan Vlček 15; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:1;
60:00
Hlasy domácích: Dnes nevyhrál lepší tým. Přejeme hostům šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve třetí třetině: Orka - 4, Chomutov - 10.
60:00
Hlasy po utkání: hosté - V první třetině se projevilo to, že jsme celý týden netrénovali, ale pak z naší strany bojovný výkon a důležité 3 body a výborný výkon našeho brankaře. Děkujeme soupeři za korektní zápas a přejeme hodně štěstí.
60:00
59:59
Zápas končí vítězstvím hostí.
58:30
Hosté se snaží bezpečně dovést zápas do vítězného konce a nikam se nehrnou ani v přesilovce.
58:05
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:05
Sporná situace končí brejkem hostí 3:1 a vyloučením domácího Doutnáče za nemístné řeči.
57:35
Ani trestný úder v podobě střely Řeháka neskončil v brance hostí...
57:10
Chomutov se neprosadil ani střelou Andrleho, ani dorážkou Bejčka.
55:25
A to byla také jediná střela Chomutova v jejich přesilovce, která právě skončila.
54:21
Pohotový volej Andrleho zastavil levý semafor domácího brankáře Freimana.
53:18
Vyloučen hráč Václav Kramel družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
52:40
Hosté zahušťují prostor před brankou a domácí se nemohou prosadit do střelecké pozice.
50:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Filip Nový (1:4).
50:39
Po trestném úderu Orky následuje rychlý brejk a únik opět proměňuje Chocholoušek.
48:30
Chybu Krajníka v rozehrávce nevyužívá domácí Doutnáč.
47:50
Chomutovský Jaschke se pokusil dorazit míček do branky, ovšem ve výši horní tyčky.
46:53
Šance bratrů Němečkových na straně domácích - kros zakončil Petr střelou nad branku hostí.
46:41
Míček hráčům odskakuje od čepele k čepeli a nic z toho.
44:30
Hluchá pasáž utkání bez výraznější šance.
42:11
Situaci 4:1 řeší bravurně domácí brankář Freiman.
41:17
Domácí se pokusili zvýšit aktivitu v útoku, ale Chomutov kontruje rychlými protiútoky.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Orka - 4, Chomutov - 6.
40:00
Zápas sleduje 25 diváků.
40:00
39:40
Útočníci se v poslední minutě pokusili využít chyb v rozehrávce na obou stranách, ovšem bez úspěchu.
38:11
Čtyři minuty hráli domácí o jednoho muže silnější, přesto nedokázali vystřelit na branku.
36:10
Druhá přesilovka je kopií první, v první minutě se domácí téměř nedostali k míčku.
34:50
Přesilovka skončila bez ohrožení branky a hned si jí zahrají znovu, chomutovských bylo na hřišti asi sedm.
34:45
Vyloučen hráč Marek Chocholoušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
33:30
Domácím se přesilovka nedaří, nemohou se dostat k souvislému tlaku
32:40
Vyloučen hráč Marek Chocholoušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
32:40
Kotva na florbalku Petra Němečka znamená přesilovku domácích.
30:35
Hosté se dokázali dvakrát za sebou prosadit před brankou Orky dobrou přihrávkou a pohotovým zakončením.
29:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Michal Šnábl (1:3).
28:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Jakub Štěrba (1:2).
28:33
Dvojice chomutovských hráčů si vyrobila přečíslení 2:1 a strhává vedení na svou stranu.
27:12
Sekanice v brankovišti Orky, ale nikdo míček pořádně netrefil. Akce končí hvizdem a faulem hostí.
26:02
Trestný úder přímo na brankovišti Orky, ovšem Nový s Dudkem to nevyřešili nejlépe.
25:42
Nebezpečná střela chomutovského Štěrby.
25:06
Chomutovský Trávníček vlétl do hry a donutil oba týmy ke zvýšené aktivitě.
22:50
Opět jeden brejk za druhým.
21:11
Budilovi unikl Fiala, ale sám před Freimanem neproměnil. Míček skončil ve výstroji domácího brankáře.
20:45
Tutovou šanci sebral z hokejky domácího Kubíka Dudek.
20:22
V prvním útoku po vyhrané buly domácí Orka.
20:00
20:00
Střely v první části zápasu: Orka - 8, Chomutov - 4.
20:00
19:23
V závěru se hra zrychlila na obě strany, snaha o přečíslení je patrná na obou stranách.
18:26
Opět brejky na obou stranách, ale obránci s jistotou ošemetné situace řeší.
16:20
Branku družstva ASK TEMPISH Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Kramel (1:1).
16:20
Rychlá odpověď domácích... Přečíslení 2:1 proměňuje Němeček.
15:50
15:50
Kombinace hostí do otevřené obrany končí brankou a Chocholoušek otevírá skóre...
15:02
Po střele Řeháka v nadějné dorážce Kubík. Chomutovský brankář Vlček ovšem vše likviduje.
13:40
V trvalejším tlaku chomutovští, ale domácí se dobře brání a hrozí rychlými protiútoky.
11:47
Těsně před Freimanem v nebezpečné pozici hostující Trávníček.
11:26
Hezká individuální akce Němečka Michala, ale ani on netrefil brankovou konstrukci.
10:20
Ani jedna strana se nemůže prosadit v útoku do nějaké slibné příležitosti.
09:40
Tentokrát se pokusil o sérii střel zezadu chomutovský obránce Šarša.
08:44
Orčí útok Němeček, Němeček, Kubík podpořený zezadu Řehákem zatopil před Vlčkovou brankou.
07:42
Střela hostujícího Chocholouška po krásném krosu končí vysoko nad brankou Freimana.
06:35
Hra se nám trochu otevírá. Viděli jsme několik pokusů o brejk, ale útočníci zatím vždy selhali.
05:25
Únik 2:1 neproměnila domácí dvojice Budil Doutnáč.
04:50
Obrany zatím útokům nepovolují nic než střely z úctyhodné vzdálenosti.
03:40
Tentokrát se pokusili prokombinovat do postavené obrany domácích chomutovští. Nic...
02:33
Další střelu na branku hostí vyslal Řehák, tentokrát mimo.
02:02
Střela zdálky v podání Šedy končí v rukách brankáře Chomutova Vlčka.
00:47
V postupném útoku Orka, ale bez efektu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Miloš Šulc, Jan Krajník, Ondřej Kopp, Vít Andrle, Ondřej Bejček
00:00
Line-up domácích ASK TEMPISH Orka Čelákovice: brankář: Petr Freiman; hráči v poli: Michal Šeda, Stanislav Urban, Jakub Doutnáč, Marek Budil, Martin Mikšovský