3:3
0:1
4:4
- : -
branky (asistence): 03:56 Filip Mocek (Vojtěch Kopia), 17:57 Matěj Černý, 18:50 Vojtěch Kopia (Marek Piskorz), 41:11 Jan Galuszka (Václav Večeřa), 46:05 Matěj Černý (Jan Žwak), 48:00 Martin Czyž (Filip Krajíček), 59:59 Filip Mocek (Štěpán Hladký)
branky (asistence): 05:18 Petr Mikeška (Petr Tkadlčík), 09:54 Daniel Kašný (Radek Mikšík), 13:55 Kamil Nepraš (Petr Tkadlčík), 37:57 Radek Nedbal (Daniel Kašný), 49:00 Kamil Nepraš (Petr Mikeška), 51:54 Radek Nedbal (Jan Grygera), 53:13 Radek Nedbal (Daniel Kašný), 58:34 Radek Mikšík (Petr Mikeška)

FbK Horní Suchá - FbC Slow Shoes Holešov 7:8
4. Filip Mocek, 18. Matěj Černý, 19. Vojtěch Kopia, 42. Jan Galuszka, 47. Matěj Černý, 49. Martin Czyž, 60. Filip Mocek - 6. Petr Mikeška, 10. Daniel Kašný, 14. Kamil Nepraš, 38. Radek Nedbal, 50. Kamil Nepraš, 52. Radek Nedbal, 54. Radek Nedbal, 59. Radek Mikšík; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 19 - Ondřej Mikeška 22; po třetinách: 3:3, 0:1, 4:4;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu: No nic, víme, samo se to neudělá.
60:00
Komentář trenéra hostů: Práce výborný kolektivní výkon, děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely na bránu jsou 12:11.
60:00
59:59
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Mocek, asistoval Štěpán Hladký (7:8).
59:18
Domácí hrají přesilovku. Všichni doufáme že se jim podaří stav vyrovnat.
59:03
Vyloučen hráč Jiří Nedbal družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za zdržování hry.
58:34
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Petr Mikeška (6:8).
58:27
Timeout FbK Horní Suchá
56:34
Po důležitém souboji o míček musel zakročit rozhodčí. Ani jeden tým si neodpustil námitky.
55:29
V souboji o míček se oba hráči skáceli k zemi a oba týmy musí prostřídat své hráče.
53:14
Střela vypálena hostujícím týmem z poloviny hřiště se dostala do brány domácích.
53:13
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Nedbal, asistoval Daniel Kašný (6:7).
52:02
Tuto střelu brankář Vojtěch Stefan nedokázal zachránit a hosté si připisují šestou branku.
51:54
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Nedbal, asistoval Jan Grygera (6:6).
51:11
Brankář domácího týmu, Vojtěch Stefan, chytá míček pevně do ruk a zachraňuje tým před možnou vstřelenou brankou.
50:16
Nápor před brankou domácí tým zvládl překonat a pokračuje ve hře.
49:00
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Kamil Nepraš, asistoval Petr Mikeška (6:5).
48:01
Dorážka domácích se dostala až do brány hostů, stav utkání je 6:4
48:00
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Filip Krajíček (6:4).
46:06
Zranění brankáře hostů bohužel oslabilo a domácím se podařilo vstřelit pátou branku.
46:05
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Jan Žwak (5:4).
43:03
Brankář hostů je zraněn, žádá o náplast. Doufáme že bude schopen pokračovat ve hře.
41:12
Po klasickém rychlém útoku domácího hráče Jana Galuszky je stav srovnán na 4:4
41:11
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Galuszka, asistoval Václav Večeřa (4:4).
40:00
40:00
Střely na bránu 6:5
40:00
38:21
A vyloučení, které jsme předpověděli právě přišlo, oslabení hraje hostující tým.
38:20
Vyloučen hráč Kamil Nepraš družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za sekání.
38:00
Hráč Vojtěch Kopia, hráč domácích zkazil přihrávku a hosté proměňují šanci.
37:57
35:20
Rychlost domácího hráče Jana Galuszky předčí jen málo kdo a tak se mu daří rozehrát výborný útok.
32:00
Hra nabírá na intenzitě a rozhodčí píská stále častěji. Nebude divu pokud se za pár chvil setkáme s vyloučením.
30:05
Hosté dokázali uchránit svou branku i přes velký tlak domácího týmu.
28:37
Domácí s klidem ubránili své oslabení.
27:40
Hráč domácích, Matěj Černý, udělal potíže hned dvěma hráčům hostujícího týmu.
26:10
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
Druhá třetina je plná energie a už ve čtvrté minutě hry jsme mohli zaznamenat hned několik vážných soubojů o míček.
22:08
Po souboji o míček na domácí polovině hřiště zakročuje rozhodčí.
20:50
Domácí nastupují do druhé třetiny s novou energií a už mají za sebou první krásnou, ale neúspěšnou šanci.
20:00
20:00
19:00
A přišlo to na co jsme čekali, domácí srovnali stav na 3:3.
18:50
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Marek Piskorz (3:3).
18:00
Druhá vstřelená branka domácímu týmu vrátila elán a s trochou štěstí srovnají stav.
17:57
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý bez asistence (2:3).
16:59
Při tlaku před brankou domácích došlo k hádce obou týmů a zakročit musel rozhodčí.
15:13
Krásná šance domácích byla zmařena nepřesnou střelou.
13:55
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Kamil Nepraš, asistoval Petr Tkadlčík (1:3).
13:55
Bohužel, přesnost domácímu brankáři chyběla při následující střele.
12:51
Výbornou střelu hostů vyrazil brankář domácích s naprostou přesností.
09:54
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Daniel Kašný, asistoval Radek Mikšík (1:2).
08:34
Tlak před brankou domácích skončil neúspěšnou střelou.
07:00
Výbornou dorážku před brankou hostů, brankář šťastně vyrazil.
06:01
Brankář domácích úspěšně chytl střelu, ale je mírně zraněn. Na štěstí bude schopen pokračovat ve hře.
05:18
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Petr Mikeška, asistoval Petr Tkadlčík (1:1).
05:18
Po úspěšném protiútoku hostů je stav utkání vyrovnán.
04:02
Hosté nedokázali ubránit přesilovku a první branka domácích je na světě.
03:56
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Mocek, asistoval Vojtěch Kopia (1:0).
02:52
Vyloučen hráč Jan Grygera družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Slow Shoes Holešov: brankář: Ondřej Mikeška; hráči v poli: Kamil Nepraš, Jan Grygera, Petr Tkadlčík, Jiří Nedbal, Radek Mikšík
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Martin Czyž, Štěpán Hladký, Filip Krajíček, Lukáš Kudrna, Matěj Černý