3:3
1:0
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 04:41 Václav Lorenc (Jan Dočekal), 23:08 Marek Dvořák, 34:16 Marek Dvořák (Miroslav Daněk), 35:53 Miroslav Daněk (Adam Jirka), 36:28 Petr Jelínek, 52:15 Václav Lorenc (Miroslav Daněk), 52:46 Tomáš Kasper (Jan Dočekal), 53:24 Václav Lorenc (Jan Horský), 64:17 Miroslav Daněk
branky (asistence): 03:37 Zdeněk Kounek (Matěj Doubek), 07:34 Jan Tomšů (Jan Maršík), 12:25 Michal Hošek (Miroslav Vlach), 15:04 Zdeněk Kounek (Matěj Doubek), 39:14 Jan Maršík (Matěj Doubek), 49:10 Jan Tomšů (Michal Hošek), 49:50 Matěj Doubek (Milan Paták), 52:26 Jan Tomšů (Jan Maršík)

FBŠ Jihlava - Pacovští Honzíci 9:8p
5. Václav Lorenc, 24. Marek Dvořák, 35. Marek Dvořák, 36. Miroslav Daněk, 37. Petr Jelínek, 53. Václav Lorenc, 53. Tomáš Kasper, 54. Václav Lorenc, 65. Miroslav Daněk - 4. Zdeněk Kounek, 8. Jan Tomšů, 13. Michal Hošek, 16. Zdeněk Kounek, 40. Jan Maršík, 50. Jan Tomšů, 50. Matěj Doubek, 53. Jan Tomšů; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Radek Kulhan 29 - Jaroslav Mareš 55; po třetinách: 1:4, 4:1, 3:3, 1:0;
65:00
Komentář trenérky domácích: Po nevydařeném úvodu přišla skvělá 2. třetina, ve které jsme měli dorazit nalomeného soupeře, což se bohužel nepovedlo a utkání jsme si zbytečně zdramatizovali. Jsme rádi, že jsme přece jenom dokázali strhnout vítězství přesnou střelou v prodloužení.
65:00
Střely ve 3. třetině (FBŠ 10) (PH 8) (celkem 64:37)
65:00
Komentář trenéra hostí: Vánoční pauza nám prospěla, což bylo vidět na 1. třetině. 2. třetina se bohužel odvíjela ve tradičním předvánočním tempu, 3. třetina byla vyrovnaná a kdy jsme po těžkých individuálních chybách dovolili soupeři vyrovnat a dovézt zápas do prodloužení, kde už vyhrál ten šťastnější. Děkujeme soupeřům a divákům.
64:17
64:17
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Daněk bez asistence (9:8).
64:17
Únikem přes celé hřiště a přesným zakončením ukončuje zápas Daněk. Jihlava se raduje a soupeři sklesle odcházejí ze hřiště
63:48
Doubek se snaží obtočit kolem brány a umístit míček k tyčce, roztažený Kulhan je ale všude a nohou zabránil obdržení gólu
63:04
Prodloužení se i přes uplynulých 60 minut hraje stále ve vysokém tempu.
61:02
Krásná střela Maršíka bekhendem, kterou musel zachraňovat Kulhan
60:00
60:00
základní hrací doba nestačila na rozhodnutí zápasu, a tak se bude pokračovat prodloužením
60:00
59:50
Nejdůležitější roli teď mají ve hře gólmani. Jihlavský Kulhan se blýská jedním krásným zákrokem za druhým a drží svůj tým
58:45
Hra je plná tvrdých soubojů a pěkných střel na bránu. Skóre zůstává zatím ale stejné a s přibývajícím časem jsou hráči i diváci na tribuně nervóznější
58:00
Přesně 2 minuty zbývají do konce 3. třetiny
57:24
hráč Pacova si vyzkoušel pohled z tribuny, když po souboji s hráčem z Jihlavy skončil mezi diváky
56:01
Jirka rozehrává standartní situaci a Kasper střílí po zemi k tyčce, do brány se ale míček nedostal, zastavili ho něčí nohy na hranici malého brankovišti
54:01
Kulhan vytáhl míček zpoza svých zad a zabránil Pacovu znovu se dostat do vedení. Pacov se sice radoval, ale rozhodčí ukázali, že míček za brankovou čárou neskončil
53:50
Lorenc zkompletoval hattrick dvěma rychlými góly za záda Mareše a hra začíná být velice zajímavá. Na obou stranách pozorujeme pěkné kombinace
53:24
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Václav Lorenc, asistoval Jan Horský (8:8).
53:00
7 minut do konce a hra se mění v přestřelku. Jihlava tlačí a má krásné šance
52:46
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Jan Dočekal (7:8).
52:26
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Jan Maršík (6:8).
52:26
11 sekund trvalo hráčům Pacova odpovědět na gól Jihlavy
52:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Václav Lorenc, asistoval Miroslav Daněk (6:7).
52:15
Lob přes půl hřiště a krásný sklepnutí za záda gólmana od Lorence. Jihlava snižuje
51:13
Daněk vyzkoušel pozornost gólmana a zkusil střelu ze slibné vzdálenosti. Před bránou ale chybí někdo, kdo by to gólmanovi trošku ztížil.
50:12
Pacov je teď na koni, ale Jihlava se nevzdává a má ještě dost času na zajímavý zvrat zápasu.
49:50
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Paták (5:7).
49:10
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Michal Hošek (5:6).
49:10
Střelou z otočky umístil míček do růžku hřáč Pacova Tomšů a posílá svůj tým do vedení 10 minut do konce 3. třetiny
47:12
Hezká střela golfem Šestáka, brankářovi reflexy ale zvítězily a gól nepadl
46:28
Kasper výborně zabránil útoku Pacova a poslal přesnou přihrávku na rozbíhajícího se Mikeše, jeho střela ale minula bránu.
44:35
Rychlý sprint středem hřiště vystřihl Maršík z Pacova a zkusil střílet. Kulhan ale nechce dopustit další míček za jeho zády a potvrzuje to svými zákroky
42:25
Ve 3. třetině se do hry zapojují i diváci a lítá mezi ně teď víc míčku, než do brány
40:00
40:00
Střely v 2. třetině (FBŠ 26) (PH 15)
40:00
39:14
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Maršík, asistoval Matěj Doubek (5:5).
39:14
Sprint přes půl hřiště a přesné zakončení. Tak na sebe vzal gól Pacova Jan Maršík a postaral se tak zase o vyrovnaný stav
38:36
Jihlava se ubránila a už pokračuje v plném počtu
38:05
Jihlava má sice oslabení, ale i tak drží míček na útočné polovině a zatím úspěšně zvládají početní nevýhodu
36:36
Vyloučen hráč Tomáš Kasper družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:28
Timeout Pacovští Honzíci
36:28
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petr Jelínek bez asistence (5:4).
36:28
Jelínek utíká od mantinelu a srovnává se na středu hřiště ke střele. Přesně míří a rázem se Jihlava dostává do vedení
35:53
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Daněk, asistoval Adam Jirka (4:4).
35:30
Jeden z hráčů Pacova zůstává po tvrdším zákroku ležet v rohu hřiště a hráči Pacova diskutují s rozhodčím.
34:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Marek Dvořák, asistoval Miroslav Daněk (3:4).
34:16
Uběhlo 11 sekund a Jihlava proměňuje přesilovou hru.
34:05
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
33:26
Hráči hrají agresivně a rozhodčí udělují jednu výhodu za druhou.
32:03
Kulhan vyhazuje přes celé hřiště a vysílá do úniku Mikeše, ten je ale zastaven a únik pokračuje na domácí bránu. Hra se přelévá ze strany na stranu a místy připomíná spíše pingpongovou výměnu, než florbal. Další šanci si vytvořil hráč FBŠ, když se snažil přehodit gólmana, míček ale těsně minul branku.
30:10
Čada vysílá kros na volného Lorence, ten však netrefuje bránu.
30:00
Počet diváků: 13
27:55
Jihlava hraje tvrdě a hráč Pacova po souboji s Mikešem končí na zemi. Znovu musí zasahovat naše zdravotnice Anička Přibylová, ta svou roli zatím zvládá bravurně
27:20
Jihlava má teď jednu šanci za druhou a gól je dostal do útočné formy. Pacov je ale dále nebezpečný a nechce dovolit FBŠ vstřelit další gól
26:15
Daněk zkouší střelu z půlky, gólman ale neměl moc práce se zachycením míčku.
23:08
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Marek Dvořák bez asistence (2:4).
23:08
FBŠ má standartní situaci z velkého brankoviště. Horský střílí z první a trefuje přesně, rozhodčí ale gól neuznávají a ukazují, že se má hrát až na píšťalku. Druhou standartní situaci si vzal na triko Dvořák a zopakoval střelu po Horském. Tento gól už je uznán
22:14
Kulhan si připisuje další důležitý zákrok po střele ze standartní situace
21:57
Pacov sází spíše na úniky a ty dělají domácím problém. Nestíhají se vracet a faulují.
21:52
Hra v 2. třetině je aktivní a FBŠ jistě nechce nechat stav utkání takový, jaký je. Vytváří si slibné kombinace, už jen ta koncovka a stínění před gólmanem chybí.