3:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 09:45 Iva Váňová (Andrea Doležalová), 10:23 Karolína Chvátalová (Tereza Plánková), 11:36 Anna Přibylová (Anna Dvořáková), 12:41 Karolína Chvátalová (Tereza Plánková), 18:49 Karolína Chvátalová (Anna Přibylová), 37:37 Andrea Doležalová (Petra Prouzová), 49:25 Karolína Chvátalová (Petra Przeczková), 50:37 Anna Přibylová (Anna Dvořáková), 54:36 Iva Váňová (Adéla Mikinová)
branky (asistence): 22:16 Lucie Kalinová (Ivana Lamková), 56:17 Lucie Kopýtková (Tereza Urbášková)

FBŠ Jihlava - SK Bivojky Litvínov 9:2
10. Iva Váňová, 11. Karolína Chvátalová, 12. Anna Přibylová, 13. Karolína Chvátalová, 19. Karolína Chvátalová, 38. Andrea Doležalová, 50. Karolína Chvátalová, 51. Anna Přibylová, 55. Iva Váňová - 23. Lucie Kalinová, 57. Lucie Kopýtková; rozhodčí: Václav Paletář - Martin Draxler; vyloučení: 5 + Anna Dvořáková 10 + Karolína Chvátalová 10:0 + Denisa Pechánková 5; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Šárka Topičová 10 - Lucie Kadlecová 14; po třetinách: 5:0, 1:1, 3:1;
60:00
Komentář domácí trenérky AnKu Dvořákové: Soupeřky byly nebezpečné v útoku, ale to jsme ustály. Ve hře se nám dařilo využívat četná přečíslení, do kterých jsme se celkem snadno dostávaly. Děkujeme za zápas a přejeme litvínovským štastnou cestu domů.
60:00
Střely ve 3.třetině (CELKEM): Jihlava 8 (23) - Litvínov 5 (12).
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu (Filip Skořepa):Jihlavský celek se dostal do rychlého vedení pár náhodnými góly a poté i přes výbornou druhou třetinu naše hráčky nedokázaly srovnat. Co bych ovšem rád zkritizoval, byla hra jihlavských na konci zápasu, kdy bylo rozhodnuto a předvedly téměř likvidační zákroky. To považuji za velice nesportovní a trapné!.
60:00
58:44
Vyloučen hráč Karolína Chvátalová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
58:44
Vyloučen hráč Karolína Chvátalová družstva FBŠ Jihlava na 10 minut za nesportovní chování.
58:24
Vyloučen hráč Anna Přibylová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:00
Poslední otázkou dnešního odpoledne, kterou je třeba odpověděť je, zdali padne ještě desátý dól či nikoliv ?
56:17
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Tereza Urbášková (9:2).
56:17
Litvínovské hráčky využívají chaotické hry a podruhé se trefují. Bude drama ?
54:36
Timeout SK Bivojky Litvínov
54:36
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Iva Váňová, asistoval Adéla Mikinová (9:1).
54:36
V oslabení se trefou k nepopulární desítce přibližuje Ivča Váňová.
52:46
Vyloučen hráč Anna Dvořáková družstva FBŠ Jihlava na 10 minut za nesportovní chování.
52:46
Vyloučen hráč Anna Dvořáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
52:46
AnKu došla trpělivost s předchozími verdikty ke hře tělem, ve stejném čase však došla trpělivost i jednomu z arbitrů... škoda. Současný trend je přece jen trochu jinde?
51:28
Během pětiminutové výhody domácí sestav dvakrát skóruje a nejspíš definitivně rozhoduje o osudu dnešního utkání. Otázkou je již podoba výsledného skóre.
50:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Anna Dvořáková (8:1).
50:37
Necelou minutu před návratem litvínovské hříšnice se trefuje podruhé kapitánka Přibylová po krásné kolmici AnKu Dvořákové.
49:25
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Petra Przeczková (7:1).
49:25
Tak přece jen proměněná výhoda... a kdo jiný, než Kája Chvátalová, která přerušila pomalou kombinaci a vzala odpovědnost na sebe.
48:47
Přesilová hra není v tomto případě příliš výhodou a tak se hraje okolo litvínovské branky bez výrazných šancí.
46:28
Vyloučen hráč Denisa Pechánková družstva SK Bivojky Litvínov na 5 minut za vysoká hokejka.
46:28
Vysoká hůl a zásah protihráčky do hlavy vyústil i přes nevoli hostující lavičky v pětiminutový trest.
43:34
Vyloučen hráč Petra Prouzová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:34
Závar před vlastní brankou rezolutně vyřešila Peťa Prouzová, po právu si šla odpočinout.
40:50
Ukázkovou šanci 2na1 jsme bohužel ukázkově zahodili...
40:00
40:00
Střely v 2.třetině: Jihlava 6 - Litvínov 3
40:00
39:59
Druhá třetina je za námi a my se těšíme na návrat florbalové krásy v poslední třetině. Zatím stále platí slibné pětibrankové vedení domácích hráček. Litvínov si dokáže připravit šance, zakončení je však slabinou hostujícího celku.
37:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Petra Prouzová (6:1).
37:37
Téměř dvacetiminutové trápení střelkyň protrhla Rea Doležalová!
31:22
Přesilová hra nepřinesla žádné vzrušení a nyní diváci musí přetrpět hluchou pasáž hry...
28:39
Vyloučen hráč Tereza Plánková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
22:16
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Lucie Kalinová, asistoval Ivana Lamková (5:1).
22:16
Domácí hráčky byly v mysli nejspíš ještě v šatně... Kalinová prošla celé hřiště jednoruč a v nedbalkách nachytala i Topičovou.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: Jihlava 9 - Litvínov 4
20:00
18:49
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Anna Přibylová (5:0).
18:49
Ještě nezazněla první siréna a Kája kompletuje hatrick!
12:41
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Tereza Plánková (4:0).
12:41
S novou holí přichází i střelecká forma, z podobného místa ale tentokrát ze hry se podruhé trefuje Kája Chvátalová!
11:36
11:36
Rozborka, sborka... do prázné zakončuje Anička Přibylová!
10:23
10:23
Po rozehrávce volného úderu uklízí Kája Chvátalová míček k tyči téměř z poloviny hřiště.
09:45
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Iva Váňová, asistoval Andrea Doležalová (1:0).
09:45
A jdeme do vedení! Pohotovou dorážkou otevírá skóre Ivča Váňová.
06:57
První vážnější šance si připisují Šánová s Mikinovou, zatím bez gólového efektu.
04:35
Úvodní minuty nabízejí řadu nepřesností na obou stranách.
00:01
První buly vyhrávají hráčky Litvínova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Bivojky Litvínov: brankář: Lucie Kadlecová; hráči v poli: Vernonika Fefrčíková, Marie Langová, Lucie Kalinová, Markéta Bártová, Ivana Lamková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Šárka Topičová; hráči v poli: Iva Váňová, Anna Přibylová, Karolína Chvátalová, Andrea Doležalová, Anna Dvořáková
00:00
Do úvodního hnizdu zbývají poslední minuty a my vás vítáme u online přenosu 15. kola 1. ligy žen mezi domácí Jihlavou a soupeřkami z Litvínova.