1:2
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 06:15 Petra Prouzová (Šárka Dvořáková), 14:30 Andrea Doležalová (Anna Přibylová), 28:22 Kristýna Šťastná (Anna Dvořáková), 30:21 Anna Přibylová (Anna Dvořáková), 53:57 Zuzana Trávníková (Anna Dvořáková)
branky (asistence): 05:44 Lenka Láryšová (Julie Brandová), 34:23 Lenka Morová (Klára Chmelová), 44:40 Lenka Morová (Lenka Láryšová), 49:17 Kateřina Pisárová (Viktorie Schoberová)

FBŠ Jihlava - Florbal Chomutov 5:4
7. Petra Prouzová, 15. Andrea Doležalová, 29. Kristýna Šťastná, 31. Anna Přibylová, 54. Zuzana Trávníková - 6. Lenka Láryšová, 35. Lenka Morová, 45. Lenka Morová, 50. Kateřina Pisárová; rozhodčí: Miloš Janda - Libor Štěcha; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Šárka Topičová 57 - Martina Lerchová 32; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:2;
60:00
Komentář trenérky domácího týmu AnKu Dvořákové: "Po vydařeném začátku utkání jsme začaly výkonnostně stagnovat. Od druhé periody jsme byly méně aktivní a soupeř po zásluze dotáhl náš slibný náskok. Ve třetí třetině jsme měly víc štěstí než rozumu. Soupeř neproměňoval vyložené šance, na čemž má velký podíl dnešní skvělý výkon Šárky Topičové."
60:00
Nejlepší hráčky utkání: #37 Topičová Šárka (JIH) a #77 Láryšová Lenka (CHO).
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Miroslava Mora: "Dovolím si říct, že jsme měli více ze hry po celý zápas. Domácí nás vyškolili v produktivitě střelby. Díky za zápas."
60:00
59:59
Skončilo dnešní utkání mezi FBŠ Jihlava a Florbalem Chomutov. Poměr střel dokládá, že konečné skóre asi není úplně spravelivé, na to se ale historie neptá. A hlavně - v brance domácích byla famózní Topičová, nejlepší hráčka utkání. My se s Vámi loučíme z dolnocerekevské arény s dobrým pocitem, tři body zůstaly na Vysočině.
59:59
Počet střel ve 3. třetině (CELKEM): JIH 11 (37) - CHO 27 (61)
59:37
Vyloučen hráč Martina Pilařová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
59:37
Hra vabank nevyšla. Lerchová ještě nestihla doběhnout na střídačku. Chomutovanek tam bylo moc.
59:00
Chmelová má chuť. O tu ji ale asi připraví Topičová. Nepustí jí nic.
58:04
Výborný výhoz Topičové na loňskou mistryni republiky. Ta obehrála soupeřku a... Trestuhodně minula. I mistr tesař či mistryně AnKu se někdy utne.
57:27
Láryšová na hranici brankoviště, tentokrát zablokována zcela regulérně a čistě.
56:40
Topičová parádně proti Chemlové. Co ta holka chytí, to je neskutečné.
55:00
Šťastná v další šanci, míček na ni byl příliš rychlý. Což je kupodivu, ona taky není pomalá.
53:57
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Zuzana Trávníková, asistoval Anna Dvořáková (5:4).
53:57
Trošku šťastný gól ze vzduchu. Ale i ten se počítá. Jihlava vede.
53:37
Teď mi ale trochu Trávníková vypálila rybník. Zjevila se v super šanci a... Trefuje někoho před sebou. Neuvěřitelné.
53:00
Bílý balet je lepší, je dříve u míčků, má větší hlad po výhře. Pokud se Jihlavanky nezvednou, horko těžko uhájí prozatímní bod.
51:58
Konečně světlý okamžik domácích hráček. Přibylová na mantinelu lišácky vychytala rozehru soupeřek, přihrála Doležealové a ta... Trefuje hokejku před sebou.
51:11
A znovu žena v jihlavské masce. O té se bude Chomutovankám asi v noci zdát.
50:30
Další tři parádní zákroky Topičové. Ta teď čape jak Hašan v Naganu.
50:04
Domácí hráčky přestaly hrát. Zdaleka se nehýbou jako na začátku, chybí tomu takový ten "drajv". Potřebují se něčím chytit, ideálně vstřelenou brankou.
49:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Viktorie Schoberová (4:4).
49:17
Klímová se v "mezikruží" podívala, vypálila a může se radovat - srovnává na 4:4. Krásná akce hostů.
48:12
Pisárová měla čas, prostor, byla sama před Topičovou. A stejně netrefila ani branku. Lepší příležitost už mít v následujících pěti letech asi nebude.
47:37
Trávníková do soupeřky důrazně. Rozhodčí to nechalo chladnými. Nikoli však hostující diváky. Snaží se vytvořit tlak na pány v modrém.
47:05
A. Dvořáková parádně shodila na Prouzovou, kdyby si věřila a vystřelila dřív, určitě by to i lépe dopadlo. Takhle z toho nic není.
46:01
Pilařová se probila až před branku, dokonce i do zakončení. A jako bonus dostala naloženo.
45:25
Schoberová do Topičové, ta se musela natáhnout jak gymnastka.
44:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Morová, asistoval Lenka Láryšová (4:3).
44:40
Krásné akce Chomutova a znovu je o zápletku postaráno.
43:30
Standardka Jihlavy v ne zrovna povedeném podání.
43:00
Utkání přihlíží fantastických 25 diváků, kteří doufají, že to domácí dotáhnou do vítězného konce. Tedy až na dva z Chomutova. Ti to mají přesně naopak.
42:10
Hříšnice Morová ve dvou obrovských šancích. Jenže ji pokaždé vychytala Topičová. Teď by jí spoluhráčky měly děkovat, podržela je nad vodou.
40:21
Jihlavský deštník zakončuje Přibylová hooooodně vedle.
40:01
Třetí třetinu začínají Jihlavanky v přesile.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve druhé střetině: JIH 17 - CHO 22
39:59
Skončila druhá třetina utkání. Tentokrát byla Jihlava o něco málo lepším týmem, lze to ale říct zhruba o prvních 13 minutách. Pak se hra srovnala a ke konci byli lepší hosté. Hlavní rozdíl je ale především v produktivitě - Jihlava dává, Chomutov zahazuje. Proti stojí výborná Topičová.
39:33
Vyloučen hráč Lenka Morová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
39:33
Morová se postavila do cesty soupeřce, Š. Dvořáková skončila s vyraženým dechem na mantinelu, resp. na zemi. A první zmíněná hráčka si posedí dvě minuty na lavici pro hříšníky.
39:20
Trávníková podražena. Jihlava má další standardku. Z ní ale nic není. Maximálně předbranková sekaná ukončená hvizdem.
38:45
Gajdušková se v rohu statečně pere s přesilou tří soupeřek. Těžko říct, proč na ni spoluhráčky koukají a nikdo jí nejde pomoct. K její velké cti nutno dodat, že to ustála s noblesou.
37:50
Doležalová netrefila prázdnou klec. Chce se říct.. Co víc chceš...
37:15
Chmelová je na levém křídle silná. Znovu šla sama na Topičovou. Její největší problém je, že když nedá, tak místo aby hrála, vzývá Pána Boha a prosí o zázrak. Ten nepřišel. Zatím.
36:29
Manlíková za vteřinu dvanáct zastavena. Totéž lze tvrdit o šanci Šťastné na druhé straně. A než to stihnu dopsat, už Chomutov zase pálí. A zase mimo.
35:30
Chomutov je od vstřelené branky lepším týmem. Je na koni a je to vidět.
34:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Morová, asistoval Klára Chmelová (4:2).
34:23
Teď si ale stejná hráčka napravila reputaci a já se tímhle trochu omlouvám. Zatáhla míček po levé straně, obehrála dvě soupeřky, namazala před bránu a Morová už to měla snadné. Tohle nešlo nedat - 4:2.
33:40
Když to vypadalo, že by mohla Chmelová s míčkem utéct po lajně, přihrála ho obloučkem á la Tonda Panenka nesmyslně do rohu. Proč, to jistě neví ani ona sama.
33:24
Láryšová mezi třemi soupeřkami. Neměla šanci projít.
32:00
Zatím hra vypadá tak, že se pořád hraje nahoru, dolů. Jediný rozdíl je v tom, že Jihlava dává góly, což se o soupeřkách říct nedá.
30:21
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Anna Dvořáková (4:1).
30:21
Tohle si bude asi Lerchová vyčítat. Přibylová ji z křídla prostřelila, nutno dodat, že to žádná megarána rozhodně nebyla. Jihlava vede už o tři góly.
30:00
Láryšová je výborná. V další velké šanci ji vychytala Topičová.
28:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kristýna Šťastná, asistoval Anna Dvořáková (3:1).
28:22
Tak se přece dočkala. Kristýna Šťastná využívá bleskově přesilovou hru a posílá domácí do dvoubrankového vedení.
28:07
Vyloučen hráč Klára Chmelová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
28:07
Chmelová zablokovala soupeřku při střele a půjde si odpočinout na 2 minuty.
26:50
Znovu v akci rychlonožka Pilařová. Nejprve předběhla Š. Dvořákovou, následně byla faulovaná. A jde střídat.
25:55
Štírek Pilařová rozkmitala svoje rychlé nohy a div že nesrovnala skóre. Chomutov je teď lepším týmem.
25:23
Morová se nerozpakovala, vypálila z první a... Trefuje připravenou Topičovou.
24:31
Trávníková si asi myslela, že má Lerchová hokejové betony. Jinak nerozumím tomu, proč ji tak řezala do nohou při dorážce. Faul.
24:00
Šťastná je hodně aktivní. Z pravého křídla trefuje Lerchovou, tahle střela ale měla dobré parametry. Tatáž hráčka je zatím spíš neŠťastná. O deset sekund později mohla být znovu slavná. A zase minula. Zatím jí není souzeno.
23:10
Chemlová utekla sama, při kličce, kterou chtěla obelstít Topičovou, jí míček utekl. Mohlo být srovnáno.
22:36
Vyloučen hráč Kateřina Pisárová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
22:36
Pisárová si zahrála na řezníka a půjde pykat na trestnou lavici.
22:05
Přibylové na poslední chvíli skočil míček. Krásná "máza" od A. Dvořákové.
21:10
Láryšová stála zapykaná u tyčky. Když přišla její šance, promáchla. Znovu ale dokázala, že dnes má dobrou formu a pokud bude stále takhle volná, brzy dá gól.
20:30
Dobrý start Doležalové. Protáhla prochladlou Lerchovou hned na začátku druhé periody.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: JIH 9 - CHO 12
19:59
Skončila první třetina. Domácí hráčky ji vyhrály 2:1. Nebudu tvrdit, že úplně zaslouženě, je to spíš vyrovnané. Ale na to se historie neptá.
19:50
Dvořáková ze středu zkoušela k tyči, bránu asi o půl metru minula.
19:10
Hrubice v rozehře hostů. Doležalová byla ve velké šanci, za vteřinu dvanáct jí jedna ze soupeřek strčila do rány svou hůl. Ve vzduchu byl cítit gól.
18:30
Trávníková v rohu zabojovala jako lvice a za svou snahu byla odměněna střelou, která bohužel pro domácí skončila na tyči.
17:30
Teď je to taková trochu přehazovaná. Hraje se nahoru, dolů... Bez šancí.
15:40
Schoberová čekala ve velkém brankovišti na svou šanci. Musí si na ni ale ještě počkat. Teď nepřišla.
14:43
Trávníková se octla na zemi, hra je přerušena. Vypadá to, že bude v pořádku. Jedeme dál.
14:30
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Anna Přibylová (2:1).
14:30
Přibylová se doslova probila po levém křídle a procpala míček snad jedinou možnou skulinkou k brankové čáře. Tam už měla Doležalová snadnou úlohu - 2:1.
13:45
Morová se hlásila "v ofsajdu" o míček, na poslední chvíli jí překazila chutě na gól Š. Dvořáková.
13:14
Doležalová se inspirovala svou soupeřkou na druhé straně. Akce slušná, přihrávka příšerná a naslepo.
12:00
Pisárová se zajímavě uvolnila, jenže vše pokazila přihrávkou naslepo. Z toho mohla být zajímavá šance hostí.
11:30
Chodurová ve stylu odevzdej míček a vystřídej.
10:45
Šťastná prodloužila na Prouzovou. Ta ze středu zkouší, úspěšná ale není.
08:14
Říká se, že sedmička je šťastné číslo. Láryšová má na dresu hned dvě. A ani to jí nepomohlo k tomu, aby trefila prázdno branku. Ta zívala... A zívala... A zívá dál...
07:30
Šťastná byla ve střelecké pozici, jenže ji prováhala a ještě přihrávala. Po následném brejku se musela vyznamenat jihlavská gólmanka. Great save by Topičová!
06:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Prouzová, asistoval Šárka Dvořáková (1:1).
06:15
Další superakční pasáž. Nejprve Láryšová propálila Topičovou skoro z půlky. Nutno dodat, že měla domácí brankářka zakrytý výhled. Bleskově ale zareagovala Prouzová, a tak začínáme znovu od začátku. I když už za stavu 1:1.
05:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Láryšová, asistoval Julie Brandová (0:1).
05:25
Šťastná zkoušela trefit skákající míček, měla ale složitou pozici. A boj s míčkem prohrála.
05:00
Prouzová dostala v rohu slušnou masáž.
04:35
Manlíková se zjevila před Topičovu jako blesk z čistého nebe. Byla ale tak rychlá, že míček netrefila. Nechybělo však moc.
03:20
Jihlava v plném počtu a už zase sledujeme útok Chomnutova. Beránková natřikrát zkoušela procpat míček k Topičové, hradba jihlavských těl byla neprůstřelná.
02:30
Rozehrávka Dvořáková vypadala spíš jako odevzdání míčku. Ale účel to splnilo. Čas plyne a plyne...
01:30
To je aspoň začátek! Prouzová vyloučena za blokování hole. Soupeřky rozehrály, míčku se ale chopila Štastná a pelášila s míčkem až k brance Lerchové. Gólmanka Chomutova chytá! A totéž na druhé straně po brejku 3-1 Topičová.
01:03
Vyloučen hráč Petra Prouzová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Julie Brandová, Simona Chodurová, Lenka Morová, Lenka Láryšová, Klára Chmelová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Šárka Topičová; hráči v poli: Petra Przeczková, Anna Přibylová, Šárka Dvořáková, Kristýna Šťastná, Andrea Doležalová