0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 59:54 Pavel Volek (Jaromír Lazor)
branky (asistence): 39:42 Ondřej Dvořák (Petr Tlustoš), 55:53 Ondřej Melichar (Filip Dvořák)

FbC Aligators Klobouky - Hippos Žďár n/S. 1:2
60. Pavel Volek - 40. Ondřej Dvořák, 56. Ondřej Melichar; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Veselý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Kryštof Krejčí 11, Jakub Munzar 7 - Lukáš Kratochvíl 25; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:1;
60:00
Počet střel celkem: FbC Aligators - 26, Hippos Žďár n/S. - 20.
60:00
Komentář trenéra Hippos Žďár n/S. Dvořáka Filipa:Dnes určitě nevyhrál lepší tým. Nám pomohl výborný golman a branková konstrukce. Díky Bohu za dvě vstřelené branky a 3 body do tabulky.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme si prohrát rozhodně nezasloužili. Bohužel když dáme jen jeden gól z tolika šancí a navíc šest vteřin před koncem tak se vyhrává špatně. Hráčům nemohu upřít bojovnost. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Počet střel ve třetí třetině FbC Aligators - 9, Hippis Žďár n/S. - 5.
60:00
59:54
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Pavel Volek, asistoval Jaromír Lazor (1:2).
55:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Filip Dvořák (0:2).
54:35
Hra se zase přiostřuje.
53:01
Třetí třetinu jsou na míči spíše domácí hráči, ale střely končí v náručí brankáře.
43:56
Domácí si teď vybojovali hned několik pěkných šancí po sobě, ale zakončení bylo vždycky mimo bránu nebo do golmana.
40:00
40:00
39:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (0:1).
36:01
Dominik Král teď sám před golmanem, nahrávku z první namířil těsně vedle tyče.
32:45
Dnešní utkání sleduje 11 diváků.
32:31
Ani domácí, ani hosté se dnes nemohou pořádně dostat do zápasu, kvůli faulům je hra dost sekaná a střelecky moc nezajímavá.
31:38
Vyloučen hráč Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
26:56
Vyloučen hráč Jan Komínek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
26:34
Zacinkala domácí tyčka.
23:40
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Munzar družstva FbC Aligators Klobouky
23:40
Hra byla na delší dobu přerušena kvůli vážnému zranění domácí brankáře.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: FbC Aligators Klobouky - 6, Hippos Žďár n/S. - 5.
20:00
18:39
Vyloučen hráč Jaromír Lazor družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:47
Hosté z protiútoku nebezpečně střílí, Krejčí vyráží před sebe.
05:56
Domácí Líznar nastřeluje tyčku!
02:23
Zatím se drží na míči spíše domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kyjovský a Jakub Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Ondřej Melichar, Ondřej Zerák, Petr Tlustoš, Jan Halama
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Kryštof Krejčí; hráči v poli: Marek Bábíček, Jakub Gremmel, Pavel Volek, Tomáš Líznar, Jaromír Lazor
00:00
Vážení diváci, vítejte u online přenosu 16. kola Národní ligy mužů, kde se v Dubňanské hale proti sobě střetnou domácí Fbc Aligators Klobouky a hosté Hippos Žďár nad Sázavou.