1:3
0:6
2:1
- : -
branky (asistence): 15:37 Pavel Drtina (Ivo Harák), 55:26 Pavel Drtina, 57:56 Pavel Drtina (Ivo Harák)
branky (asistence): 05:26 Milan Koubek (Lukáš Prix), 13:57 Lukáš Pilný, 16:19 Lukáš Prix (Dominik Pinček), 20:46 Patrik Petr (Přemek Pakosta), 25:19 Přemek Pakosta, 33:46 Jan Savický (Tomáš Osinek), 34:35 Přemek Pakosta (Jan Kulhavý), 35:01 Marek Foršt (Jan Savický), 39:59 Jan Savický, 59:17 Martin Štarman (Přemek Pakosta)

Florbal Chomutov - Sokol Pardubice 3:10
16. Pavel Drtina, 56. Pavel Drtina, 58. Pavel Drtina - 6. Milan Koubek, 14. Lukáš Pilný, 17. Lukáš Prix, 21. Patrik Petr, 26. Přemek Pakosta, 34. Jan Savický, 35. Přemek Pakosta, 36. Marek Foršt, 40. Jan Savický, 60. Martin Štarman; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Karel Čáp 11, Jan Dvořák 13 - Jakub Víšek 11; po třetinách: 1:3, 0:6, 2:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: "Povinné tři body, splnili jsme všechny body, které jsme si stanovili. Soupeř byl nebezpečný pouze v I. třetině, rozhodly individuální dovednosti, souboje 1:1. Zítra nás čeká úplně jiný zápas, na který se musíme pořádně zkoncentrovat. Děkuji soupeři a fanouškům."
59:59
Vyjádření trenéra domácích: "Bojovný výkon v I. a III. třetině proti kvalitnímu soupeři, bohužel, II. třetina přinesla spoustu chyb a pokles soustředěnosti, což nás stálo lepší výsledek. Blahopřejeme soupeři a přejeme hodně štěstí v dalších bojích."
59:59
Poměr střel po III. třetině: Chomutov 4, Pardubice 9
59:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Štarman, asistoval Přemek Pakosta (3:10).
59:00
Minuta do konce utkání.
58:20
Chomutov dvěma góly do prázdné brány snížil stav utkání, Pardubice i nadále zkouší hru bez brankáře.
57:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Pavel Drtina, asistoval Ivo Harák (3:9).
55:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Pavel Drtina bez asistence (2:9).
55:03
Pardubice odvolali brankáře a hrají v šesti.
55:00
Timeout Sokol Pardubice
52:38
Víšek opět v akci, tentokrát úspěšně zasáhl proti Břešťanovi.
51:09
Bernas nebezpečně střílel, ale jeho pokus Víšek s potížemi pokryl.
48:29
Hosté kombinují a hledají skulinku v domácí obraně.
46:14
Dvořák si připisuje dva pěkné zákroky.
41:27
Kulhavý vyzkoušel pozornost Dvořáka, který si připisuje první větší zákrok v posledním dějství hry.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Savický z trestného střílení (1:9).
39:59
Poměr střel po II. třetině: Chomutov 4, Pardubice 13
39:00
Zbývá minuta do konce druhé třetiny.
38:29
Hlaváček se Sučíkem si vysloužili potlesk diváků po pěkné souhře.
37:31
Oba týmy v plném počtu.
36:17
Weisser (Pardubice) nastřelil tyč, oba týmy jsou po vyloučení Koubka a Větrovce ve čtyřech.
35:31
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
35:31
Vyloučen hráč Michal Větrovec družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
35:01
Timeout Florbal Chomutov
35:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Foršt, asistoval Jan Savický (1:8).
34:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Jan Kulhavý (1:7).
33:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Tomáš Osinek (1:6).
32:16
Vyloučen hráč Daniel Havliš družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
31:45
Rozhodčí signalizuje vyloučení a Pardubice tak hrají power play.
28:58
Prix tvrdě pálí, Plachý při pokus o dorážku netrefil balónek.
28:12
Harák po Giptnerově nahrávce nebezpečně pálí z otočky, jeho střela jen těsně minula branku.
25:20
Pardubice střílí pátou branku a Karel Čáp přenechává své místo v chomutovské brance Janu Dvořákovi.
25:19
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta bez asistence (1:5).
25:19
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Dvořák družstva Florbal Chomutov
24:58
Hosté kombinují na útočné polovině.
23:21
Hra se přelévá "nahoru dolů", akce střídá akci na obou stranách.
21:36
Druhá třetina je v plném proudu, hosté se zásluhou Patrika Petra dostávají do tříbrankového vedení.
20:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Přemek Pakosta (1:4).
20:00
20:00
19:59
Poměr střel po I. třetině: Chomutov 4, Pardubice 12
19:46
Fantastický zákrok Čápa! Brankář Chomutova se mrštně přemístil k druhé tyči a připsal si velmi povedený zákrok.
18:26
Větrovec blokuje přihrávku na osamoceného Koubka.
17:49
Patrik Petr unikl domácí obraně, na Čápa ale nevyzrál.
16:19
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Dominik Pinček (1:3).
15:45
Sokol byl potrestán dvouminutovým vyloučením za špatné střídání, které si šel odsedět Roman Kadleček. Chomutov přesilovou hru využil zásluhou Pavla Drtiny, který pěknou střelou snižuje na 1:2!
15:37
15:26
Vyloučen hráč Roman Kadleček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
14:20
Petr byl jen kousek od navýšení skóre pro Pardubice, nedokázal však přesně zasáhnout cíl.
13:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Pilný bez asistence (0:2).
13:31
Hosté v plném počtu.
13:11
Hlaváčkova střela "lízla" tyč.
12:41
Domácí se několikrát snažili najít mezírku v obraně hostů, ta urputně blokuje veškeré pokusy chomutovských střelců.
11:31
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:01
Salaďák vyvážel míček na útočnou polovinu, přihrávka na Drtinu neprošla.
09:12
Po standardní situaci se ke střele dostal Bartoš, Čápa překonat nedokázal.
07:31
Pardubický Koubek měl na holi gól, nedokázal však usměrnit míček ze vzduchu do branky.
05:40
Sokol se ujímá vedení, Chomutov ale nezahálí a v čele s Hadačem se pokouší o vyrovnání.
05:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Milan Koubek, asistoval Lukáš Prix (0:1).
04:23
Hrubku v domácí obraně mohl potrestat Kulhavý, Čáp opět na svém místě.
03:20
Pakosta si prošel nikým nehlídán až před domácí svatyni, Čáp byl ale proti a jeho pokus zlikvidoval.
02:33
Do utkání vlétly oba celky aktivně, mírně více ze hry mají hostující Pardubice.
01:04
Máme za sebou úvodní minutu hry a domácí brankář Čáp si připisuje první úspěšný a také důležitý zákrok.
00:20
Vítám vás u dnešního online zápisu z utkání mezi domácím Chomutovem a hosty z Pardubic. Utkání bylo před malou chvílí zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Víšek; hráči v poli: Jan Savický, Adam Weisser, Jan Kulhavý, Marek Foršt, Lukáš Pilný
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Čáp; hráči v poli: Ivo Harák, Daniel Havliš, Marek Hadač, Pavel Drtina, Tomáš Břešťan