0:2
0:3
0:5
- : -
branky (asistence): 02:41 Jakub Kostelník, 07:21 Michal Nepustil (Daniel Žabenský), 16:04 Michal Nepustil (Jakub Kostelník), 20:54 Maxmilián Grobař (Jakub Kostelník), 22:34 David Forch (Jakub Kostelník), 25:18 Jakub Kostelník (David Forch), 25:22 Maxmilián Grobař (Jan Toman), 26:47 Michal Nepustil (David Forch), 34:23 Václav Štefánek (Vojtěch Kostelník), 35:37 Jan Toman

Paskov Saurians - FBC Vikings Kopřivnice 0:10
3. Jakub Kostelník, 8. Michal Nepustil, 17. Michal Nepustil, 21. Maxmilián Grobař, 23. David Forch, 26. Jakub Kostelník, 26. Maxmilián Grobař, 27. Michal Nepustil, 35. Václav Štefánek, 36. Jan Toman; rozhodčí: Bedřich Kopka - Filip Plíhal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: René Malina ? - Jan Bartoň ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:5;
36:00
35:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman bez asistence (0:10).
34:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Václav Štefánek, asistoval Vojtěch Kostelník (0:9).
31:00
Hráči Kopřivnice mají teď hodně střel na bránu, ale žádná z nich nekončí gólem.
26:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Michal Nepustil, asistoval David Forch (0:8).
26:46
Nepustil střelou z poloviny kompletuje svůj hattrick.
25:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Maxmilián Grobař, asistoval Jan Toman (0:7).
25:21
Grobař ihned z buly střílí další gól pro Kopřivnici.
25:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval David Forch (0:6).
25:17
Kostelník prokličkoval půlku hřiště a zakočil.
24:00
24:00
22:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil David Forch, asistoval Jakub Kostelník (0:5).
21:45
Kostelník v dobré pozici trefuje pouze gólmana.
20:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Maxmilián Grobař, asistoval Jakub Kostelník (0:4).
16:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Michal Nepustil, asistoval Jakub Kostelník (0:3).
16:03
Nepustil po nahrávce od Kostelníka z rohu zvyšuje na 3:0.
15:00
Kopřivnice je stále aktivnější než Paskov.
12:00
12:00
11:45
Forch krásnou střelou backendem trefuje pouze gólmana.
07:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Michal Nepustil, asistoval Daniel Žabenský (0:2).
07:20
Žabenský nahrával na Nepustila, který z půlky trefuje vrchní roh brány.
07:00
Goršanov teď otestoval domácího gólmana, ale gólman podržel svůj tým.
06:04
Kopřivničtí hráči jsou teď více na balonku a snaží se navýšit své vedení.
02:41
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník bez asistence (0:1).
02:40
Hráči Kopřivnice ubránili své oslabení a střelou Kostelníka se ujímají vedení 1:0.
00:35
Vyloučen hráč Michal Nepustil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.