4:2
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 15:55 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 17:39 Štěpán Matěcha (Tomáš Vitásek), 19:01 Vojtěch Rondoš (Jaromír Ekl), 25:05 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 45:29 Jaromír Ekl (Štěpán Matěcha), 53:19 Pavel Sekyra, 56:41 Daniel Měkota (Vojtěch Rondoš), 58:32 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha)
branky (asistence): 00:43 Jakub Procházka (Karel Zýka), 02:31 Michal Bendl (Jakub Procházka), 04:12 Jakub Procházka (Erik Štěrba), 15:41 Jakub Procházka (Erik Štěrba), 17:08 Aleš Limberg (Martin Morava), 26:39 Martin Morava (Aleš Limberg), 29:17 Jiří Turek (Martin Morava), 38:26 Erik Štěrba (Martin Žemlička), 45:20 Jakub Procházka (Michal Bendl), 59:41 Martin Morava

TJ Turnov - FBC DDM Kati Kadaň A 8:10
16. Tomáš Vitásek, 18. Štěpán Matěcha, 20. Vojtěch Rondoš, 26. Pavel Sekyra, 46. Jaromír Ekl, 54. Pavel Sekyra, 57. Daniel Měkota, 59. Antonín Palatínus - 1. Jakub Procházka, 3. Michal Bendl, 5. Jakub Procházka, 16. Jakub Procházka, 18. Aleš Limberg, 27. Martin Morava, 30. Jiří Turek, 39. Erik Štěrba, 46. Jakub Procházka, 60. Martin Morava; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:9; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 5, Luděk Horáček 7 - Zdeněk Burda 31; po třetinách: 3:5, 1:3, 4:2;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Dominik Kičura družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
59:59
Komentář trenéra domácích Pánka: Musíme se omluvit divákům. Hráči asi během posledního měsíce zapomněli hrát florbal. Musíme se poučit snad ze všeho. Gratuluji soupeři, dnes si výhru zasloužil a děkuji výborným divákům.
59:59
Komentář trenéra hostů Hybnera: Chtěl bych poděkovat týmu za bojovný výkon na horké turnovské půdě proti nejlepšímu týmu soutěže.
59:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Morava bez asistence (8:10).
59:05
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
58:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (8:9).
58:17
Timeout TJ Turnov
58:15
Nervozita na hřišti i v hledišti by se nyní dala krájet.
56:42
Domácí se ještě nevzdávají.
56:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Vojtěch Rondoš (7:9).
53:19
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra bez asistence (6:9).
53:19
Vyloučen hráč Zdeněk Burda družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nesportovní chování.
51:07
Hosté z Kadaně již nikam nepospíchají a drží obranný blok.
48:52
Domácím se pomalu začíná krátit čas a je znát nervozita.
46:09
Vyloučen hráč Jan Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
45:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Matěcha (5:9).
45:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Jakub Procházka, asistoval Michal Bendl (4:9).
44:04
Turnovští jsou ve třetí třetině lepším týmem, skóre ovšem hovoří výrazně v jejich neprospěch.
41:06
Ve velké šanci se ocitl V. Palatínus, skóre zůstává stejné.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 14 - 8
39:56
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň A neproměnil Martin Morava.
39:56
Vyloučen hráč Petr Machač družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
38:57
Štěrba proměnil téměř samostatný nájezd.
38:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Martin Žemlička (4:8).
35:10
Turnov si vytvořil několik šancí, s proměňováním má ale problém.
33:42
Brankář Kadaně se nyní vyznamenal proti střele a následným dorážkám domácích.
31:07
Obrovská chyba domácích a Kadaň únik nevyužila.
30:12
Vyloučen hráč Jan Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
29:18
Turnovští dnes dostávají lekci z produktivity.
29:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Jiří Turek, asistoval Martin Morava (4:7).
27:10
Hosté opět odskočili na rozdíl dvou branek a dál se tlačí do ofenzivy.
26:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Morava, asistoval Aleš Limberg (4:6).
25:06
Turnov se dostává na dostřel.
25:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (4:5).
24:05
21:51
Rozhodčí se dnes nebrání rozdávat trestné minuty.
21:50
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
21:35
Domácí tým začal druhou třetinu náporem.
19:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Jaromír Ekl (3:5).
18:07
Vyloučen hráč Dominik Kičura družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hra rukou.
17:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Tomáš Vitásek (2:5).
17:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Martin Morava (1:5).
17:03
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Štěpán Matěcha (1:4).
15:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Jakub Procházka, asistoval Erik Štěrba (0:4).
15:04
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
15:04
Vyloučen hráč Jan Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hrubost.
12:34
Hraje se sice na polovině Kadaně, ale bez větších šancí.
10:55
Kadaň ubránila i druhou přesilovou hru domácích a ti jsou zatím při zakončení bezzubí.
08:54
Vyloučen hráč Dominik Kičura družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
08:49
Signalizovaná výhoda pro domácí.
06:32
Kadaň se po snovém vstupu do utkání brání na vlastní polovině.
04:13
Domácí si asi těžko mohli představovat horší vstup do utkání.
04:12
03:05
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
02:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Michal Bendl, asistoval Jakub Procházka (0:2).
00:44
Utkání nám začíná pěkně zostra.
00:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Jakub Procházka, asistoval Karel Zýka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Zdeněk Burda; hráči v poli: Martin Žemlička, Jakub Procházka, Karel Zýka, Erik Štěrba, Dominik Kičura
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Pavel Němeček, Jan Havlín, Jan Seidl, Pavel Sekyra, Štěpán Matěcha