0:5
2:2
3:0
- : -
branky (asistence): 26:28 Marek Reithar (Antonín Tvrdík), 36:48 Roman Martínek, 42:06 Josef Chalupa (Jan Dus), 44:45 Jan Dus (Ondřej Štifter), 45:01 Martin Kunášek (Jan Dus)
branky (asistence): 10:07 Lukáš Tomeš (Lukáš Pokorný), 10:46 Jiří Ptáčník (Patrik Míka), 13:38 Petr Kölbl (Pavel Turianský), 13:57 Martin Šáda (Matěj Lubenský), 16:18 Martin Šáda (Jaroslav Janoušek), 25:44 Jaroslav Janoušek (Matěj Lubenský), 33:39 Jiří Ptáčník (Patrik Míka)

FBC Kutná Hora - FbC Panthers 5:7
27. Marek Reithar, 37. Roman Martínek, 43. Josef Chalupa, 45. Jan Dus, 46. Martin Kunášek - 11. Lukáš Tomeš, 11. Jiří Ptáčník, 14. Petr Kölbl, 14. Martin Šáda, 17. Martin Šáda, 26. Jaroslav Janoušek, 34. Jiří Ptáčník; rozhodčí: Martin Kněžík - Jan Knap; vyloučení: 1:6; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Petr Hetfleisch 5, Jaroslav Dlouhý 15 - Jan Borák 22; po třetinách: 0:5, 2:2, 3:0;
60:00
Střely na branku ve III. třetině: Kutná Hora - 10, Panthers - 6
60:00
Komentář hostů Lukáš Jenšík: "Kdybychom v prvních deseti minutách prohrávali 7:0, nebylo by se čemu divit. Jenom kvůli naší produktivitě jsme odskočili na rozdíl pěti branek. Druhou tř. jsme udržovali náskok, zlepšili jsme práci do obrany. Bohužel jsme ve třetí tř. fatálně zkolabovali po taktické stránce a nechali jsme si dát 3 góly. I přes naší velkou marodku jsme rádi, že jsme tento zápas dotáhli do vítězného konce. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
Střely na branku CELKEM: Kutná Hora - 27, Panthers 27
60:00
Komentář trenéra domácích - Jan Třískala: "Pochvalu zaslouží brankář hostů".
60:00
59:39
Panthers je na míčku a tahá čas.
58:48
Vyloučen hráč Lukáš Tomeš družstva FbC Panthers na 2 minuty za nesportovní chování.
58:48
A hosté jdou do tří!!
58:20
Reithar do brankáře. Následně i Dus.
58:01
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
56:04
Domácí riskují a otevírají hostům prostor pro brejky.
55:00
Kunášek M. ohrozil vlastní branku, Dlouhý pozorný.
54:31
Množí se fauly.
53:14
Vysoké tempo drží oba celky.
51:13
Teď mají domácí menší útlum.. a nechávají hosty kombinovat.
50:10
Po první třetině to vypadalo na jasnou exhibiční záležitost hostů, teď jsou ve třetí třetině domácí na dostřel..
48:57
Hosté hrají v plném počtu.
48:30
Domácí pěkně kombinují, jenom jsou nepřesní v zakončení!
47:59
Dus se dostal k odraženému míčku před brankou ale trefuje pouze brankáře.
46:57
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva FbC Panthers na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:57
Domácí mají k dispozici další početní výhodu.
45:59
Domácí jsou teď aktivnějším týmem a dostávají hostující rozehrávku pod tlak.
45:48
Střelecký pokus hostí končí na boční síti domácí branky.
45:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Kunášek, asistoval Jan Dus (5:7).
45:01
GÓL KH! Dvě branky v rychlém sledu a domácí korigují.
44:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Ondřej Štifter (4:7).
44:45
GÓL KH! Tohle už museli domácí proměnit. Tři sami před hostujícím brankářem. Štifter přihrál Dusovi do prázdné branky.
44:20
Nepřesná přihrávka a u míčku hosté.
43:47
Vyloučen hráč Jakub Veverka družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
43:13
Domácí brankář teď podržel svůj tým.
42:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Jan Dus (3:7).
42:06
GÓL KH! Chalupa odměněn za svou aktivitu a svůj projektil otřel o tyč soupeřovi branky.
41:31
Pokračujeme ve stejném tempu i ve třetí periodě.
41:00
Schwarz v obrovské šanci jen do nohy brankáře.
39:58
Rejna zkoušel šikovně na teč. Štifter vychýlil míček hodně vedle branky.
39:40
Rejna trefuje přilbu hostujícího brankáře.
39:22
Dlouho byli domácí na vlastní polovině.
38:39
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva FbC Panthers na 2 minuty za bránění ve hře.
38:39
Druhá přesilovka pro Kutnou Horu.
36:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek bez asistence (2:7).
36:48
GÓL KH! Martínek šel sám na brankáře, toho poslal na párek a do odkryté klece skóruje.
36:22
Panthers častěji na míčku.
34:00
Chalupa vnesl do domácí hry bojovnost.
33:39
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Patrik Míka (1:7).
33:13
Domácí brankář se teď vytáhl dvěma pohotovými zákroky.
32:11
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
32:11
Přesilovou hru si zahrají i hosté.
29:18
Hosté jsou kompletní.
29:05
Reithar z půlky hřiště do zadního mantinelu.
28:45
Schwarz a jeho střela do hráče.
28:00
Martínek pěknou přihrávkou vybídl Reithara, ten z první střílel nad branku soupeře.
27:48
Rejna to zkoušel střelou po zemi, brankář hostů vyráží nohou.
27:18
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:18
Dus faulován, početní výhoda pro Kutnou Horu.
26:28
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Reithar, asistoval Antonín Tvrdík (1:6).
26:28
GÓL KH! Branka ze standartky z hole domácího kapitána.
26:00
Dus se probíjel do zakončení, ale k tomu se ani nedostal.
25:44
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Matěj Lubenský (0:6).
25:44
2 na 1 a i brankář Dlouhý inkasuje.
24:35
Schwarz z otočky střílí mimo branku
24:00
Panthers uklidňují hru a kombinují na své polovině.
23:28
Reithar z půlky hřiště, jen do rukou připraveného brankáře.
23:00
Skvělý zákrok Dlouhého, který uspěl v souboji tváří tvář hostujícímu útočníkovi.
21:50
Hraje se zatím bez vážnější akce.
20:13
Domácí trenér lehce obměnil sestavu. Bek Reithar rozjíždí další akci.
20:00
20:00
Střely na branku: Kutná Hora - 10, Panthers - 11
20:00
19:59
Domácí akce: Dus rozehrával z rohu na nabíhajícího Rejnu, ten nedosáhl.
19:30
Bek Rejna teď neměl komu rozehrát a míček odevzdává do vlastnictví hostů.
18:48
V úvodu se hrálo nahoru dolů, teď častěji vidíme postupné útoky.
17:17
Hosté hrají s velkou chutí... Další šance na konto pražského týmu.
16:18
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Martin Šáda, asistoval Jaroslav Janoušek (0:5).
16:18
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
16:18
Panthers teď dokázali proč jsou na prvním místě. Rozebrali domácí obranu do posledního šroubku a donutili trenéra domácích ke změně brankáře.
14:15
Domácí první lajně to zatím nelepí, Štifter opět zakončil mimo tři tyče hostující svatyně.
13:58
Nedůrazná domácí obrana dovolila Šádovi dorážet a ten s nabídnutou příležitostí nepohrdl.
13:57
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Martin Šáda, asistoval Matěj Lubenský (0:4).
13:38
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Petr Kölbl, asistoval Pavel Turianský (0:3).
13:38
Padáček od mantinelu končí v domácí brance.. prosazuje se Kölbl.
12:59
Standartní situaci z velmi dobré pozice domácí zahodili.
12:38
Schwarz aktivní v zakončení. Nabral míček na čepel a zkoušel to zpoza branky.. míček mu nakonec sjel z hole.
12:00
Štifter promarnil další gólovku.
10:47
Naopak na druhé straně se trestá. Dva góly v rychlém sledu. Nejprve Tomeš s Pokorným potrestali špatnou rozehrávku domácího výběru. Poté z rychlého přečíslení Ptáčník parádně trefuje šibenici.
10:46
10:07
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Lukáš Pokorný (0:1).
10:00
Kutná Hora to zkouší z každé pozice, ať už jsou střelci před brankou nebo v rohu hřiště. Zatím obrana hostí přežívá bez úhony.
09:00
Dva zásahy domácího brankáře. V poklidu sbírá nahození hostujících obránců.
08:35
Martínek v obrovské šanci, šikovně střílel pod ruku. Brankář hostů zasahuje.
07:43
Domácí bek Listík zkoušel využít zakrytého výhledu hostujícího brankáře. Střela prosvištěla kolem tyče.
06:20
Nečekaně hodně volného prostoru na hřišti dostal Dus, s loženkou nenaložil nejlépe, jeho střela mířila mezi nohy brankáře.
06:00
Výborný Schwarz přihrál Kunáškovi M., ten hostům zavařil střelou z úhlu.
04:35
Hosté to nevyřešili nejlépe. Schwarz výborně ukradl míček z rozehrávky hostů a upaloval sám na bránu, nakonec zakončil do brankáře.
04:18
Dvě šance hostů. V přečíslení hosté netrefili míček ideálně, pak zasahuje domácí brankář. Následný faul a standartka pro hosty.
04:00
Štifter v akci. Trefuje brankářovu masku.
03:13
Gólová šance domácích. Schwarz vybojoval, Štifter zkusil přelobovat brankáře. Vedle.
02:24
"Horký brambor" uklízí domácí brankář do rohu hřiště.
02:00
Jedovatá střela končí těsně vedle domácí branky.
01:48
D. Kunášek to teď nevyřešil dobře. Místo střely volil přihrávku na obsazeného spoluhráče.
00:48
Další závar před brankou hostů a brankář opět vyráží. I na druhé straně si první zákrok připravil Hetfleisch.
00:12
Úvodní nahození z hole Štiftera nadělalo brankáři hostí nemalé problémy.
00:01
Utkání právě začalo a my od pořadatelského stolku zdravíme nejvěrnější fanynku paní Štifterovou a přejeme hezké počtení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kněžík a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Jiří Ptáčník, Pavel Turianský, Petr Kölbl, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Petr Hetfleisch; hráči v poli: Daniel Kunášek, Antonín Tvrdík, Roman Martínek, Marek Reithar, Ondřej Štifter
00:00
V této sezóně se oba celky střetly už ve třetím kole. Diváci mohli vidět pohledný florbal, ve kterém pražský tým zvítězil 4:2.
00:00
Aktuální postavení v tabulce napovídá, kdo dnes bude v roli favorita. Panthers v sezóně ještě neprohráli a jednoznačně a zaslouženě okupují úplné čelo tabulky. Sedmá Kutná Hora by neměla zažít loňské záchranářské boje a v klidu se pohybuje ve středu tabulky.
00:00
Vítáme Vás u textového online přenosu ze zápasu 16. kola DIVIZE. Domácí Kutná Hora dnes vyzve lídra tabulky FbC Panthers.