2:1
2:1
2:3
- : -
branky (asistence): 00:25 Michal Nechanický (Tomáš Fiala), 05:56 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 36:32 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 39:00 Marek Chocholoušek, 40:11 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 43:47 Marek Chocholoušek (Petr Šnejdar)
branky (asistence): 10:11 Tomáš Matoulek (Aleš Kaválek), 34:40 Jan Řezníček, 46:41 Jan Světlík, 49:48 Tomáš Matoulek (Aleš Kaválek), 59:40 Aleš Kaválek (Filip Geisler)

Florbal Chomutov - Florbal Primátor Náchod 6:5
1. Michal Nechanický, 6. Marek Chocholoušek, 37. Tomáš Fiala, 40. Marek Chocholoušek, 41. Marek Chocholoušek, 44. Marek Chocholoušek - 11. Tomáš Matoulek, 35. Jan Řezníček, 47. Jan Světlík, 50. Tomáš Matoulek, 60. Aleš Kaválek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Jan Dvořák 39 - Daniel Němeček 27; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích (Martin Bocian): "Smekám před bojovností kluků. Dnešní zápas jsme vyhráli jen díky tomu, že jsme hodně chtěli a i když soupeř hrál dnes velmi dobře a byl velmi nebezpečný, tak jsme díky bojovnosti v závěru jsme utkání dovedli do vítězného konce. Děkuji soupeři a divákům, kteří se přišli podívat."
59:59
Počet střel po III. třetině: Chomutov 10, Náchod 19 Celkový poměr střel v zápase: 33:44
59:59
Vyjádření trenéra hostů (Tomáš Třešňák): "Neproměnění těch nejvyloženějších šancí nás dnes stálo tři body. Škoda, že nám chybí větší produktivita, v tabulce bychom byli na jiných místech. Děkujeme soupeři za utkání. "
59:40
Timeout Florbal Chomutov
59:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Filip Geisler (6:5).
58:05
Vyloučen hráč Tomáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
58:00
Do konce utkání zbývají dvě minuty!
56:55
Hosté odvolali brankáře a hrají v šesti!
54:01
Vyloučen hráč Jan Řezníček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:50
Fiala se dostal ke střele, trefil však jen Němečka.
52:04
Drtina byl jen kousek od navýšení skóre, ale na poslední chvíli nedokázal míček ukočírovat mezi tři tyče.
51:01
Muselík s Giptnerem drželi míček pod kontrolou a vybídli ke střele Marka Kubeše, který mířil do "šibenice" Němečkovy brány. Brankář Náchoda však vytasil velmi dobrý zákrok.
49:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Aleš Kaválek (6:4).
47:59
Náchod ve velké šanci, Dvořák senzačně zlikvidoval únik jednoho z hostujících útočníků!
47:23
Giptner hledal před brankou Muselíka, Němeček si však nahrávku na hraně malého brankoviště pohlídal.
46:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík bez asistence (6:3).
46:26
Skvělý zákrok předvedl Dvořák, nejprve míček vyboxoval a poté vleže chytil!
44:52
Matoulek vypálil, Dvořák likviduje jeho pokus maskou!
43:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Petr Šnejdar (6:2).
43:41
Hráči Náchoda se dostali do přečíslení, Geisler však v plné rychlosti nedokázal trefit zcela odkrytou bránu!
41:58
Snížení měl na holi Světlík, nedokázal však trefit odkrytou bránu!
41:00
Vyloučen hráč Michael Muselík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (5:2).
40:00
40:00
39:59
Počet střel po II. třetině: Chomutov 10, Náchod 15
39:01
Do konce druhé části hry zbývá jedna minuta, domácí odskakují do dvoubrankového vedení, když Chocholoušek po úniku překonal Němečka!
39:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek bez asistence (4:2).
36:33
Chomutovští se opět ujímají vedení, prosazuje se Tomáš Fiala a navyšuje na 3:2!
36:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (3:2).
35:18
Náchod v plném počtu, během oslabení se hostům povedlo vyrovnat zásluhou Řezníčka na 2:2.
34:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Řezníček bez asistence (2:2).
33:58
Chocholoušek nebezpečně pálí, na malém brankovišti blokuje Vojnar.
33:18
Vyloučen hráč Martin Čermák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:21
Na druhé straně se do šance dostal Hadač, ani on však nezamířil přesně.
31:05
Vojnar nyní zamotal hlavu domácímu obránci a dostal se i k zakončení, jeho střela však mířila těsně mimo.
28:49
Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1, akci však překombinovali a nedostali se k zakončení.
27:22
Hosté ve vyložené šanci, Grulich jen těsně minul branku Chomutova.
24:36
Matoulek dorážel zblízka, ale Dvořák byl na správném místě.
23:36
Hosté v plném počtu.
23:17
Chomutovští zahrávají první přesilovou hru utkání, vyloučen byl kapitán hostí Pavel Chudomský.
21:36
Vyloučen hráč Pavel Chudomský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
21:19
Před malou chvílí nám odstartovala druhá třetina, do které vstoupili hosté velmi aktivně.
17:29
Dvořákovi vypadl míček z ruky, na štěstí pro domácí celek se k míčku dostal dříve domácí obránce Salaďák a dokázal míček dostat do bezpečí.
15:13
Poněkud horko bylo na obou stranách, nejprve domácí zahrávali sehranou standardní situaci, poté chomutovští ohrozili vlastního brankáře, když těsně před ním tečovali střelu Čečetky.
13:30
Michal Muselík pořádně "protáhl" Němečka, který si připsal skvělý zákrok.
10:56
Nebezpečnou střelou z poloviny hřiště se prezentoval kapitán hostů Chudomský!
10:11
09:45
Nejprve si Dvořák připsal úspěšný zákrok nohou, poté se domácí dostali do protiútoku, ale Havliš Němečka nepřekonal.
08:28
Salaďák chtěl zahájit útočnou akci, nahrávka se mu ale nepovedla a nabídl tak protiútok hostům! Geisler však Dvořáka nepřekonal.
05:56
05:38
Chocholoušek se blýskl střelou z otočky, nechal ale vyniknout brankáře Němečka.
04:44
Havliš se ocitl osamocen a měl volný prostor ke zakončení, střela mu ale absolutně nesedla a vyletěla vysoko nad.
04:11
Domácí zpočátku drží otěže utkání, Salaďákova střela zblokována.
02:59
Havliš našel Hadače, kterému ale střela "nesedla" a Němeček si tak v brance hostí připsal jednoduchý zákrok.
01:49
Fiala se pokoušel posunout Chocholouška do úniku, obránce hostů ale dokázal přihrávce zabránit.
01:06
Domácí se bleskově ujímají vedení, po 25 vteřinách hry se prosazuje domácí střelec Marek Chocholoušek!
00:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michal Nechanický, asistoval Tomáš Fiala (1:0).
00:01
Vítejte u dnešního online přenosu G2 ligy juniorů mezi Chomutovem a Náchodem. Utkání bylo právě zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Daniel Němeček; hráči v poli: Martin Čermák, Daniel Balcar, Jan Světlík, Jan Řezníček, Václav Grulich
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Michal Větrovec, Tomáš Salaďak, Tomáš Fiala, Michal Nechanický, Marek Chocholoušek