0:1
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 37:27 Karolína Chvátalová, 56:42 Zuzana Trávníková
branky (asistence): 02:04 Kateřina Dufková (Michaela Sekaninová), 35:22 Michaela Žáková, 64:58 Aneta Koláčková (Kristýna Andrlová)

FBŠ Jihlava - itelligence Bulldogs Brno 2:3p
38. Karolína Chvátalová, 57. Zuzana Trávníková - 3. Kateřina Dufková, 36. Michaela Žáková, 65. Aneta Koláčková; rozhodčí: David Černý - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martina Miksová 22 - Renata Hořínková 14; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí: V zápase jsme měli herní převahu, bohužel výborně chytající brankářka hostí a individuální chyby nás připravily o zisk 3 bodů. Soupeři děkujeme, jdeme vyhrabat auta ze sněhu.
65:00
Komentář trenérky domácích: Dneska jsme byly šťastnějším týmem, soupeř nás velkou většinu zápasu přehrával a od debaklu nás zachránilo asi 20 tyček. Po výkonu v první polovině zápasu můžeme být za 1 bod rády. Doufám, že nám tyčky budou v uších znít až do zítra, aby jsme si uvědomily, že nestačí hrát 20 minut ze zápasu.
64:58
64:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Aneta Koláčková, asistoval Kristýna Andrlová (2:3).
63:44
Týmy se do ničeho moc nehrnou a hrají s klidem na hokejce
63:10
Hra se hraje převážně na hostující polovině, Domácí mají navrch
61:01
Domácí fanklub podporuje Jihlavu v dotáhnutí zápasu do vítězného konce.
58:00
Halou se rozléhají povzbuzující pokřiky. Dvě minuty do konce je Jihlava na koni.
56:42
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Zuzana Trávníková bez asistence (2:2).
56:42
Jihlava udržela míček na hostující půlce a střelou dává vyrovnávací gól Trávníková.
56:35
Buriánová běží po mantinelu, zabíhá za bránu a snaží se nahrát před branku. Míček končí v půli cesty na hokejce hráčky z Brna.
54:58
hosté drží míček na domácí polovině a prověřují Miksovou přesnými střelami
53:48
Štěrbová vybíhá z rohu hřiště a střílí. Míček opět trefil pouze tyčku.
51:43
S přibývajícím časem vidíme zvyšující se produktivitu Jihlavy. Zajíždí do každého souboje a nenechává Brno v klidu rozehrát
50:29
Přibylová opět vysílá Váňovou, která běží sama na bránu. Míček na dlouhé hokejce pošťouchla ale jen do gólmanky.
49:08
Jihlava je v plném počtu
47:08
Vyloučen hráč Zuzana Trávníková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
47:00
Pacalová střílí příklepem. zblokovaný míček letí za mantinel a Jihlava bude rozehrávat z rohu.
46:01
Přibylová vysílá pas na Váňovou, ta ale míček předržela a pozdější přihrávka už byla zblokovaná
37:27
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová bez asistence (1:2).
37:27
Chvátalová se prosazuje střelou, která se šikovně odrazila od nohy gólmanky do brány.
37:05
Chvátalová zkouší střílet z vlastní poloviny, v půli cesty míček sebrala ještě Přibylová a střelu z otočky musela zachytit Hořínková
35:22
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková bez asistence (0:2).
35:15
Miksová teď zachránila svůj tým od obdržení branky. Dva potřebné zákroky vytáhla ze svýho rukávu a hru zastavil až pískot oznamující hru v brankovišti.
34:02
Jihlava se trápí a jako kdyby ztrácela síly. Hosté jsou všude dřív.
32:35
Dufková střílí skoro z nulového úhlu, o dobře postavený bráně Miksové už teď nemůže být pochyb. Míček trefil tyčku a od ní se dostal pod nohy Miksové, kde ho chytla těsně před brankovou čárou.
30:00
Počet diváků: 18
28:57
Přibylová se snažila zblokovat přihrávku z rohu. S trochou štěstí míček z její hokejky trefil jen břevno.
27:25
Pacalová střílí a trefuje tyčku
25:53
Dvořáková vysílá Plánkovou, ta ale místo střely volí znovu přihrávku a akce končí nezdarem
24:16
Hubátová zkouší střelu z půlky, srazila se ale s Přibylovou a gólmanka neměla příliš práce se zachycením střely.
23:23
Brno šlo do protiútoku 3 na 2, Žáková minula
23:04
Přibylová na středu hřiště promáchla, míček stihla ještě odehrát na Dvořákovou. Poté byl odpískán faul.
15:17
Miksová si očividně dobře postavila bránu, protože její tyčky jsou zatím nejtrefovanější
14:43
Jihlava zatím nemůže přijít na svojí hru a Brno má jeden únik za druhým. Žáková v rychlostním souboji přes půl hřiště předběhla Hubátovou a trefuje další tyčku.
12:32
Domácí hrajou v plném počtu. V oslabení utrpěla domácí Jihlava dvě tyčky a jedno břevno.
11:23
Brno v přesilovce nastřelilo již druhou tyčku.
10:32
Vyloučen hráč Anna Dvořáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:32
Domácí okusí hru ve 4, když byl Dvořákové odpískán faul za vrážení.
10:32
Domácí se nedokážou dostat za vlastní polovinu
09:47
Sekaninová zkouší střelu z půly hřiště, zasahovat musela Miksová
09:20
Pacalová přihrávkou z otočky hledala před bránou Hadrabovou.
08:13
Bulldogs zapojujou do hry beky a vyčkávají na uvolnění před bránou. Míček je stále v jejich držení
07:08
Buriánová běží po mantinelu a snaží se přihrát před bránu. Zblokovaný míček se dokutálel za bránu a odsud přišla přihrávka před bránou na Přibylovou, která těsně minula střelou po zemi.
06:10
Další akce Brna, krosovou přihrávku z obrany před bránou ale hráčka promáchla
04:50
Obrana domácích není dostatečně důrazná, hostům stačí dvě přesné přihrávky a můžou střílet na odkrytou bránu.
02:58
Tým Brna se dobře uvolňuje před bránou a vytváří si nebezpečné akce. Hned po prvním gólu přišla další nebezpečná akce, míček ale nezamířil do brány, pouze nad ní
02:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Kateřina Dufková, asistoval Michaela Sekaninová (0:1).
01:33
Ze středu k mantinelu si s míčkem vyběhla Pacalová, střela příklepem letěla vysoko nad bránu
00:19
První útok zaznamenalo Brno, kdy z rohu přišel před bránu pouze vysoký lob a tak se ale nejednalo o žádnou nebezpečnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Černý a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Renata Hořínková; hráči v poli: Petra Konkolská, Kateřina Dufková, Michaela Sekaninová, Yvona Dostálová, Michaela Žáková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Iva Váňová, Adéla Mikinová, Anna Přibylová, Anna Dvořáková, Tereza Burianová