3:2
2:1
5:0
- : -
branky (asistence): 00:09 Tomáš Chroust (Jiří Curney), 01:31 Jiří Curney (Jan Natov), 15:11 Jiří Curney, 31:17 Radek Gwuźdź (Petr Novotný), 36:13 Jiří Bouška (Ondřej Fojta), 41:18 Radek Gwuźdź (Jan Jelínek), 48:19 Tomáš Chroust (Jiří Curney), 54:27 Jiří Bouška (Petr Kološ), 55:31 Tomáš Chroust (Jan Natov), 57:13 Tadeáš Chroust (Jiří Bouška)
branky (asistence): 07:22 Matěj Smeták (Dominik Eichner), 13:10 Matěj Smeták (Dominik Eichner), 30:34 Matěj Smeták (Jakub Plíhal)

Technology Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:3
1. Tomáš Chroust, 2. Jiří Curney, 16. Jiří Curney, 32. Radek Gwuźdź, 37. Jiří Bouška, 42. Radek Gwuźdź, 49. Tomáš Chroust, 55. Jiří Bouška, 56. Tomáš Chroust, 58. Tadeáš Chroust - 8. Matěj Smeták, 14. Matěj Smeták, 31. Matěj Smeták; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 564; zásahy brankářů: Jakub Koráb 22 - Štěpán Laja 29; po třetinách: 3:2, 2:1, 5:0;
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Jana Pazdery: "Soupeř se vrátil zpátky do zápasu po našich několika individuálních chybách a až do konce 2. třetiny byl zápas pro nás velmi náročný. Naštěstí jsme ve 3. třetině zlepšili herní obraz a potvrdili naší kvalitu. Děkuji soupeři za zápas.“ (2. část)
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Martina Smetáka: „Přežili jsme počáteční nápor domácích a myslím si, že jsme byli po 2 třetiny důstojným soupeřem. Poslední třetina už byla o kvalitě soupeře, která vlastně rozhodla. My už jsme během zápasu zkoušeli různé varianty v pětkách a máme v hlavě Litvínov. Děkuji soupeři za zápas. „
60:00
Střely ve 3. třetině: Boleslav - 15; Ostrava - 10
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Jana Pazdery: „Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně, s dobrým nasazením a vynutili jsme si velkou herní převahu. Bohužel díky špatné produktivitě v zakončení z toho bylo pouze dvoubrankové vedení. (1.část)
60:00
Střely celkem: Boleslav - 39; Ostrava - 25
60:00
Nejlepší hráči: Tomáš Chroust (Boleslav); Matěj Smeták (Ostrava)
60:00
59:48
Skvěle Laja proti Salátovi.
59:10
Opět zaúřadovala maska ostravského brankáře.
57:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Bouška (10:3).
57:13
Nejdříve předvedl výborný zákrok Koráb a rozehrál protiútok, který zakončuje Chroust.
55:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jan Natov (9:3).
55:31
Chroust z výběhu trefuje přesně a kompletuje hattrick.
54:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Bouška, asistoval Petr Kološ (8:3).
54:27
Bouška doráží Kološovu střelu a zvyšuje na 8:3.
54:03
Křenkova obávaná střela tahem skončila těsně vedle.
52:08
I na druhé straně Koráb se vyznamenal.
51:41
Opět Laja proti Novákovi.
50:52
Křenkův příklep a následně Chroustův bekhend si Laja v suchém triku pohlídal.
48:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jiří Curney (7:3).
48:19
Curney našel Chrousta v mezikruží a ten sice se štěstím, ale přece jenom dává další branku do hostující klece.
43:53
Vyloučen hráč Tomáš Vojtíšek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
41:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Gwuźdź, asistoval Jan Jelínek (6:3).
41:18
Gwuźdź byl nejdůraznější před brankou a dává 6. gól domácích.
39:16
Vyloučen hráč Matěj Smeták družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:32
Eichnerovu střelu pokryl Koráb.
36:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Bouška, asistoval Ondřej Fojta (5:3).
36:13
Ve skrumáži před Lajou se nejlépe zorientoval Bouška a zvyšuje na 5:3.
35:18
Opět dobře Laja proti Natovovi.
32:24
Laja skvělým zákrokem překazil domácím radost.
32:03
Ostrava mohla srovnat, ale Tadeáš Chroust na poslední chvíli postavil blok.
31:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Gwuźdź, asistoval Petr Novotný (4:3).
31:17
Novotný našel na středu Gwuźdźe a ten nekompromisně prostřeluje Laju.
30:52
Eichner v tutovce neproměňuje.
30:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták, asistoval Jakub Plíhal (3:3).
30:34
Ostravě se povedl signál ze standartky a Smeták kompletuje hattrick.
28:40
Curneyho bekhend těsně mimo.
28:27
Koráb drží domácí vedení.
28:11
Chroust se zadarmo dostal k míčku, ale Laju nepřekonal.
26:29
Nebezpečná teč Tomáše Chrousta.
25:03
Rozhodčí se neshodli...Ostrava zmatená...Natov málem zvýšil vedení.
24:18
Eichner trefil jen břevno domácí branky.
22:57
Curney se trochu nepohodl s Vojtíškem a strčil ho na zem...Rozhodčí jen domlouvají.
22:23
Tomáš Chroust vylekal Laju.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Boleslav - 16; Ostrava - 8.
20:00
19:58
Curney ještě zlepšil Lajovi procenta nebezpečnou střelou ze středu.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:39
Salát z výběhu těsně mimo.
17:44
Koráb si v poklidu poradil se Svačinkovou střelou.
16:28
Novotný se dral do koncovky, ale těsně minul Lajovu branku.
15:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney z trestného střílení (3:2).
15:11
Natov byl faulován ve 100% šanci a Curney výhodu trestného střílení využívá a dostává domácí do vedení.
13:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták, asistoval Dominik Eichner (2:2).
13:10
Opět hostům vyšla spolupráce Eichnera se zakončujícím Smetákem. Koráb bezmocný.
12:30
Boleslavská obrana teď nakupila chyby a může být ráda, že není srovnáno.
10:51
Pastor odkulhal ze hřiště.
10:06
Eichner prověřil Korába.
07:22
07:22
Smeták byl důraznější než domácí obrana a snižuje na 1:2 z jeho pohledu.
05:58
1. lajna Boleslavi opět mačká soupeře.
04:23
Laja dobře proti Bouškovi.
03:21
Střela do tyčky hráč Jan Natov družstva Technology Florbal MB .
03:21
Natov do tyče!
03:15
Curney ze středu mimo.
02:06
Novotný vybojoval míček, ovšem z následné střely trefil jen zadní mantinel.
01:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (2:0).
01:31
Natov krasně našel křižnou přihrávkou Curneyho, který zvyšuje už na 2:0.
01:13
Trulík se hnal do brejku ale Krzyžanek ho zastavil.
00:42
Brácha Tadeáš míří mimo.
00:09
00:09
To bylo rychlé...po 9 vteřinách se nadvakrát trefuje Tomáš Chroust.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Tomáš Svačinka, Václav Komačka, Petr Trulík, Petr Pastor, Filip Hrabal
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Jakub Koráb; hráči v poli: Radim Křenek, Jan Jelínek, Tomáš Chroust, Jiří Curney, Jan Natov