3:0
3:1
4:6
- : -
branky (asistence): 00:26 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 01:32 Jan Krajník (Jakub Štěrba), 06:40 Jan Krajník (Marek Chocholoušek), 24:52 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 30:37 Daniel Jäschke (Aleš Trávníček), 36:23 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 48:38 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 50:44 Aleš Trávníček (Daniel Jäschke), 56:50 Miloš Šulc, 57:32 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala)
branky (asistence): 37:02 Daniel Macek (Petr Gasparik), 46:14 Jakub Černý (Miroslav Horký), 48:04 Jakub Černý, 48:45 Miroslav Horký, 55:11 Miroslav Horký (Daniel Macek), 56:58 David Hanč (Miroslav Horký), 58:33 Matyáš Kalina (Jan Mazanec)

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 10:7
1. Lukáš Fiala, 2. Jan Krajník, 7. Jan Krajník, 25. Ondřej Bejček, 31. Daniel Jäschke, 37. Tomáš Fiala, 49. Lukáš Fiala, 51. Aleš Trávníček, 57. Miloš Šulc, 58. Lukáš Fiala - 38. Daniel Macek, 47. Jakub Černý, 49. Jakub Černý, 49. Miroslav Horký, 56. Miroslav Horký, 57. David Hanč, 59. Matyáš Kalina; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 192; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 20 - Daniel Leitner 14, Pavel Novotný 9; po třetinách: 3:0, 3:1, 4:6;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů (Miroslav Závora): "Nedokázali jsme se dnes dostat do zápasu hned od začátku, poslední třetinou se zápas nedá vyhrát. Děkujeme soupeři a fanouškům."
59:59
Počet střel po III. třetině: Chomutov - 13, Karlovy Vary - 11
59:59
Komentář trenéra domácích (Martin Bocian): "Zodpovědný výkon v prvních dvou třetinách a nakonec důležité tři body, i když ve třetí části jsme vyrobili spoustu zbytečných chyb. Děkujeme soupeři za dobré utkání, přejeme hodně štěstí do dalších bojů a děkujeme divákům."
59:57
Chomutov drží míček a za potlesku fanoušků dnes slaví vítězství ...
59:30
Poslední půlminuta dnešního utkání.
58:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jan Mazanec (10:7).
58:27
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
57:57
Karlovarský brankář Novotný se stihl vrátit do branky, vstřelené brance ale zabránit nedokázal a Lukáš Fiala střílí hattrick!
57:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (10:6).
57:17
Karlovy Vary zkouší powerplay!
56:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil David Hanč, asistoval Miroslav Horký (9:6).
56:51
Chomutov právě vstřelil devátou branku, prosazuje se Miloš Šulc, který nachytal brankáře Novotného střelou mezi nohy.
56:50
Timeout Florbal Chomutov
56:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Miloš Šulc bez asistence (9:5).
56:21
Dnes dvougólový střelec Černý mířil jen těsně nad Trhlíkovu branku!
55:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Daniel Macek (8:5).
53:16
Chocholoušek schytal tvrdý hit a za potlesku fanoušků odchází v doprovodu na střídačku.
50:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Aleš Trávníček, asistoval Daniel Jäschke (8:4).
50:10
Andrle míří o trochu nad!
49:09
Utkání je opět zdramatizováno! Nejprve se poprvé prosazují ve třetí části domácí, když se trefil Lukáš Fiala po nahrávce svého bratra Tomáše Fialy, vzápětí si Miloš Šulc sráží míček do vlastní branky! Chomutov tedy drží tříbrankové vedení.
48:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký bez asistence (7:4).
48:38
48:17
Jakub Černý se opětovně prosazuje z otočky a vrací tak Karlovy Vary do hry!
48:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý bez asistence (6:3).
47:12
Vary si vytvářejí tlak, branka Černého vlila mužstvu novou krev do žil.
46:20
Jakub Černý gólem z otočky snižuje na 6:2.
46:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Miroslav Horký (6:2).
45:06
Šulc z dálky zkusil vystřelit, i jeho pokusu scházela přesnost.
42:22
Pěkná výměna na straně hostí, Svatek v dresu Karlových Varů však nezamířil přesně a minul bránu.
41:46
Oba týmy v plném počtu.
40:47
Karlovy Vary kombinují při přesilové hře 4:3 na útočné polovině, Trhlík za pomoci obrany odolává.
40:00
40:00
39:59
Počet střel po II. třetině: Chomutov - 10, Karlovy Vary 7
39:46
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
39:46
Vyloučen hráč Tomáš Růžek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
39:46
Vyloučen hráč Aleš Trávníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
39:00
Zbývá poslední minuta do konce druhé třetiny dnešního zápasu.
37:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Petr Gasparik (6:1).
36:24
Chomutovští odskakují již o šest branek, hosté také vystřídali brankáře. Leitnera nahradí v brance Hurricanu Pavel Novotný.
36:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (6:0).
36:23
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary
35:03
Svatek s Horkým utekli do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný nedokázal přesně zakončit.
34:44
Dnes se v Chomutově hraje velmi atraktivní střetnutí, další potlesk od fanoušků si vysloužili bratři Fialové s Markem Chocholouškem.
33:50
Šnábl byl osamocen před brankou, netrefil však branku. Z protiútoku zahrozili také hosté, domácí brankář Trhlík s jistotou chytá.
32:24
Rozhodčí domlouvá Bejčkovi, ten dostává jen napomenutí.
31:43
Kopp-Bejček-Andrle opět předvedli pěknou sérii přihrávek, posledně jmenovaný nedokázal trefit branku.
30:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Aleš Trávníček (5:0).
29:35
Tutová šance, kterou zahodil Bejček! Po pěkně kombinaci domácího týmu se Bejčkovi nepodařilo usměrnit míček mezi tři tyče a rozesmutnil tak všechny domácí příznivce.
26:55
Chocholoušek chtěl vymést všechny "pavučinky" z horního růžku Leitnerovy branky, ten však skvěle vyrazil míček mimo!
26:14
Chomutovští kombinují, ale Leitner odolává všem pokusům domácích střelců.
25:09
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
24:55
Gól jako z učebnice florbalu vystřihli Kopp s Bejčkem, kteří rozebrali hostující obranu a druhý jmenovaný překonal Leitnera v brance Karlových Varů.
24:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Ondřej Kopp (4:0).
24:10
Karlovarští úspěšně brání a vyhazují.
22:39
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Jakub Štěrba.
22:39
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
21:49
Andrle zblízka doráží, ale Leitner chytá.
20:41
Chocholoušek se vytočil a nebezpečně vypálil, jeho pokus vytěsnil Leinter nad.
20:00
20:00
19:59
Počet střel po I. třetině: Chomutov - 10, Karlovy Vary 9
19:24
Klíma dalekonosným pasem hledal Bejčka, nahrávku mu však "před nosem" zpracoval Černý.
17:54
Nádherná kombinace, která končí střelou do tyče! Útok ve složení Chocholoušek-T. Fiala-L. Fiala teď provětrali hlavy karlovarským obráncům a vysloužili si velký aplaus publika.
16:22
Gól měl na holi karlovarský Hanč, ve zlomový okamžik nezamířil přesně do odkryté branky.
15:40
Chomutov kompletně v pěti hráčích.
14:48
Krajník blokuje střelu z první, Chomutov dělí vteřina od návratu Koppa na hřiště.
14:22
Karlovy Vary získali výhodu přesilové hry 5:3, potlesk hostů si však vysloužil Krajník, který si našel cestu a prozkoušel Letinera v brance Karlových Varů.
13:40
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
12:49
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
12:25
Hosté hrají v plném počtu.
11:09
Šarša razantně vystřelil a poprvé v přesilové hře vyzkoušel pozornost brankáře Leintera.
10:25
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.
09:59
Domácí kombinují na útočné polovině.
08:55
Jan Mazanec (Karlovy Vary) zkusil střelu z velké vzdálenosti, jeho backhendový pokus mířil vedle.
06:47
Chomutov navyšuje na 3:0, druhou branku v dnešním utkání střílí Jan Krajník.
06:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Krajník, asistoval Marek Chocholoušek (3:0).
06:16
Dnešní utkání se hraje ve velmi vysokém tempu a hraje se "nahoru dolu".
04:12
Chomutov se dostal do protiútoku, Chocholoušek našel Lukáše Fialu. Ten však nedokázal míček v rychlosti zpracovat.
02:53
Domácím byla ponechána výhoda, Klíma nedokázal přesně zakončit.
02:02
Domácí vlétli do utkání velice aktivně a ujímají se dvoubrankového vedení! Do velké příležitosti se dostal také Mosler (Karlovy Vary), jeho pokus opět excelentně vytáhl Trhlík.
01:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Krajník, asistoval Jakub Štěrba (2:0).
00:39
Domácí se po necelé půlminutě hry ujímají vedení a vzápětí Kopp mohl navýšit skóre! Nedokázal však zpracovat míček.
00:26
00:15
Již po patnácti vteřinách hry vytáhl domácí brankář Trhlík skvělý zákrok!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Leitner; hráči v poli: Jakub Černý, Marek Rybka, Jaroslav Jaroš, Štěpán Mosler, Matěj Svatek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Trhlík; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Jan Krajník, Marek Chocholoušek