4:3
3:0
4:0
- : -
branky (asistence): 00:23 David Kolář (Roman Školník), 02:10 Roman Školník (Lukáš Pokorný), 10:19 David Polcar (Matěj Lubenský), 18:43 Jiří Ptáčník (Matěj Lubenský), 27:00 Lukáš Tomeš (Lukáš Pokorný), 27:28 Pavel Daněk (David Kolář), 38:13 David Kolář (David Tampier), 48:12 Jakub Veverka (Jaroslav Janoušek), 49:50 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek), 50:35 Pavel Daněk (Jiří Ptáčník), 52:19 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek)
branky (asistence): 07:54 David Jurášek (Marek Vomočil), 16:47 Ladislav Procházka (David Jurášek), 19:14 Jiří Beck (David Jurášek)

FbC Panthers - FbK Olymp Praha 11:3
1. David Kolář, 3. Roman Školník, 11. David Polcar, 19. Jiří Ptáčník, 28. Lukáš Tomeš, 28. Pavel Daněk, 39. David Kolář, 49. Jakub Veverka, 50. Lukáš Pokorný, 51. Pavel Daněk, 53. Lukáš Pokorný - 8. David Jurášek, 17. Ladislav Procházka, 20. Jiří Beck; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Borák 13, Pavel Chlup 5 - Ondřej Kudrnáč 25; po třetinách: 4:3, 3:0, 4:0;
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Štěpán Weber): "Zbytečně nervózní utkání, kdy jsme se zbytečně soustředili na věci mimo florbal a houževnatý soupeř se držel na dostřel, od poloviny zápasu a zejména ve třetí třetině už jsme zápas měli pod kontrolou. Díky všem za zápas."
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Michal Kuník): "Krok jsme dokázali držet pouze první třetinu, dále nás soupeř přehrál ve všech aspektech utkání a zaslouženě vyhrál. Děkujeme za utkání."
60:00
Na hřišti ještě probíhá oslava domácích borců, kteří si dnešním vítězstvím definitivně zařídili první místo v tabulce a v březnu budou bojovat o postup do Národní ligy!
60:00
59:41
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:41
Ptáčník konečně vypnul Juráška a na závěr se jde vyzpovídat
58:50
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:50
Nesnídalovi se u pořadatelů líbilo a svůj pobyt zde si zopakuje
56:05
Vyloučen hráč David Jurášek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hra rukou.
56:05
Jurášek "na Ondruška" a stejně jako český reprezentant i on si půjde odsedět dvě minuty za hru rukou
54:27
Trestné střílení družstva FbK Olymp Praha neproměnil Jan Hladík.
54:27
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
54:27
Po faulu Kostřici vychytal nájezd Hladíka Chlup!
53:31
Zápas začíná připomínat exhibici, domácí oblíbenec Roman Školník je hnán fanoušky a chce "udělat všechny"!
52:19
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jiří Krůšek (11:3).
52:19
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Chlup družstva FbC Panthers
52:19
LUKÁŠ POKORNÝ dokázal nadvakrát doklepnout přihrávku Krůška a dává po několika minutách svůj druhý gól v utkání!
51:20
Dnešní utkání sleduje 24 diváků, děkujeme!
50:35
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Daněk, asistoval Jiří Ptáčník (10:3).
50:35
Střela z půlky PAVLA DAŇKA přesně splnila parametry ''obyčejného gólu'' a domácí otevírají desítku!
49:50
49:50
LUKÁŠ POKORNÝ prožívá skvělý zápas a zapisuje už třetí bod!
48:54
Kolář se snaží přiblížit hattricku přizabitím soupeřova gólmana
48:12
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Jaroslav Janoušek (8:3).
48:12
Janoušek nejprve u mantinelu v obrovské šanci promáchl, následně ale naservíroval milimetrovou přihrávku JAKUBU VEVERKOVI, který bez větších problémů za bouřlivého jásotu Boráka uklízí za Kudrnáče!
46:55
Kolář se s trestnou lavicí rozloučil slovy "čum, gól"
45:18
Dobrý zákrok Boráka proti střele Hladíka
44:55
Vyloučen hráč David Kolář družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
Rozhovor jednou větou (Štěpán Weber): "Gól na 5:3 byl důležitej"
40:00
38:13
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval David Tampier (7:3).
38:13
Tampierovu střelu vyrazil Kudrnáč jen před sebe, kde stál DAVID KOLÁŘ, který neměl problém doklepnout!
32:06
Další neskutečný zákrok Kudrnáče, tentokrát proti Daňkovi!
29:03
Hladík do břevna!
28:06
Přečíslení 2 na 1 zakončené Školníkem likviduje úžasným skokem Kudrnáč!
27:28
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (6:3).
27:28
PAVEL DANĚK našel Koláře, který v tisíciprocentní šanci minul, jeho střelu ale prvně jmenovaný doběhl a zvyšuje na 6:3!
27:00
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Lukáš Pokorný (5:3).
27:00
Pokorný našel na středu osamoceného LUKÁŠE TOMEŠE, který úchvatným granátem dovršuje bůra!
26:02
Školník úchvatným sólem přechytračil dva beky, jeho přihrávku ale Pokorný netrefuje ideálně a míček je v rohu
22:31
Jirka Ptáčník se své role boxera z plakátu chopil opravdu s vervou, teď například nekompromisně vyhodil jednoho z clonících útočníků z brankoviště a zaujal jeho místo
20:00
Rozhovor jednou větou (Matěj Lubenský): "Doufám, že mi píšete áčka"
20:00
19:14
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval David Jurášek (4:3).
19:14
Beck doběhl nához Juráška a zavěšuje do vinglu
19:14
Střílejícího Becka pár okamžiků po gólu ještě srazil nabíhající Ptáčník a pomocí hesla "kdo uteče, vyhraje" spěchá na střídačku a vyhýbá se tak hněvu soupeřů
18:43
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Matěj Lubenský (4:2).
18:43
JIŘÍ PTÁČNÍK vyslyšel přání přítomných juniorů a k jejich velké radosti úžasnou střelou z půlky prostřeluje Kudrnáče!
17:33
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
17:33
Po zákroku Nesnídala se vzduchem prolétl také boxer Ptáčník
16:47
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ladislav Procházka, asistoval David Jurášek (3:2).
16:47
Druhá využitá hra Olympu znamená snížení na 3:2...
16:11
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:11
Rybka neodpouští a to, co schytá, vrátí i s úroky...
14:56
La Liga v podání Koláře se Školníkem úspěch neslaví
13:50
Krůškovu ránu vytěsňuje Kudrnáč!
11:50
Nadpozemská rána Lubenského do spojnice!
10:58
Vyloučen hráč Pavel Suchánek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:58
Suchánek teď hodně zbytečně srazil Tomeše a zcela po právu odchází sedět
10:19
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Polcar, asistoval Matěj Lubenský (3:1).
10:19
DAVID POCAR doběhl vlastní odraženou střelu a vrací domácím dvoubrankový náskok!
09:46
Daněk v úniku do helmy!
07:54
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Marek Vomočil (2:1).
07:54
Juráškův důraz při gólu se vůbec nelíbí domácímu kapitánovi, který je umlčen slovy ''přestaňte brečet''...
07:54
Jurášek se uvolnil přes dva beky a zakončuje do dolního rohu
07:20
Pokorný v úniku zkusil přehodit Kudrnáče technickým lobem, o milimetry míjí horní tyč!
06:52
Domácí bubeník Dopita se konečně chopil svého nástroje a nyní mlčky vyčkává na zajímavější akci
06:25
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:25
Kostřica zahodil soupeře na pořadatelský stolek, u nějž nyní pyká na hanbě
05:34
Ptáčník ukázkovým bodyčekem srazil jednoho ze soupeřů a zabránil tak šanci
04:34
Zatím to je spíš boj v rozích Olympu, Panteři vystřelili an Kudrnáče všeho všudy dvakrát a pokaždé byli úspěšní
02:10
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Roman Školník, asistoval Lukáš Pokorný (2:0).
02:10
Pokorný byl sám před brankářem, místo střely ale našel ještě lépe postaveného dynamického hráče ROMANA ŠKOLNÍKA, který podruhé rozvlňuje síťku!
01:56
Panthers pokračují v tlaku, Olymp se ještě nedostal ze své poloviny dál než na metr
00:55
Rybka hledal střílenou nahrávkou Daňka, jehož teč jen těsně míjí branku!
00:23
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Roman Školník (1:0).
00:23
Diváci se ještě nestačili usadit na lavičky a DAVID KOLÁŘ už vymetá víko!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Olymp Praha: brankář: Ondřej Kudrnáč; hráči v poli: Tomáš Staněk, Jiří Hubinka, David Nesnídal, Jakub Votruba, Jiří Beck
00:00
Line-up domácích FbC Panthers: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Roman Školník, Jiří Ptáčník, Jakub Rybka, Lukáš Pokorný, David Kolář