5:0
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 05:23 Václav Lorenc (Marek Dvořák), 07:08 Jan Horský, 10:33 Jan Horský (Jan Dočekal), 18:58 Jan Horský, 19:36 Jan Mikeš (Miroslav Čada), 38:14 Štěpán Seidl (Adam Jirka), 50:49 Adam Jirka (Jaromír Vávrů), 56:30 Miroslav Čada (Václav Lorenc), 58:45 Marek Dvořák, 59:00 Tomáš Kasper (Miroslav Čada), 59:32 Jaromír Vávrů (Jan Horský)
branky (asistence): 08:37 Jiří Žák (Lukáš Zrzavý), 14:58 Tomáš Kocián, 19:53 Martin Kos, 25:52 Jiří Jirků (Martin Kos), 31:42 Libor Čech (Lukáš Zrzavý), 38:50 Jiří Jirků (Martin Kos)

FBŠ Jihlava - Spartak Pelhřimov B 11:6
6. Václav Lorenc, 8. Jan Horský, 11. Jan Horský, 19. Jan Horský, 20. Jan Mikeš, 39. Štěpán Seidl, 51. Adam Jirka, 57. Miroslav Čada, 59. Marek Dvořák, 60. Tomáš Kasper, 60. Jaromír Vávrů - 9. Jiří Žák, 15. Tomáš Kocián, 20. Martin Kos, 26. Jiří Jirků, 32. Libor Čech, 39. Jiří Jirků; rozhodčí: Michael Kudláček - Ondřej Havelka; vyloučení: 2 + David Šesták 10:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Marek Břeň 3, Radek Kulhan 11 - Jakub Kuchař 26; po třetinách: 5:3, 1:3, 5:0;
60:00
Střely na bránu celkem: FBŠ Jihlava - 37 // Spartak Pelhřimov B - 20
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Kotena: "Rychlé a tvrdé utkání, které rozhodla lepší produktivita soupeře. Střídající brankář Kulhan nám ve 2. polovině utkání dovolil vstřelit jedinou branku. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně zdaru do dalších zápasů."
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Peterky: "Měli jsme dobrý nástup do utkání, jen vlastními chybami jsme drželi soupeře ve hře. V prostřední části jakoby jsme nebyli na hřišti. O výsledku rozhodl závěr 3. třetiny, kdy se nám podařily střelit rozdílové branky a dovést utkání do vítězného konce. Děkujeme Pelhřimovu za florbalový přístup k utkání."
60:00
59:59
Střely na bránu ve 3. třetině: Domácí tým - 13 Hostující tým - 9
59:32
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jaromír Vávrů, asistoval Jan Horský (11:6).
59:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Miroslav Čada (10:6).
58:45
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Marek Dvořák bez asistence (9:6).
56:30
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Čada, asistoval Václav Lorenc (8:6).
53:48
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Jan Horský.
53:48
Vyloučen hráč Libor Čech družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za sekání.
51:36
Vyloučen hráč David Šesták družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
51:36
Vyloučen hráč David Šesták družstva FBŠ Jihlava na 10 minut za nesportovní chování.
50:49
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Adam Jirka, asistoval Jaromír Vávrů (7:6).
38:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Jirků, asistoval Martin Kos (6:6).
38:14
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Štěpán Seidl, asistoval Adam Jirka (6:5).
33:44
Mimo herní plochu se objevil nový talent. Zdravotnice Anička Přibylová ukazuje, že může konkurovat brankářkám, má totiž vynikající postřeh a pevný stisk.
32:31
Napětí na obou stranách stoupá. Hráči se pouští do osobních soubojů, které rozhodčí už nemohli přehlížet.
31:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech, asistoval Lukáš Zrzavý (5:5).
30:35
Vyloučen hráč Adam Jirka družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
30:17
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:37
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Kulhan družstva FBŠ Jihlava
26:37
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:52
20:01
Hráči domácího týmu nastoupili do druhé třetiny s dvougólovým náskokem. Hráč Jan Horský si v dnešním zápase připsal hattrick.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku : Domácí tým - 12 střel Hostující tým - 5 střel
19:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin Kos bez asistence (5:3).
19:36
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Miroslav Čada (5:2).
18:58
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský bez asistence (4:2).
14:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Tomáš Kocián bez asistence (3:2).
14:58
Hráči hostujícího týmu chytli druhý dech, po chybě obrany domácího týmu zakončil akci hráč Tomáš Kocián
10:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jan Dočekal (3:1).
08:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Lukáš Zrzavý (2:1).
07:08
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský bez asistence (2:0).
05:23
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Václav Lorenc, asistoval Marek Dvořák (1:0).
00:01
Utkání bylo zahájeno. Úvodní vhazování vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Kudláček a Ondřej Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov B: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Tomáš Kocián, Tomáš Dohnal, Jan Koten, Martin Kos, Jiří Jirků
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Marek Břeň; hráči v poli: Adam Jirka, Marek Dvořák, Jaromír Vávrů, Jan Dočekal, Jan Horský