- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 37:05 Štěpán Matěcha (Antonín Palatínus)
branky (asistence): 15:56 Matyáš Kalina (Jan Smolka), 23:10 Petr Gasparik (Patrik Soukup), 55:27 Petr Gasparik (Štěpán Mosler), 59:54 Patrik Soukup (Štěpán Mosler)

TJ Turnov - FB Hurrican Karlovy Vary 1:4
38. Štěpán Matěcha - 16. Matyáš Kalina, 24. Petr Gasparik, 56. Petr Gasparik, 60. Patrik Soukup; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 18 - Pavel Novotný 20; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra Kratochvíla: Poctivý výkon směrem dozadu, vítězné souboje a zvládnutá druhá třetina, kdy soupeř hrál velmi dobře nám přineslo tři body a zasloužené vítězství.
59:59
Bída a děs, dnes to nebylo to, na co jsme od domácích zvyklí. Nefungovaly přihrávky, ani přesnost střelby a pouze někteří hráči do toho dnes šli naplno. Ještě ale není vše dnům konec a Turnov bude mít jistě šanci na nápravu v play-off.
59:59
Střely celkem: Turnov-21 Karlovy Vary-22
59:59
Komentář trenéra Pánka: Musíme se omluvit divákům, naše nasazení bylo trapné a hráči by se měli zamyslet, zda chtějí pomýšlet na postup do 1.ligy. Celý zápas jsme se nedokázali vypořádat s místy až zákeřnou agresivitou soupeře, hráli jsme na 10 % našich možností. Gratuluji soupeří a děkuji skvělým divákům.
59:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrik Soukup, asistoval Štěpán Mosler (1:4).
59:21
Palatínus netrefil prázdnou branku a Turnov přijde o prvenství v tabulce.
58:34
Míček netrefil odkrytou branku domácích.
58:17
Obrovská šance Měkoty, ale zase nic. To snad není možné!
57:40
Domácí to zkouší v šesti.
57:09
Poslední šance Turnova na zvrat v zápase.
57:08
Vyloučen hráč Tomáš Oliverius družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
56:23
Opět fantastický Švec! To je svatý v turnovské bráně!
55:28
Pánek reaguje na situaci na hřišti a žádá time-out. Uvidíme, zda to domácím pomůže. Moc času už ale nemají.
55:27
Timeout TJ Turnov
55:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Gasparik, asistoval Štěpán Mosler (1:3).
54:29
Ach jo. Když Turnov tlačí soupeře, přijde hloupé vyloučení a tlak je tentam. Tentokrát přísné vyloučení.
54:28
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:58
Skvělý Švec, další gólovka soupeře. Na druhé straně zvoní horní tyč po střele Machače.
53:07
První turnovská formace zatápí soupeři, ten by teď uvítal nějaké ochlazení, ale Matěcha a spol. nedají obraně hostů spát.
51:41
Havlín právě zachránil celou situaci. Skvěle Honzo!
50:54
Seidlova střela bohužel pro domácí nespadla do branky, ani se neodrazila k Měkotovi. Na druhé straně fantastický Švec, který drží Turnov.
49:06
Ale zase mírný útlum a šance hostů.
47:53
Domácí ubránili oslavení a jsou na koni.
46:41
Obrovskou minelu skoro využil Štěpán Matěcha, chyběly centimetry a míček by se dokutálel za brankovou čáru.
45:52
Vyloučen hráč Pavel Němeček družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra na zemi.
45:17
Velká šance a skvělý Švec, hosté stupňují tlak.
45:02
Rondoš s Vitáskem zbytečně zmatkují a nabízejí tak soupeři šance.
44:12
Standartní situace hrozila Švece, ale ten šanci bez problému zlikvidoval.
43:48
Dobrá Rondošova střela udělala před Novotným neplechu.
43:10
Matěcha a spol. roztáčejí kola turnovského stroje a soupeř je v potížích.
42:18
Další pokus bekhendem, tentokrát Jaromír Ekl. Novotný zasáhl rukou.
40:09
Hned v úvodu zahrozil Vojta Palatínus, těsně vedle.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: Turnov-6 Karlovy Vary-5
39:34
Vojta Palatínus pálil bekhendem a už mohlo být vyrovnáno.
39:05
Ekl v přesilovce dvakrát namazal spoluhráčům ,ale nic z toho není.
37:06
Konečně! Ta rána, jak spadl trenéru Pánkovi kámen ze srdce byla slyšet možná i v Karlových Varech. Nevím, jak ten míček proletěl mezi rukou a horní tyčkou, ale gól to je!
37:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (1:2).
37:03
Vyloučen hráč Jan Hejl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:01
Vitáskova rána skákala, ale za čáru nespadla.
35:36
Měkota měl nabito na gól, ale opět z toho nic není. Turnovský útok, to je dnes zmar.
35:07
Vyloučen hráč Jakub Švejkovský družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:07
Jaromír Ekl je pro znalce NHL takový turnovský Vincent Lecavalier. Snad se podobně jako on brzy probere, zatím to není žádná sláva a Turnov ho potřebuje.
33:18
Matěchova šance, ale opět nic.
32:16
Druhý turnovský útok prostě nefunguje. Chce to změnu a to rychle!
30:57
Neuznaný gól Turnova, Vitáskova střela asi byla v bráně. Ekl gestikuluje, ale rozhodčí je neoblomný.
30:29
Emoce opět vzplály. Rondoš se hodně rozčiloval, hosté na něj byli tři.
29:04
Konečně! Ve výraznější šanci Palatínus A. bohužel opět nad bránu. Co budou muset domácí zlepšit, to je přesnost. Takhle netrefí ani vrata od chléva!
28:17
Turnovu chybí nějaká větší šance, větší tlak. Často rozhodnou individuální chyby, nebo soupeř střelu zblokuje.
26:38
Velká šance hostů a fantastický Švec. Za mantinely už se rozcvičuje Martin Hejdukstrom.
25:42
Na palubovce sledujeme vypjatější vztahy než v kdejaké telenovele. Nutno podotknout, že často zbytečně.
25:41
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry.
25:41
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
24:49
Rondošova střela těsně vedle!Domácí by potřebovali ostrostřelce. Kdy se vrací Gabriela Soukalová ze zámoří?
23:51
Vojta Palatínus se s tím teď nepáral a sebral balonek a bekendem ho napálil směr branka soupeře. Škoda, míček zamířil nad.
23:11
Gasparik obešel obranu i brankáře Švece a dával do prázdné. Domácí by potřebovali studenou sprchu, přestávka očividně nepomohla.
23:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Gasparik, asistoval Patrik Soukup (0:2).
22:00
Podle vstupu do druhé třetiny to vypadá, že v Karlových Varech se kombinuje florbal a nějaké bojové umění.
21:03
Možnost na vyrovnání, standartní situace. Střela nebezpečná, ale taktéž neúspěšná.
20:00
20:00
19:34
Po střele Němečka zvoní tyč! To je smůla, ale dvě rychlé přihrávky a Turnov je hned v šanci!
18:06
Velká chyba Vitáska málem způsobila další branku, celá hala si oddechla.
17:46
Dvě velké šance na druhé straně, ale Švec tentokrát bez práce, obě střely mířily mimo jeho svatyni.
16:38
Matěchova parádní střela vystrašila brankáře hostů, ale úspěšná nebyla. Turnov stále prohrává, ale hala ho žene dopředu.
15:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jan Smolka (0:1).
15:49
Dnes to připomíná spíš fotbalový zápas, žádné šance a samé vysoké balóny.
14:45
Střela až zpoza půlky ohrozila domácí klec, ale Švec byl pozorný a míček vyrazil.
14:09
Vary dlouho kombinovaly na půlce soupeře, ale Švec až na jeden případ nemusel zasahovat.
13:23
Dnešní duel se asi zapíše do historie počtem zblokovaných střel. Brankáři jsou zatím bez práce.
12:39
Šanci hostů zastavil s nasazením vlastního těla Honza Havlín.
11:19
Eklova velká šance, ale bohužel pro domácí vysoká hůl.
10:06
Vyloučen hráč Tomáš Oliverius družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
09:45
Pokud dnes něco hosté nejsou, tak lázeňští povaleči. Tempo je přímo vražedné.
08:02
Do sestavy domácích se po zranění vrátil Vojtěch Palatínus a jeho napadání dělá soupeři velké problémy.
07:11
Hráč hostů poslaný za mantinel trefil i trenéra Pánka, snad z toho nebude mít kouč domácích trvalé následky. Na hřišti zatím vidíme válku stratégů a taktiků.
05:29
Moc šancí zatím vidět není, když už se někdo odváží ke střele, obrana ihned zafunguje a střelu zblokuje.
04:38
Dnešní hlediště je i plné trenérů, před chvílí jsem zahlédl Davida Kneře a v kotli řádí František Záleský. Atmosféra by se dala krájet!
03:59
Velká šance po výtečné souhře domácí prvví formace.
02:54
Dnes zápas sleduje opět zcela zaplněná turnovská aréna.
01:30
Úvod je z obou stran hodně opatrný.
00:01
Krásný večer do všech koutů České republiky a krásné poledne do Kansasu! Dnes nás čeká šlágr kola, boj o první příčku tabulky. Udrží ji Turnov? Nebo spadne opět pod nadvládu Karlových Varů? To se dozvíme v následujících hodinách!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Jakub Černý, Štěpán Mosler, Petr Gasparik, Patrik Soukup, Matěj Svatek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Jan Havlín, Štěpán Matěcha, Antonín Palatínus, Pavel Němeček, Vojtěch Palatínus