1:3
2:2
2:2
- : -
branky (asistence): 15:13 Viktorie Schoberová, 23:16 Simona Chodurová (Lenka Morová), 39:38 Lenka Morová (Lenka Láryšová), 41:17 Lenka Morová (Lenka Láryšová), 58:54 Nikol Manlíková (Martina Pilařová)
branky (asistence): 04:27 Petra Knotková (Ivana Drugdová), 09:55 Miroslava Suková (Michaela Mašková), 12:48 Julie Volkmannová (Michaela Mašková), 26:01 Julie Volkmannová, 30:14 Helena Böhmová (Aneta Nachtmanová), 49:29 Petra Knotková, 55:01 Helena Böhmová (Magdalena Kolářová)

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:7
16. Viktorie Schoberová, 24. Simona Chodurová, 40. Lenka Morová, 42. Lenka Morová, 59. Nikol Manlíková - 5. Petra Knotková, 10. Miroslava Suková, 13. Julie Volkmannová, 27. Julie Volkmannová, 31. Helena Böhmová, 50. Petra Knotková, 56. Helena Böhmová; rozhodčí: Robert Kusek - Jiří Jelínek; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Martina Lerchová 27 - Lenka Šindelářová 17; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:2;
60:00
59:59
Trenér domácích Moro Miroslav: Pro nás třetí těžké utkání proti prvním třem týmům. Přesto nemusíme mít hlavy dole ve všech třech zápasech jsme se dokázali prosadit gólově. Připravíme se na play-off a pokusíme se to soupeři vrátit.
59:59
Střely po třetí třetině: Chomutov- 8, Plzeň- 16
59:58
Trenér hostů Procházka Vít: Těžký zápas, klíčové asi bylo ubráněné dlouhé oslabení. Děkuji soupeři za zápas.
58:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Nikol Manlíková, asistoval Martina Pilařová (5:7).
55:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Magdalena Kolářová (4:7).
49:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petra Knotková z trestného střílení (4:6).
46:28
Vyloučen hráč Barbora Polívková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
46:28
Vyloučen hráč Barbora Polívková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Morová, asistoval Lenka Láryšová (4:5).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Chomutov- 9, Plzeň- 8
39:38
31:29
Vyloučen hráč Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Aneta Nachtmanová (2:5).
26:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Julie Volkmannová bez asistence (2:4).
23:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová, asistoval Lenka Morová (2:3).
22:56
Vyloučen hráč Kateřina Šnebergrová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vražení zády.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Chomutov- 5, Plzeň- 10
18:11
Vyloučen hráč Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová bez asistence (1:3).
12:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Michaela Mašková (0:3).
09:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Miroslava Suková, asistoval Michaela Mašková (0:2).
04:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petra Knotková, asistoval Ivana Drugdová (0:1).
02:55
Vyloučen hráč Lenka Morová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Barbora Polívková, Petra Knotková, Karolína Vostracká, Nikola Staňková, Kateřina Šnebergrová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Julie Brandová, Simona Chodurová, Lenka Morová, Jitka Beránková, Lenka Láryšová