2:3
2:2
1:3
- : -
branky (asistence): 08:33 Jan Halama (Filip Dvořák), 10:48 Petr Tlustoš, 23:07 Ondřej Melichar (Vojtěch Haman), 23:42 Michal Staněk (Ondřej Zerák), 56:12 Vojtěch Haman (Filip Dvořák)
branky (asistence): 13:18 Jan Komínek (Ondřej Bábíček), 14:43 Jaromír Lazor (Marek Bábíček), 15:28 Jaromír Lazor (Tomáš Líznar), 21:36 Jan Komínek (Lukáš Klaška), 34:39 Jakub Gremmel (Jaromír Lazor), 41:42 Jan Komínek (Ondřej Bábíček), 53:43 Marek Bábíček (Tomáš Líznar), 58:29 Jakub Gremmel

Hippos Žďár n/S. - FbC Aligators Klobouky 5:8
9. Jan Halama, 11. Petr Tlustoš, 24. Ondřej Melichar, 24. Michal Staněk, 57. Vojtěch Haman - 14. Jan Komínek, 15. Jaromír Lazor, 16. Jaromír Lazor, 22. Jan Komínek, 35. Jakub Gremmel, 42. Jan Komínek, 54. Marek Bábíček, 59. Jakub Gremmel; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:1 + Ondřej Bábíček 5; využití: 1:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 30 - Lukáš Bábíček 28; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:3;
60:00
Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni domácí Michal Staněk a hostující Jan Komínek.
60:00
Komentář trenéra týmu FbC Aligators Klobouky - Martina Slabého: Chci poděkovat hráčům za přístup k utkání a jejich bojovnost. Myslím si, že dnes jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeřům za utkání a divákům za výbornou kulisu.
60:00
Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: Dnes jsme si vyhrát nezasloužili. Nestíhali jsme v osobních soubojích. Děkujeme divákům za návštěvu.
    58:57
    Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
    58:29
    Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jakub Gremmel bez asistence (5:8).
    56:30
    Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FbC Aligators Klobouky na 5 minut za hrubost.
    56:30
    Hippos je lepším týmem. Hosté často diskutují se sudím. Zápas bude mít zajímavou koncovku.
    56:12
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Filip Dvořák (5:7).
    55:37
    Vyloučen hráč Jaromír Lazor družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hra na zemi.
    54:59
    Posledních pět minut základní hrací doby. Hippos musí přidat pokud chce zápas ještě zdramatizovat.
    53:43
    Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Marek Bábíček, asistoval Tomáš Líznar (4:7).
    53:43
    Protiútok Klobouků znovu úspěšný.
    50:26
    Dobrá šance hostí nekončí gólem.
    48:22
    Hra se přivrdila, oba týmy si nedají nic zadarmo.
    47:16
    Dvořák F. našel Melichara, který z dobře vystřelil.
    45:30
    Zerák dobře dorážel. Hostující gólman byl na správném místě.
    41:42
    Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jan Komínek, asistoval Ondřej Bábíček (4:6).
    34:39
    Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Jaromír Lazor (4:5).
    34:39
    Nedáš, dostaneš. Melichar hledal Staňka, který ve vyložené šanci nedosáhl na balón. Protiútok proměnil. Gremmel.
    33:43
    Další parádní zákrok pro domácího gólmana.
    32:35
    Kafka se vydal do útoku jeho střela neměla gólové parametry.
    30:00
    Kratochvíl konečky prstů zabránil gólu.
    28:55
    Kolaja chybuje, ale Halm nedokázal vzniklou šanci využít.
    28:00
    Melicharův útok znovu kombinuje.
    25:17
    Bábíček O. neunesl zákrok Zeráka a vznikla malá roztržka.
    24:20
    Máme za sebou zajímavou pasáž hry, kdy domácí přitvrdili a dokázali nepříznivý stav utkání srovnat.
    23:42
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Ondřej Zerák (4:4).
    23:07
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Vojtěch Haman (3:4).
    21:36
    Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jan Komínek, asistoval Lukáš Klaška (2:4).
    21:07
    Hippos přežil oslabení bez vyložené šance hostů.
    20:01
    Máme tu druhou část a Klobouky hrají přesilovku.
    19:07
    Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
    16:44
    Zajímavá standardní situace pro Hippos. Hostující Gremmel, ale s vyjádřením sudího není příliš spokojen.
    15:28
    Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jaromír Lazor, asistoval Tomáš Líznar (2:3).
    15:28
    Lazor otáčí utkání. Sám před odkrytou bránou nedal Kratochvílovi šanci.
    14:43
    Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jaromír Lazor, asistoval Marek Bábíček (2:2).
    14:43
    Hostující tým srovnává utkání.
    14:20
    Břevno teď zachránilo domácí branku.
    13:18
    13:18
    Po hře nahoru, dolů se parádní střelou prosadil Komínek.
    10:48
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš z trestného střílení (2:0).
    10:48
    Po faulu na Dvořáka O. bylo nařízeno trestné střílení, které Tlustoš proměnil.
    10:00
    Po vstřelené brance začínají hrát i hosté.
    08:33
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Halama, asistoval Filip Dvořák (1:0).
    08:33
    Po střele Dvořáka F. se k dorážce dostal Halama a otevírá tím tak dnešní utkání.
    07:45
    Dvořák O. prověřuje hostujícího brankáře, ten však zůstavá pozorný.
    06:42
    Tlustoš sám před brankářem trefuje tyč. Následná dorážka už neměla gólové parametry.
    05:30
    Domácí fanoušci se dočkali první střely domácích na bránu. Následný protiútok likviduje Kratochvíl.
    05:00
    Hippos kombinuje v útočné třetině.
    04:00
    Zápas zatím rozvážný z obou stran. Čekáme na první golovou příležitost.
    01:45
    Dvořák F. společně s Petříčkem zakládají první útok domácích.
    00:01
    Úvodní buly pro hostující tým
    00:00
    Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
    00:00
    00:00
    Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Lukáš Bábíček; hráči v poli: Marek Bábíček, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Jaromír Lazor, Michal Kolaja
    00:00
    Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Petříček, Ondřej Melichar, Petr Tlustoš, Jan Halama
    00:00
    Žďárský Hippos je před dnešním zápasem na třetí příčce, od Aligátorů jej dělí pouhé tři body. Postavení v nabité tabulce jim již účast v nadstavbové části zajišťuje. V minulém kole zajížděla družina z města pod Zelenou horou do Paskova, kde v brakově bohatém zápase zvítězila 9:8 po prodloužení.
    00:00
    Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 21. kola Národní ligy - skupiny východ. Domácí Hippos Žďár nad Sázavou dnes poměří síly s hotujícím celkem FbC Aligators Klobouky.
    00:00
    Poslední měření sil dnešních soupeřů proběhlo 17. ledna. Po netradičním florbalovém výsledku 1:2 si všechny tři body odvezl na Vysočinu žďárský Hippos. Doufejme, že dnes se diváci dočkají gólu dříve než v poslední minutě druhé třetiny.
    00:00
    Hostující tým z Klobouků je nyní na sedmém místě tabulky. S 31 body stále bojuje o účast v play-off, do kterého zbývají poslední dvě kola. Minulý týden zajížděli Aligátoři na půdu Frýdku-Místku, odkud si odvezl výhru 7:4.