2:2
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 21:33 Anna Přibylová (Markéta Hubatová), 37:25 Anna Přibylová, 42:33 Iva Váňová (Zuzana Trávníková), 52:12 Anna Přibylová (Lucie Sůvová)
branky (asistence): 06:56 Kateřina Imlaufová (Vanesa Bašová), 15:02 Diana Peterová (Adéla Vávrová), 26:25 Patricie Březovská (Nikola Remešová), 36:54 Šárka Topičová (vlastní branka), 53:13 Jitka Růžičková, 59:51 Magdaléna Bašová (Adéla Vávrová)

FBŠ Jihlava - FBC Dobruška 4:6
22. Anna Přibylová, 38. Anna Přibylová, 43. Iva Váňová, 53. Anna Přibylová - 7. Kateřina Imlaufová, 16. Diana Peterová, 27. Patricie Březovská, 37. Šárka Topičová, 54. Jitka Růžičková, 60. Magdaléna Bašová; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Šárka Topičová 21 - Lucie Přibylová 22; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Soupeřky vyhrály díky lepší fyzické kondici a efektivnějšímu řešení gólových situací. Děkujeme Pelhřimovským za azyl.
60:00
Komentář trenéra hostí: Začátek zápasu patřil soupeři, ale pak jsme se vyrovnali se soupeřovým tempem a daly dvě branky. 2. třetina byla vyrovnaná z obou stran a 3. třetina byla z naší strany nervozní ale díky dalším dvěma trefám jsme zápas zvládli. Děkujeme soupeři
60:00
59:51
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Adéla Vávrová (4:6).
57:30
Sůvová s Mikinovou rozehrávají míček z rohu a snaží se vymyslet nějakou akci.
56:57
Plánková nahazuje míček před bránou, kde ale není nikdo, kdo by ho dopravil do branky.
54:13
S přibývajícím časem narůstá nervozita a přitvrzujou se i osobní souboje.
53:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková bez asistence (4:5).
53:00
Plánková výborně čistě odstraňuje hráčku Dobrušky a přerušuje tah na bránu.
52:43
Vyrovnávací branku vstřeluje kapitánka domácích Anna Přibylová a zkompletovává hattrick!
52:12
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Lucie Sůvová (4:4).
52:10
Hráčky Jihlavy jsou teď trošku jak hadrový panenky a vytírají pelhřimovskou halu.
51:06
Střela Imlaufové E. trefuje břevno. Topičová má dnes branku dobře postavenou.
49:34
Doležalová zkouší střelu z otočky, k Topičové však míček vůbec nedoletěl.
47:47
Domácí kotel vybízí Jihlavu ke vstřelení vyrovnávací branky
45:00
Šťastná dává na Plánkovou a její střela těsně míjí branku
43:00
Vyloučen hráč Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Iva Váňová, asistoval Zuzana Trávníková (3:4).
42:33
Váňová střílí z půly hřiště a míček proklouzává mezi nohama Přibylové až za brankovou čáru.
41:48
Topičová drží svůj tým a nepřipouští vstřelení dalšího gólu.
39:50
Jihlava provadí secvičenou standartku. Střela Chvátalové nenašla branku.
37:25
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová z trestného střílení (2:4).
36:54
Vlastní branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Šárka Topičová (1:4).
36:54
Hra se teď trošku podobá pingpongové výměně, míček líta z jedný poloviny na druhou
34:10
Jihlavské holky si nedokážou nahrát a zbytečně ztrácejí míčky. Jak se v 1. třetině hrálo spíše na hostující polovině, 2.třetina se odehrává spíše na té domácí.
32:25
Chvátalová uklidňuje hru a Plánková zatahuje mček za branku.
29:38
Hra se přitvrzuje a rozhodčí jsou nuceni více pískat.
28:40
Jihlava tlačí a přesunuje hru na polovinu hostí.
26:55
Chvátalová střílí ze standartní situace, její střela ale letí těsně vedle
26:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Patricie Březovská, asistoval Nikola Remešová (1:3).
26:06
Chvátalová se snaží vyvézt míček ze své poloviny a je přitom zfaulovaná.
25:07
Jihlava se nemůže dostat z vlastní poloviny hřiště
22:55
Přibylová mohla v další šanci vyrovnat stav, míček prošel pod gólmankou a kutálel se za brankovou čárou, rozhodčí ale odpískali hru na zemi
21:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Markéta Hubatová (1:2).
21:33
Přibylová upravuje skóre dobře umístěnou střelou za záda Přibylové
20:00
20:00
Střely na bránu v 1.třetině (FBŠ 10) (FBC 9)
20:00
19:01
Jihlava početní výhodu nevyužívá a Bašová opět vbýhá na hřiště
17:53
Jihlava se nikam nežene a rozehrává si míček mezi obránci
17:01
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra na zemi.
15:02
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Adéla Vávrová (0:2).
15:02
Smolný míček se teď zakutálel před jihlavskou branku, zmatku využila Peterová a umisťuje míček od tyčky za záda Topičové
13:25
Plánková se na dvakrát snaží protlačit míček za záda Přibylové, ta to ale nepřipouští