4:2
3:2
4:1
- : -
branky (asistence): 03:06 Kamil Nepraš (Michal Fridrich), 03:24 Miroslav Tkadlec (Tomáš Müller), 07:53 Tomáš Müller, 19:13 Tomáš Müller (Michal Fridrich), 33:47 Tomáš Müller (Miroslav Tkadlec), 34:18 Aleš Trněný (Radek Mikšík), 37:05 Tomáš Müller (Kamil Nepraš), 45:08 Miroslav Tkadlec (Kamil Nepraš), 52:24 Tomáš Müller, 54:55 Ondřej Šiška (Miroslav Tkadlec), 56:52 Radek Mikšík (Petr Tkadlčík)
branky (asistence): 06:42 Jiří Trávníček (Matyáš Zapletal), 13:36 Jindřich Kamler, 26:53 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 31:02 Ondřej Mrázek (Martin Pudil), 56:25 Michal Šíma (Michal Vařeka)

FbC Slow Shoes Holešov - FbC Asper Šumperk 11:5
4. Kamil Nepraš, 4. Miroslav Tkadlec, 8. Tomáš Müller, 20. Tomáš Müller, 34. Tomáš Müller, 35. Aleš Trněný, 38. Tomáš Müller, 46. Miroslav Tkadlec, 53. Tomáš Müller, 55. Ondřej Šiška, 57. Radek Mikšík - 7. Jiří Trávníček, 14. Jindřich Kamler, 27. Jiří Trávníček, 32. Ondřej Mrázek, 57. Michal Šíma; rozhodčí: Petr Galasovský - Pavel Brückner; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Mikeška 21 - Antonín Byvan 17; po třetinách: 4:2, 3:2, 4:1;
60:00
Komentář domácích: Soupeř nám usnadnil poslední zápas v sezoně. Dnes to s divizním florbalem nemělo nic společného. Velice chválím Ondřeje Mikešku a Tomáše Mullera. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář hostů: Lehkovážný přístup rozhodl o průběhu celého utkání. Soupeř nás jednoznačně přehrál. Jediná činnost, ve které jsme dominovali, byly vysoké decibely z naší střídačky. Gratulujeme soupeři, který si po zásluze připisuje tři body. Na shledanou v příští sezoně.
60:00
Střely ve 3. třetině: 7:8
60:00
56:52
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Petr Tkadlčík (11:5).
56:25
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Michal Vařeka (10:5).
55:46
Vyloučen hráč Aleš Trněný družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za bránění ve hře.
54:55
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Ondřej Šiška, asistoval Miroslav Tkadlec (10:4).
53:32
Timeout FbC Slow Shoes Holešov
52:24
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller bez asistence (9:4).
51:22
Vyloučen hráč Kamil Nepraš družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:13
Timeout FbC Asper Šumperk
46:30
Vyloučen hráč Tomáš Müller družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za sekání.
45:08
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Miroslav Tkadlec, asistoval Kamil Nepraš (8:4).
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: 9:12
40:00
37:05
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Kamil Nepraš (7:4).
34:18
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Aleš Trněný, asistoval Radek Mikšík (6:4).
33:47
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Miroslav Tkadlec (5:4).
31:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Martin Pudil (4:4).
26:53
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (4:3).
25:56
Vyloučen hráč Ondřej Mrnuštík družstva FbC Slow Shoes Holešov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 11:6
20:00
19:13
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Michal Fridrich (4:2).
16:03
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
13:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler bez asistence (3:2).
07:53
06:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Matyáš Zapletal (2:1).
03:24
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Miroslav Tkadlec, asistoval Tomáš Müller (2:0).
03:06
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil Kamil Nepraš, asistoval Michal Fridrich (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Pavel Brückner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jiří Trávníček, Michal Šíma, Ondřej Mrázek, Ondřej Kováč, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích FbC Slow Shoes Holešov: brankář: Ondřej Mikeška; hráči v poli: Kamil Nepraš, Michal Fridrich, Aleš Trněný, Petr Tkadlčík, Radek Mikšík