0:2
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 07:10 Jan Dočekal (Jindřich Dostál), 09:40 Václav Lorenc (Jan Dočekal), 14:52 Jindřich Dostál, 16:16 Jan Mikeš (Marek Dvořák)
branky (asistence): 23:07 Ladislav Jezdinský (Ondřej Janata), 26:00 Ladislav Jezdinský (Jan Pozler), 29:16 Petr Sedláček (Pavel Kurka), 42:08 Ladislav Jezdinský (Jan Pozler), 45:05 Michal Pleskot (Pavel Kurka)

FBŠ Jihlava - Orel Přelouč  4:5
8. Jan Dočekal, 10. Václav Lorenc, 15. Jindřich Dostál, 17. Jan Mikeš - 24. Ladislav Jezdinský, 27. Ladislav Jezdinský, 30. Petr Sedláček, 43. Ladislav Jezdinský, 46. Michal Pleskot; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Marek Břeň 35 - Jakub Albrecht 37; po třetinách: 4:0, 0:3, 0:2;
60:02
Franta se s Vámi od notebooku loučí s nadějí, že zítra se nám podaří duel s Hradcem Králové rozehrát stejně dobře a už si vítěžství nenecháme tak lacino utéct mezi prsty. Začínáme v 17:00 hod. úvodním buly. Před zápasem mužů se představí v Dolní Cerekvi ženy proti Jaroměři a od rána bude hala patři také jihlavské přípravce. Den plný florbalu!
60:01
Komentář domácí trenérky AnKu Dvořákové:Velmi slibný náskok z 1. třetiny, jsme si nechali utéct mezi prsty vypustěním té druhé. Ve třetí třetině jsme ožili, ale už to nestačilo ani na branku natož obrat utkání. Všechny branky jsme dnes dostali z předbrankového prostoru, což je určitě velké téma na zamyšlenou.
60:00
Komentář hostujícího trenéra:Děkujeme soupeři za utkání, dnes cenná výhra.
60:00
Střely na branku v 3.třetině (CELKEM): JIH 12 (41) - PŘE 16 (40).
60:00
59:56
Ani poslední rozehrávka branku nepřinesla a Přelouč tak dokonala senzační obrat.
53:50
Fanynky Přelouče představily nový pokřik "Lubná je nejlepší", ale ta přece dnes hraje v Trutnově ???
53:11
Hostující kapitán se nyní dotazuje sudích slovy "ty vole co je?" na jejich poslední výrok.
51:06
Standardka na hranici velkého brankoviště a jen vytlučená zeď. Taková škoda!
49:33
Několik vydařených šancí před brankou Přelouče, domácí se nevzdávají!!
48:17
Podsaditý Janata udivuje výdrží, uběhá hned několik našich juniorů.
45:05
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Pleskot, asistoval Pavel Kurka (4:5).
45:05
Ten nejméně pravděpodobný scénář právě vešel v platnost. Je to velké domácí trápení a pochopitelně na druhé straně hřiště panuje veliká pohoda.
43:30
Dvořák s Dostálem teď rýsovali hezkou akci, bohužel bez zakončení.
42:16
Jezdinský kompletuje hattrick a je ostuda, že domácí obrana nedokáže uhlídat "jediného" střelce Přelouče. Pohodlné vedení je ta tam a začínáme od nuly.
42:08
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (4:4).
40:00
40:00
Střely na branku v 2.třetině: JIH (10) - PŘE (13)
40:00
Druhá třetina z pohledu domácích stála za starou belu. Osobka, se kterou Přelouč vyrukovala nám nevoní. Pokud naváží na poslední minuty i v posledních části, je naděje, že se nebudeme muset o výsledek strachovat až do konce.
40:00
39:59
Hrstka přeloučských fanynek pokřikuje "chcem ho tam". Míra Čada si to vyložil po svém a málem ho tam v posledních vteřin opravdu šoupl.
37:47
Po dlouhé odmlce se o slovo hláší také jihlavský útok. Zatím ale chybí lepší zakončení.
35:24
Zatímco se v první třetině hrálo na míčku a do kombinace, teď se mnohem raději hraje do těla. Hra podle toho vypadá.
34:05
Z Dolní Cerekve zdravíme všechny fanoušky u online přenosu, speciálně pak Gaba Obrtela!
33:16
Přelouč se tlačí do šancí a na hřišti trochu tuhne atmosféra.
31:40
Nevybíravý zákrok na Davida Šestáka zůstal nepotrestán, otřesen ale vypadá, že může pokračovat.
29:16
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Petr Sedláček, asistoval Pavel Kurka (4:3).
29:16
I utočníci by měli bránit... když se to neděje, pak dostáváme laciné branky.
28:25
Domácí se zvedají, chtělo by tozůročit některou ze šancí? Tomáš Kasper trefuje břevno.
26:00
26:00
Přelouč je odměněna za aktivitu v úvodních minutách. Domácí borci se musí probudit a vrátit ke své hře.
24:35
Z domácí převahy nyní moc nezbývá, pětiminutovka vyznívá pro Přelouč.
23:07
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Ondřej Janata (4:1).
23:07
Teď domácí pětice hrubě zaspala... na kiksy obrany 1:1.
21:23
Hvizd píšťalky teď domácí zachránil od inkasované branky... v zápětí mohli v dalším přečíslení navýšit své vedení.
20:26
Hosté jsou v plném počtu.
20:02
Ve druhé části zbývá odehrát 25 vteřin z přesilové hry Jihlavy.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: JIH (19) - PŘE (11)
20:00
19:59
Trochu statická kombinace v početní výhodě nepřinesla větší šanci. Úvodní třetina tak končí příznivým náskokem čtyř branek...
18:25
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:17
Průniky středem hřiště zatím Přelouč vůbec nezvládá, Marek Dvořák zatáhl z obrany míček až před hostujícího golmana a namísto střely nesobecky nabídl další branku do prázdné.
16:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Marek Dvořák (4:0).
14:53
Jindra Dostál zachytil přihrávku v útočném pásmo, na nic nečekal a chybu trestá.
14:52
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jindřich Dostál bez asistence (3:0).
09:40
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Václav Lorenc, asistoval Jan Dočekal (2:0).
09:40
Honza Dočekal vzal rozehru na sebe a nepředložil krásnou nahrávku Vencovi Lorencovi, ten už to měl opravdu lehké.
09:11
David Šesták podruhé v brejku.... tentokrát boční síťka.
07:17
Honza Dočekal je při chuti, několik vteřin po první brance trefuje břevno.
07:10
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Dočekal, asistoval Jindřich Dostál (1:0).
02:15
David Šesták tváří v tvář golmanovi Přelouče nedokázal vstřelit první branku utkání.
01:14
Mára Břeň si připsal první zákrok.
00:35
První vteřiny patří domácím borcům a ti drží míček na svých holích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč : brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Michal Pleskot, Jan Pozler, Ondřej Janata, Ladislav Jezdinský, Radek Mareš
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Marek Břeň; hráči v poli: Jindřich Dostál, Jan Mikeš, Petr Jelínek, Tomáš Kasper, Marek Dvořák