3:2
6:1
3:0
- : -
branky (asistence): 06:06 František Novosad, 08:53 Zdeněk Prokůpek (Matthias Eška), 11:31 Petr Škoda (Tomáš Marhefka), 19:48 Petr Škoda (Tomáš Marhefka), 23:19 Tomáš Marhefka (Jakub Toms), 23:36 Zdeněk Prokůpek (František Novosad), 24:25 Tomáš Hradec (František Novosad), 24:35 Tomáš Marhefka (Petr Škoda), 26:19 Petr Škoda (František Novosad), 31:57 Tomáš Hradec (Zdeněk Prokůpek), 32:38 Jiří Wolajnyk (Jakub Toms), 41:37 Petr Škoda (Tomáš Marhefka)
branky (asistence): 05:33 Robin Běhal (Bart Běhal), 09:52 Robin Běhal (David Knorr), 24:44 Jonáš Jirec (Matěj Lisa)

FbC Panthers - Wizards DDM Praha 10 12:3
7. František Novosad, 9. Zdeněk Prokůpek, 12. Petr Škoda, 20. Petr Škoda, 24. Tomáš Marhefka, 24. Zdeněk Prokůpek, 25. Tomáš Hradec, 25. Tomáš Marhefka, 27. Petr Škoda, 32. Tomáš Hradec, 33. Jiří Wolajnyk, 42. Petr Škoda - 6. Robin Běhal, 10. Robin Běhal, 25. Jonáš Jirec; rozhodčí: Lukáš Weissgráb - David Hejzlar; vyloučení: 2:4 + Jonáš Jirec 5; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Matěj Ptáček ? - Viktor Navara ?; po třetinách: 3:2, 6:1, 3:0;
45:00
41:37
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Petr Škoda, asistoval Tomáš Marhefka (12:3).
41:37
PETR ŠKODA kompletuje nově vymyšlený Hattrick Petra Škody a po brance v oslabení a při hře 5 na 5 se trefuje i v přesilovce!
40:49
Timeout FbC Panthers
40:49
Vyloučen hráč Jonáš Jirec družstva Wizards DDM Praha 10 na 5 minut za hrubost.
40:49
Jirec teď hodně nesportovně sestřelil Marhefku a zcela oprávněně dostává 5 minut na trestné!
40:01
Lisovu bombu do šibenice vyškrábl skvělým zákrokem Ptáček!
36:42
Vyloučen hráč Robin Běhal družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:42
Běhal to hodně přehnal s důrazem a míří na trestnou
36:19
Wolajnyk pěkně potáhl po mantinelu, trefuje ale pouze dobře postaveného Navaru
35:51
Dnešní utkání sleduje 19 diváků, děkujeme!
35:27
Výsledek dobrý, hra horší
33:38
Do Radlic přišel nabírat zkušenosti i sportovně oděný trenérský benjamínek Jirka Ptáčník!
32:38
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Wolajnyk, asistoval Jakub Toms (11:3).
32:38
JIŘÍ WOLAJNYK ukázal Wizardům trochu magie a o tyč dává jedentáctý (a krásný) gól domácích!
31:57
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Tomáš Hradec, asistoval Zdeněk Prokůpek (10:3).
31:57
TOMÁŠ HRADEC má dnes střeleckou a naráží desítku!
31:18
Ptáček skočil Robinsona a vyškrábl míček mířící do odkryté klece!
29:05
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva FbC Panthers na 2 minuty za hra rukou.
27:00
Vyloučen hráč Pavel Štutzbart družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
27:00
Vyloučen hráč Pavel Štutzbart družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:00
Unikající Hradec byl nejdřív sestřelen a následně i osekán, z čehož plyne čtyřminutová přesilovka pro Panthers!
26:19
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Petr Škoda, asistoval František Novosad (9:3).
26:19
PETR ŠKODA obral posledního obránce o míček a neskutečným vinglem završuje svůj první hattrick v áčku!
26:06
Vyloučen hráč Matthias Eška družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:06
Eška sundal u mantinelu Běhala, který mu to pak nesportovně vrátil a ještě se hádá
24:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jonáš Jirec, asistoval Matěj Lisa (8:3).
24:44
Jirec z dálky do šibenice
24:35
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Petr Škoda (8:2).
24:35
Neuvěřitelné se stává skutečným! TOMÁŠ MARHEFKA prožívá nejlepší třetinu svého života a podruhé zabíjí do víka!
24:25
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Tomáš Hradec, asistoval František Novosad (7:2).
24:25
TOMÁŠ HRADEC z nuláku nad nohu!
23:36
Timeout Wizards DDM Praha 10
23:36
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Zdeněk Prokůpek, asistoval František Novosad (6:2).
23:36
ZDENĚK PROKŮPEK dorazil střelu Novosada a je to 6:2!
23:19
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Jakub Toms (5:2).
23:19
V Radlicích se dějí zázraky! Toms nabil na mantinel nekrytému TOMÁŠI MARHEFKOVI, který z první k překvapení úplně všech v okolí zavěšuje do vinglu!
22:55
Ptáček natřikrát krotí neposedný balonek
20:56
Wolajnyk výjímečně v roli oběti skončil až za mantinelem
19:48
19:48
Na Marhefkovu odraženou střelu si skvěle naběhl technický velmistr PETR ŠKODA, který zvyšuje na 4:2!
19:22
Jouklova obranná chapadla jsou dnes všude, o čemž se dvakrát během několika sekund mohli přesvědčit útočníci hostí
17:57
Wolajnykova táhlá střela těsně míjí tyč
16:15
Vyloučen hráč Matěj Lisa družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi.
16:15
Hradec neskutečným způsobem proběhl celé hřiště, poslal kompletní soupeřův tým na párek, houskami vykoupal posledního obránce a následně potvrdil roli dřeváka a napálil gólmana!