1:1
0:3
2:6
- : -
branky (asistence): 05:23 Šimon Dušek (Vojtěch Máca), 24:09 Šimon Dušek, 33:10 Šimon Dušek
branky (asistence): 08:35 Adam Jebousek (Petr Škoda), 15:36 Antonín Loučka (Jan Kožíšek), 16:53 Petr Škoda (Jiří Wolajnyk), 22:07 Petr Lávička, 26:52 Petr Škoda (Jiří Wolajnyk), 28:27 Jan Rufer (Jiří Wolajnyk), 31:34 Jan Rufer (Petr Škoda), 34:12 Petr Škoda (František Štíbr), 34:46 Jan Kožíšek (Jiří Wolajnyk), 35:35 Petr Škoda (Jan Rufer)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FbC Panthers B 3:10
6. Šimon Dušek, 25. Šimon Dušek, 34. Šimon Dušek - 9. Adam Jebousek, 16. Antonín Loučka, 17. Petr Škoda, 23. Petr Lávička, 27. Petr Škoda, 29. Jan Rufer, 32. Jan Rufer, 35. Petr Škoda, 35. Jan Kožíšek, 36. Petr Škoda; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Michalský ? - Ondřej Svoboda ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:6;
36:00
Komentář vedoucího hostí (pan trenér Jiří Ptáčník): Válec
36:00
35:35
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Petr Škoda, asistoval Jan Rufer (3:10).
35:25
PETR ŠKODA naběhl před branku a bezchybně dorazil střelu Rufera! Panteři naráží desítku!
35:03
Trestné střílení družstva FbC Panthers B neproměnil Petr Lávička.
35:03
Vyloučen hráč Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
35:03
Po faulu Pinkase nájezd neproměnil Lávička!
34:46
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Jan Kožíšek, asistoval Jiří Wolajnyk (3:9).
34:46
Wolajnyk počtvrté v zápase přihrává přesně přihrává a brankou se na debaklu podílí také JAN KOŽÍŠEK!
34:12
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Petr Škoda, asistoval František Štíbr (3:8).
34:12
PETR ŠKODA vykoupil všechny své hříchy a v samostatném úniku trefuje přesně to samé místo, jako včera na áčku!
33:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Šimon Dušek z trestného střílení (3:7).
33:10
Vyloučen hráč Petr Škoda družstva FbC Panthers B na 2 minuty za sekání.
33:10
Dušek kličkou do forhendu překonává Svobodu a kompletuje hattrick
33:10
Po faulu Škody uvidíme trestné střílení
31:34
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Jan Rufer, asistoval Petr Škoda (2:7).
31:34
Škoda prostrčil míček na volného JANA RUFERA, který podruhé v zápase ukázal sílu zrzka a vymetá druhý vingl!
31:29
Na míček si po dlouhé době sáhl také Svoboda
29:53
Přítomné diváky (kterých mimochodem dorazilo 25) baví svým tanečním uměním technický virtuóz Jirka Wolajnyk!
28:27
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Jan Rufer, asistoval Jiří Wolajnyk (2:6).
28:27
Přepište dějiny, HONZA RUFER se konečně trefil! Wolajnyk potřetí v zápase nahrával z půlky, tentokrát ale podél čáry a domácí zrzek trefuje šibenici!
26:52
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Petr Škoda, asistoval Jiří Wolajnyk (2:5).
26:52
Jako přes kopírák to teď sehráli Wolajnyk s PETREM ŠKODOU a stejně jako ve druhé třetině, i tentokrát tato akce jako vystřižená ze Zlaté helmy končí brankou!
26:00
V dobré příležitosti neuspěl Zeman, míček pro SKV
25:50
Ježil znovu úřaduje, tentokrát ale míří na správnou branku
24:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Šimon Dušek bez asistence (2:4).
24:09
Fatálek století v podání Ježila končí brankou Duška
24:00
24:00
Přestávkový rozhovor jednou větou (Fanda Novosad): Doufám, že započítáváte i úspěšnost na buly
24:00
23:50
Štíbr je jediným hráčem na hřišti, který si z pozice posledního beka dělá dobrý den z bezradných útočníků Vinohrad a zároveň mu to prochází
22:07
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Petr Lávička bez asistence (1:4).
22:07
Dobrá práce tvrdka vyústila v přebrání míčku PETREM LÁVIČKOU, který chirurgicky přesnou ránou vymetá všechny pavučiny v pravém horním rohu branky!
21:25
Jebousek nasadil housky jednomu z beků a následnou střelou celou akci pohřbil hluboko pod zem
20:31
Škodova táhlá střela málem orazítkovala spojnici!
19:46
Lávička se velkolepě uvolnil na osu hřiště a přestřeluje klec soupeřů!
18:02
Ježil hledal nabíhajícího Škodu, který promáchl!
16:53
16:53
Wolajnyk znovu napřahoval na půlce, tentokrát ale famózním pasem našel zcela volného PETRA ŠKODU, který raketou typu země-vzduch nedal Michelskému žádnou šanci zasáhnout! 3:1!
16:31
Wolajnykův projektil znovu do helmy brankáře SKV!
15:36
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil Antonín Loučka, asistoval Jan Kožíšek (1:2).
15:36
Kožíšek si dobře počkal v rohu a přesnou přihrávku adresoval nabíhajícímu ANTONÍNU LOUČKOVI, který propálil vše před sebou a otáčí vývoj zápasu!