0:3
6:3
0:3
- : -
branky (asistence): 21:02 Petr Zavadil (David Zítka), 23:19 Tomáš Rezek (vlastní branka), 27:39 Jaromír Chocholáč (Lukáš Musil), 29:44 Lukáš Musil, 31:41 Jaromír Chocholáč (Lukáš Musil), 33:00 Ondřej Dvořák (Jaromír Chocholáč)
branky (asistence): 03:09 Tomáš Vlček (Jaromír Čermák), 03:35 Petr Liška (Jan Beránek), 13:55 Tomáš Paul (Jan Sláma), 21:37 Petr Liška (Radim Vlk), 23:04 Jaromír Čermák (Radim Vlk), 32:30 Tomáš Paul (Tomáš Vlček), 47:45 Petr Liška (Jan Beránek), 55:43 Tomáš Paul, 58:18 Patrik Kučera (Radim Vlk)

ASK Bystřice n.P. - Sokol Erupting Dragons H. Brod 6:9
22. Petr Zavadil, 24. Tomáš Rezek, 28. Jaromír Chocholáč, 30. Lukáš Musil, 32. Jaromír Chocholáč, 34. Ondřej Dvořák - 4. Tomáš Vlček, 4. Petr Liška, 14. Tomáš Paul, 22. Petr Liška, 24. Jaromír Čermák, 33. Tomáš Paul, 48. Petr Liška, 56. Tomáš Paul, 59. Patrik Kučera; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:4 + Jan Beránek 10; využití: 1:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Jiří Paleček 25 - Jan Jelínek 21; po třetinách: 0:3, 6:3, 0:3;
60:00
Vyjádření vedoucího družstva hostí Jaroslava Štolce: Přijeli jsme si pro vítězství, které jsme potřebovali pro lepší umístění v tabulce. Zbytečné chyby ve II.třetině nás stály pohodový zápas. Přejeme soupeři aby se udržel v soutěži a těšíme se na derby v příští sezoně.
60:00
komentář trenéra domácích Jaroslava Dufka: Zápas ve kterém nám o nic nešlo jsme odehráli dobře pouze ve druhé třetině. jinak jsme byli horší než hostující tým. Proto je jejich vítězství zasloužené. Děkujeme hostům za zápas a přejeme hodně štěstí v play off.
60:00
59:59
Střely celkem : ASK Bystřice n.P 27 : Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod 33
59:59
Střely po III.třetině: ASK Bystřice n.P. 7 : Sokol ED Havl. Brod 12
59:46
Vypadalo to pro domácí nadějně, ale bohužel.
59:00
Zahlášena poslední minuta utkání.
58:19
Bohužel to domácím nevyšlo a Kučera se rychle orientuje a přestřeluje Macha. Balonek končí v síti domácí branky
58:18
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Patrik Kučera, asistoval Radim Vlk (6:9).
57:47
Bystřice zkouší hru bez golmana
57:46
Timeout ASK Bystřice n.P.
57:11
Chocholáčova přihrávka z otočky na Mazánka, ale Mazánkovi střela utíká a předává balonek soupeři.
55:44
Jak se říká, nedáš dostaneš. Předně to ukázel divákům v hale Tomáš Paul, který přesprintoval celé hřiště a skóruje.
55:43
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul bez asistence (6:8).
55:35
Rychlý útok Bystřice. Trentin před brankou přihrává Palečkovi, ale ten střelu netrefuje
54:40
Teď měl Paleček štěstí, rána Lišky trefuje pouze břevno.
54:13
Musil zkouší z první překvapit Jelínka, ale jeho rána míří úplně mimo.
53:14
Paul zkouší střelu z úhlu a těsně míjí Palečkovu pravou tyč.
51:31
Drai teď ostřelují Palečovu branku ze všech stran, ale Paleček zatím stáhá a všechno vyráží
50:23
Před domácí brankolu opět čaruje Zítka a nedovoluje Drakům dotáhnout útok až ke střele.
49:35
Zítka zachraňuje gól. Vytahuje střelu z brankové čáry
49:10
Zítka bere skákající přihrávku Liškovi, ale dostává se pouze na půklu Draků
47:46
Lišksa trefuje za záda Palečka po sérii přesně mířených přihrávek.
47:45
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Jan Beránek (6:7).
46:47
poslední vteřiny oslabení Erupting tlačí jak může, hraje se 4 na 4
46:28
Bystřický golman Paleček zůstává ležet u branky, ale po chvilce vstává a znova je připraven ke hře.
46:27
Vyloučen hráč Tomáš Trentin družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za držení.
46:11
Další pokus bystřických o útok v přesilovce
45:24
Hráči Eruptingu hrozí před naší brankou i v oslabení. Ale naši obránci pozorně sledují hru.
44:46
Chocholáč se snaží na několikrát trefit poskakující balonek těsně na brankové čáře, ale Jelínek má balonek v ruce.
43:50
Petr Paleček si asi spletl směr a sprintuje od brány hostujících směrem k vlastní. Těsně před střelou si však asi svůj omyl uvědomuje. Asi zaspal přestávku!
43:38
Další střelu bystřických vytěsňuje Jelínek nohou mimo hřiště.
42:37
Mazánek zkouší Jelínka od půlky, ale Jelínek pozorně chytá do ruk a okamžitě posílá balonek nazpět do hry.
41:44
Na hřišti je to fakt fofr. Jak na straně domácích tak také hostujících
40:30
Paleček přesně odhadl sitaci na hřišti. Včasným přemístěním se v brance vytěsňuje další ze střel Eruptingu.
40:00
40:00
39:59
Střely po II.třetině: ASK Bystřice 11 : Sokol ED Havl.Brod 10
39:45
Dvořák z rychlého protiútoku trefuje pouze Jelínkovu ruku.
38:49
HB odstřeluje Palečka jak jen to jde, Paleček v brance čaruje
37:17
Dnešní utkání sleduje 104 diváků
37:06
Na hřišti se hodně přiostřuje. Hraje se nahoru dolu.
36:18
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:40
Naše Mirka už se vrátila na svoji pozici zdravotnice. S tím, že hráč č. 13 ED Slláma bude v pořádku
34:29
Zdravotnice Mirka stále pracuje okolo zraněného hráče.
34:19
Na hřiště povolávají rozhodčí zdravotnici. Hráč ED spadl přes mantinel do klína sběrači balónků, ale takto z dálky to nevypadá moc dobře.
33:01
Chocholáč z otočky nachází Dvořáka, který překonává Jelínka
33:00
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Jaromír Chocholáč (6:6).
32:31
Hráči HavlBrodu nenechávají nic náhodě a okamžitě vracejí úder.
32:30
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul, asistoval Tomáš Vlček (5:6).
31:42
Musil vybojoval mezi 3 protihráči a okamžitě nachází Chocholáče a ten střílí od velkého brankoviště
31:41
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Lukáš Musil (5:5).
29:45
Musil trefuje, balonek směřuje od břevna do síťky a hned ven. Vše bylo tak rychlé, že si ani hostující hráči nevšimli, že byl balonek v bráně.
29:44
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Lukáš Musil bez asistence (4:5).
27:40
Musil našel na půlce Chocholáče a ten střílí . Jelínek nestihl na střelu zareagovat
27:39
27:02
Snažení svých spoluhráčů sleduje Beránek stále z trestné lavice, ale už mu chybí pouze 4 minuty.
26:07
Rychlý protiútok Eruptingu, a krásný zásah Palečka,.
25:09
Bystřičáci se snaží. Musil utáká a nahrává Dvořákovi, jeho střelu však hosté vyrážejí zpět do hry.
24:47
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za hrubost.
23:20
Havlíčkobrodští pomáhají rozřířit skóre domácích. Balonek se odrazil od Rezka za záda Jelínka
23:19
Vlastní branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Rezek (2:5).
23:04
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jaromír Čermák, asistoval Radim Vlk (1:5).
21:38
Palečkovi líná střela prochází mezi nohama.
21:37
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Radim Vlk (1:4).
21:03
Zavadil se trefuje v poslední vteřině přesilovky.
21:02
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval David Zítka (1:3).
19:03
Vyloučen hráč Jan Beránek družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
19:03
Vyloučen hráč Jan Beránek družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 10 minut za nesportovní chování.
19:01
Právě probíhá poslední minuta I.třetiny
18:40
I na druhé straně se střílí směrem k brance. Procházka napřahuje a Jelínek střelu vychytává.
18:06
Liška se snaží o další střelu na bystřickou branku, tentokrát však vysoko a mimo.
16:51
Trentin bere přihrávku hostujícím a dostává se až před branku Jelínka, ten střelu vykrývá.
15:14
Střela hostujících se otřela o tyčku domácí branky a poskakující střelu na čáře Paleček chytá.
15:13
Eripting rozehrává standartní situaci na hraně velkého brankoviště po faulu Chocholáče
13:57
Akce Paula byla učebnicová.
13:56
Paulovi stačili pouze 4 vteřiny od naskočení do hry.
13:55
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul, asistoval Jan Sláma (0:3).
13:14
Přesilovkové nahrávací kolečko končí bohužel z hole Macha na holy Brodu.
11:52
Bystřickým přicházejí okamžitě pokyny od trenéra jak nejlépe na přesilovku.
11:51
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za hrubost.
10:55
Ta právě přichází a Beránek posílá své spoluhráče až před branku Bystřice
10:54
Beránek čeká na správné postavení vlastních hráčů a čeká na nejlepší příležitost přihrávky
10:10
Rychlý útok Bystřice končí bohužel na půlcí čáře, kdy Palečkovi P. utíká přihrávka na hůl hostů.
09:15
Dvořák perfektně připraven před brankou hostí, avšak Jelínek velice pozorný.
08:17
Paleček teď krásně vykrývá střelu Eruptingu, kde měl ED m ožnost střelys do prázdné
07:11
Paleček chytá další dalekonosnou střelu Bránka.
06:05
Hráči hrají dosti razantně. Měli jsme je skoro na našem stolku.
04:59
Procházka z dálky prověřuje Jelínka, ale jeho střela branku míjí.
03:36
Než se stihli bystřičáci rozkoukat, tak Paleček loví 2 balonek za svými zády.
03:35
03:10
Bystřická obrana špatně pokryla hráče Eruptingu, dokonce nechala Vlčka 2x vystřelit
03:09
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jaromír Čermák (0:1).
00:01
Rouhodčí právě zahájili dnešní utkání Národní ligy. Tým hostů v dnešním utkání hraje o postup mezi 4 nejlepší týmy, aby play-off zahájili na domácím hřišti
00:01
Vyjádření trenéra domácích Jaroslava Dufka:
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Erupting Dragons H. Brod: brankář: Jan Jelínek; hráči v poli: Jan Beránek, Jan Sláma, Jan Bína, Radim Vlk, Petr Liška
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Petr Zavadil, David Zítka, Lukáš Musil, Jaromír Chocholáč, Ondřej Dvořák