3:0
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 06:57 Anežka Slaná (Kristýna Lochmannová), 11:45 Eva Krauskopfová (Klára Šarochová), 19:59 Klára Šarochová (Eva Krauskopfová), 37:50 Eva Krauskopfová (Eliška Kučerová), 51:26 Klára Šarochová (Eva Krauskopfová)
branky (asistence): 22:25 Barbora Polívková (Nikola Staňková), 47:03 Julie Volkmannová (Miroslava Suková)

FbC Panthers - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:2
7. Anežka Slaná, 12. Eva Krauskopfová, 20. Klára Šarochová, 38. Eva Krauskopfová, 52. Klára Šarochová - 23. Barbora Polívková, 48. Julie Volkmannová; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Nejedlo; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Carolina Casado 11, Andrea Hrubá 6 - Kateřina Fialová 12; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Jenšíka "Dnes celý zápas zodpovědný výkon do obrany a dnes nechyběla ani produktivita, děkujeme soupeři, divákům a všem"
60:00
Hráčka utkání hostů - 7 Miroslava Suková
60:00
Poměr střel ve třetí třetině Panthers 7 Plzeň 6
60:00
Komentář trenéra hostů Víta Procházky "Dnes nám nepochopitelně překážel míček. Snad to pro nás bylo dostatečné probuzení před play off, pokusíme se vzít si z porážky to nejlepší. Díky za zápas."
60:00
Hráčka utkání domácích - 28 Eliška Kučerová
60:00
Poměr střel celkem Panthers 17 Plzeň 19
60:00
59:33
Vyloučen hráč Kristýna Lochmannová družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
59:33
Vyloučen hráč Barbora Polívková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
56:29
Vyloučen hráč Magdalena Kolářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:43
Vyloučen hráč Eva Krauskopfová družstva FbC Panthers na 2 minuty za blokování hokejky.
51:26
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Klára Šarochová, asistoval Eva Krauskopfová (5:2).
51:26
Rosmusová, Šarochová a Krauskopfová výborně vyřešili brejk 3 na 2 a druhá jmenovaná zavěšuje pod břevno!
50:40
Benešová s Lochmannovou si krásně vyměnili balon, ale Fialová proti Benešové pozorná
50:00
Utkání sleduje 39 diváků
47:16
Benešová předložila Slané, která v tutovce přestřeluje
47:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Miroslava Suková (4:2).
46:33
Suková sebrala nepřesnou přihrávku Burdové, ale její zakončení skončilo taktéž mimo
37:50
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Eliška Kučerová (4:1).
23:17
Vyloučen hráč Eliška Nedvědová družstva FbC Panthers na 2 minuty za bránění ve hře.
23:12
Suková sama proti Casado! Neúspěšná
22:58
Chyba Krauskopfové v rozehrávce byla vysvobozena hvizdem
22:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Polívková, asistoval Nikola Staňková (3:1).
19:13
Ani ve třetí přesilovce utkání se nezrodila byť jediná střela, která by trefila branku
17:13
16:16
I přesilovka na druhé straně v podobném duchu, balon na hokejce, ale bez nějakého ohrožení branky
14:16
Vyloučen hráč Barbora Polívková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:30
Krauskopfová obrala Drugdovou, ale následně trefit prázdnou branku bylo zřejmě pod její úroveň :-)
11:45
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Klára Šarochová (2:0).
11:45
Krauskopfová se Šarochovou běžely samy vstříc Fialové a nakonec i s trochou štěstí dopravují balon do sítě
09:26
Panterky přečkaly oslabení bez větších problémů
07:26
Vyloučen hráč Jana Rosmusová družstva FbC Panthers na 2 minuty za blokování hokejky.
06:57
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Anežka Slaná, asistoval Kristýna Lochmannová (1:0).
06:57
Lochmannová zavezla balon podél mantinelu a její zakončení dopravila důrazem do branky Slaná