1:0
0:2
2:4
- : -
branky (asistence): 07:06 Petr Červenka (Tomáš Vostřel), 52:17 Martin Boháč (Tomáš Vostřel), 58:27 David Polcar (vlastní branka)
branky (asistence): 31:37 Petr Kölbl (Roman Školník), 36:12 Patrik Míka (Petr Kölbl), 49:09 Jiří Krůšek, 57:03 Jakub Veverka (Jaroslav Janoušek), 59:49 Martin Bajer, 59:59 David Kolář (Roman Školník)

FbŠ Bohemians B - FbC Panthers 3:6
8. Petr Červenka, 53. Martin Boháč, 59. David Polcar - 32. Petr Kölbl, 37. Patrik Míka, 50. Jiří Krůšek, 58. Jakub Veverka, 60. Martin Bajer, 60. David Kolář; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jan Příkopa 22 - Rastislav Mazák 14; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:4;
60:00
59:59
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Roman Školník (3:6).
59:59
trenér hostů: Náš dnešní výkon nedosahoval úrovně, jakou bychom se chtěli prezentovat, vzbojované vítězství v ne úplně atraktivním utkání. trenér domácích: Vyrovnané utkání rozhodly dvě naše individuální chyby. Soupeři díky za utkání.
59:49
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Martin Bajer z trestného střílení (3:5).
58:27
Timeout FbŠ Bohemians B
58:27
Vlastní branku družstva FbC Panthers vstřelil David Polcar (3:4).
57:03
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Jaroslav Janoušek (2:4).
54:50
Bohemians ustála oslabení a hrála daleko lépe než během celé 3. třetiny.
52:48
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
52:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Tomáš Vostřel (2:3).
50:56
útok Panterů v rohu hřiště zvedl nevoli domácích, opět bez potrestání
49:09
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Krůšek bez asistence (1:3).
49:09
až na druhou střelu protlačil Krůšek míček pod Příkopou
46:34
Příkopa dostal sekeru přes ruce, bez omluvy
45:34
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování hokejky.
36:12
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Patrik Míka, asistoval Petr Kölbl (1:2).
35:03
Nevybíravé chování Panterů zůstává nepotrestáno
34:12
Příkopa má svůj den a jistí svůj tým
31:37
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Petr Kölbl, asistoval Roman Školník (1:1).
23:02
veliká šance Panterů, první střelu brankář domácích - Příkopa - vyhazuje, ale poté zůstává odkrytá branka a Plecháč hasí situaci