1:1
3:2
0:8
- : -
branky (asistence): 09:04 Petr Kořínek (Tomáš Doležal), 20:31 Michal Müller (Tomáš Doležal), 27:26 Michal Müller (Daniel Jonáš), 34:09 Tomáš Doležal (Petr Kořínek)
branky (asistence): 04:06 Jaroslav Janoušek (Jakub Veverka), 32:18 Michal Buchta (Cédric Blatter), 38:08 Lukáš Tomeš (Jiří Ptáčník), 42:04 Patrik Míka, 44:06 Jakub Veverka (Roman Školník), 44:27 Jiří Ptáčník (David Kolář), 45:24 David Polcar (Roman Školník), 47:03 Jakub Veverka (Jaroslav Janoušek), 49:55 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 56:53 Jiří Krůšek (Lukáš Pokorný), 59:30 David Kolář (Michal Buchta)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FbC Panthers 4:11
10. Petr Kořínek, 21. Michal Müller, 28. Michal Müller, 35. Tomáš Doležal - 5. Jaroslav Janoušek, 33. Michal Buchta, 39. Lukáš Tomeš, 43. Patrik Míka, 45. Jakub Veverka, 45. Jiří Ptáčník, 46. David Polcar, 48. Jakub Veverka, 50. Lukáš Pokorný, 57. Jiří Krůšek, 60. David Kolář; rozhodčí: Barbora Beranová - Petr Herman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Pavel Zajíc 16 - Rastislav Mazák 21; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:8;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Paskala: Pěkný zápas od obou týmů. Značné jak v útoku, tak i v obraně. Třetí třetina nám bohužel utekla. Díky soupeři a gratuluji. Komentář trenéra hostů Lukáše Jenšíka: Prospaná první třetina. Až ve třetí jsme hráli tak, jak si představujeme. Díky soupeři za super zápas.
59:59
Střely celkem: Domácí: 25, Hosté: 27
59:59
Sterly domaci 9 Strely hoste 13
59:30
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Michal Buchta (4:11).
56:53
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Pokorný (4:10).
54:18
Vyloučen hráč Tomáš Paskal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
49:55
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (4:9).
47:03
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Jaroslav Janoušek (4:8).
45:24
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Polcar, asistoval Roman Školník (4:7).
44:27
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval David Kolář (4:6).
44:06
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Roman Školník (4:5).
42:04
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Patrik Míka z trestného střílení (4:4).
40:00
40:00
39:59
Sterly domaci 8 Stely hoste 7
38:08
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jiří Ptáčník (4:3).
34:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Tomáš Doležal, asistoval Petr Kořínek (4:2).
32:18
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Michal Buchta, asistoval Cédric Blatter (3:2).
27:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Michal Müller, asistoval Daniel Jonáš (3:1).
20:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Michal Müller, asistoval Tomáš Doležal (2:1).
20:00
20:00
19:59
Srely domaci 8 Strely hoste 7
09:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Petr Kořínek, asistoval Tomáš Doležal (1:1).
04:06
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Jakub Veverka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Petr Kölbl, David Kolář, Patrik Míka, Cédric Blatter, Roman Školník
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV B: brankář: Pavel Zajíc; hráči v poli: Ondřej Mikulíček, Daniel Jonáš, Tomáš Petruška, Martin Baláž, Marek Hotovčin