0:3
0:0
2:2
- : -
branky (asistence): 54:10 Jaroslav Janoušek (Jakub Rybka), 59:27 David Kolář (Lukáš Tomeš)
branky (asistence): 04:21 Petr Hartman (Štěpán Tůma), 06:15 Petr Hartman (Jakub Pecha), 15:46 Jan Řeřicha (Dalibor Nigrin), 55:14 Michal Vlk (Jakub Pecha), 56:05 Jan Řeřicha (Lukáš Chvátal)

FbC Panthers - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:5
55. Jaroslav Janoušek, 60. David Kolář - 5. Petr Hartman, 7. Petr Hartman, 16. Jan Řeřicha, 56. Michal Vlk, 57. Jan Řeřicha; rozhodčí: Jiří Kropáček - Jan Brak; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 15 - Petr Kempa 28; po třetinách: 0:3, 0:0, 2:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Jonáš Sigl): Určitě nejflorbalovější utkání v této sezoně. Rozhodly zkušenosti. Panterům přejeme hodně štěstí do nadcházejícího play-up a zase někdy na viděnou.
60:00
Střely na branku: Panthers 14 - Vinohrady 4
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Lukáš Jenšík): Totálně prospaná 1. třetina, dneska jsme si tu v žádném případě nezasloužili vyhrát, soupeř byl jednoznačně lepší. Někteří hráči by se měli zamyslet nad svým přístupem za poslední týdny. V hlavách si myslíme, že už máme sezonu za sebou a že už jsme dávno postoupili. Celý tým neposlouchá taktické pokyny trenéra. V této sezoně nejhorší zápas. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
59:57
Tůma v pozici, kdy mu stačilo usměrnit z metru míček do prázdné brány, nepochopitelně míjí!
59:27
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Tomeš (2:5).
59:27
David Kolář ještě na závěr zápasu zkazil dorážkou Tomešovy střely statistiky Kempovi
58:50
Další nemožný zákrok Kempy!
57:57
Veverka v další tutovce znovu jen do Kempy...
56:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Řeřicha, asistoval Lukáš Chvátal (1:5).
56:05
Další hřebíček do rakve Panthers zatlouká Řeřicha, který se trefil neomylně do prázdné brány...
55:14
Timeout FbC Panthers
55:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Jakub Pecha (1:4).
55:14
Vlk zůstal sám před Mazákem a z otočky trefuje přesně pod víko... V čase 15:14 se tak prosazuje po nahrávce vinohradské čtrnáctky číslo 15...
54:10
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Jakub Rybka (1:3).
54:10
Rybka nahazoval z půlky na Kempu, který neposedný balonek neudržel a vyrazil jen k Jaroslavu Janouškovi, který konečně snižuje!
51:55
Neskutečný Kempa teď reflexem z jiné galaxie zastavil pumelici Veverky do víka!
49:58
Polcarova nepříjemná rána pořádně provětrala Kempu
48:03
Nádherný projektil Daňka do helmy!
46:27
Na dnešní dohrávku zabloudilo 24 odvážných, děkujeme!
45:59
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
42:46
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání.
42:46
Vinohrady už slavily čtvrtý gól, rozhodčí si ale správně všimli špatného střídání hostí a místo oslav tak přichází dvouminutová početní nevýhoda!
41:03
Tomeš tyč!
40:01
Dynamický hráč Roman Školník zlomil hokejku!
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 15 - Vinohrady 7
40:00
37:55
Veverka teď prováhal dobrou šanci a jeho střelu blokuje obránce!
35:31
Ptáčník s Blatterem teď krásně natřikrát vykoupali Pechu a za bouřlivého jásotu následně ztrácejí balon
31:55
Nejvýraznější postavou v poli na straně domácích je bezesporu Blatter, který si už stihl osvojit několik sprostých slovíček :-)
29:01
Vývoj zápasu se zatím dá shrnout na "Vinohrady - Rasťo Mazák 3:0"
28:07
Pechův backhand proti Mazákovi neúčinný
26:39
Kolář odběhal dvě kolečka a jde spokojený střídat
25:02
Až příliš pohodlná pozice pro Tomeše, který míjí odkrytou klec!
17:50
Hartman ani natřikrát nepřekonal ležícího Mazáka!
16:13
Vyloučen hráč Pavel Turianský družstva FbC Panthers na 2 minuty za hrubost.
16:13
Teď už to ale Turianský neuhádá a jde si odpočinout na trestnou lavici v podobě sedacího pytle
15:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Řeřicha, asistoval Dalibor Nigrin (0:3).
15:46
A nebo taky ne...
15:02
Bude se trestat
13:36
Polcar našel křižnou přihrávkou Veverku, který z první trefuje prvního beka stojícího v rohu
10:50
Už už to vypadalo, že se Panthers usadí v pásmu Vinohrad, rodící se tlak ale zabíjí Míka jak jinak, než střelou do tyče
09:56
Benjamínek Mudruňka se otočil kolem Vlka a pořádně provětral Kempu!
06:55
Probíhá už sedmá minuta utkání a Míka ještě stále nedokázal zlomit hokejku!
06:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Petr Hartman, asistoval Jakub Pecha (0:2).
06:15
Znovu Hartman, tentokrát po ukázkově zakončeném přečíslení dva na nikoho
04:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Petr Hartman, asistoval Štěpán Tůma (0:1).
04:21
Z první vážnější akce skóruje do "Mazákova vingelu" Hartman
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Petr Kempa; hráči v poli: Jonáš Sigl, Vít Neuman, Michal Vlk, Marek Mikeš, Jakub Pecha
00:00
Line-up domácích FbC Panthers: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Pavel Turianský, Pavel Daněk, Václav Mudruňka, Patrik Míka, Roman Školník