1:2
4:0
2:1
- : -
branky (asistence): 03:44 Ondřej Firda, 20:31 Martin Schulhauser (Richard Foltinek), 23:16 Martin Szweda (Marek Šmída), 23:32 Patrik Michalík, 30:32 Ondřej Firda (Patrik Michalík), 56:35 Ondřej Firda, 59:51 Marek Čížek (Ondřej Firda)
branky (asistence): 16:43 Ondřej Kubátko (Daniel Prašivka), 19:59 Tomáš Sladkovský (Jan Baďura), 55:22 Lukáš Soukal (Jakub Kresta)

Z.F.K. Petrovice - FBC Vikings Kopřivnice 7:3
4. Ondřej Firda, 21. Martin Schulhauser, 24. Martin Szweda, 24. Patrik Michalík, 31. Ondřej Firda, 57. Ondřej Firda, 60. Marek Čížek - 17. Ondřej Kubátko, 20. Tomáš Sladkovský, 56. Lukáš Soukal; rozhodčí: Vladimír Hála - Petr Szilvási; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Petr Palovský 35 - Jan Klinka 23; po třetinách: 1:2, 4:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Kantora: Jsme rádi za první výhru. Výsledek úplně neodpovídá průběhu hry. Na zítra se musíme připravit ještě lépe. Díky soupeřům, rozhodčím, divákům.
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 12, Kopřivnice 13.
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Jehlára: Zápas jsme si prohráli vlažným vstupem do druhé části, kdy jsme obdrželi v rychlém sledu tři branky. I když jsme měli v poslední třetině několik šancí, bohužel jsme pohořeli na jejich proměňování. Gratuluji soupeři. Děkuji rozhodčím a divákům.
60:00
59:51
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Marek Čížek, asistoval Ondřej Firda (7:3).
59:51
Čížek se nakonec dočkal.
56:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Ondřej Firda bez asistence (6:3).
56:35
Trochu větší klid pro domácí vrací Firda.
55:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Jakub Kresta (5:3).
55:22
Šmída špatně zpracoval přihrávku a míček mu vyskočil mimo hřiště. Z rozehrávky pak hosté snížili a zdramatizovali zápas.
54:17
Neměnnost skóre ve třetí třetině lze přisoudit tomu, že oba týmy hrají bídně. Kopřivnice přece jen o něco méně, teď podruhé alespoň rozezněli konstrukci branky.
54:03
Daubner od pravého mantinelu po delší době prověřil Klinku.
50:43
Břevno Palovského brány, pak z dorážky hostující útočník minul.
49:55
Čížkovi dneska není přáno.
48:12
Domácí hrají v plném počtu.
46:50
Hosté díky Urbanovi mají možnost něco udělat se stavem utkání. Zatím jejich střely Palovský kryje.
46:12
Vyloučen hráč Richard Urban družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
45:35
Nepřesnosti se kupí na obou stranách.
40:40
Schulhauser nad, Foltinek o chvíli před ním minul míček.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 11, Kopřivnice 8.
40:00
37:59
Foltinek v tutovce vystřelil jen po zemi a Klinka chytá.
37:10
Na druhé straně Klinka kryje střelu Foltinka.
36:19
Prašivkův pokus po cyhbě domácích v rozehrávce Palovský kryje.
33:20
Domácí hrají v plném počtu. hostům se přesilovka moc nevydařila.
31:20
Vyloučen hráč Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
30:32
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
30:32
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Patrik Michalík (5:2).
30:32
Domácí zvyšují po pěkné kombianci trojice Čížek, Michalík, Firda. Hosté na gól reagovali oddechovým časem.
26:50
Palovský byl teď trochu překvapen střelou po zemi,ale vyrazil úspěšně mimo.
25:40
Firda uhasil chybu Šmídy při rozehrávce.
23:32
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik Michalík bez asistence (4:2).
23:32
Přestávka a změna formací domácím jednoznačně pomohla. Nejdříve Szweda od poloviny vytáhl míček po pravém mantinelu a krásně vymetl růžek Klinkovy brány. Poté využil zaváhání při rozehrávce Čížek, který popotáhl míček před Klinku, kde se ho od domácího obránce zmocnil Michalík a zkaončil pod ležícího Klinku.
23:16
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Martin Szweda, asistoval Marek Šmída (3:2).
20:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Richard Foltinek (2:2).
20:31
Foltinek ze středu nahrál na křídlo na volného Schulhausera, který uklidil míček ke vzdálenější tyčce.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 7, Kopřivnice 17.
20:00
19:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Sladkovský, asistoval Jan Baďura (1:2).
19:59
Těsně před koncem hosté přetahují vedení na svou stranu. Domácí nevyřešili situaci na konci třetiny dobře a místo aby podrželi míček nebo bezpečně vyhodili, tak dali hostům příležitost skórovat.
19:31
18:55
Zatím jedna střela z hole hostů v přesilovce. Palovský kryje.
17:31
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Daniel Opatřil.
17:31
Vyloučen hráč Lukáš Rychlý družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:31
Nájezd po faulu Rychlého. Jede Opatřil.
16:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Prašivka (1:1).
16:43
Před koncem přesilovky srovnává Kubátko střelou z prostoru velkého brankoviště.
14:59
Vyloučen hráč Marek Šmída družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:59
Který je nyní umocněn přesilovkou hostů.
14:30
Domácí se po klidnější pasáži dostali trochu pod tlak.
13:35
Vávra z bekendu po zemi také neuspěl.
12:01
Schulhauser mohl skórovat do odkryté branky, leč přihrávku spoluhráče netrefil ideálně.
11:07
Z rychlého protiútoku po nepovedené standartce domácích zakončoval Opatřil, ale Palovský opět kryje.
10:40
Kubátko z otočky na velkém brankovišti také neuspěl.
10:07
Prašivkova střela od levého mantinelu skončila v rukách Palovského.
09:00
Lázók se pokoušel dorážet po střele Foltinka od poloviny.
07:20
Kubátkova pohotová přízemní střela po přihrávce Kresty nebyla pro Palovského problémem.
06:40
Szweda na brankovišti skvěle zachytil přihrávku Opatřila směřující na volného útočníka hostů.
06:27
Foltinek od půlky mimo.
05:10
Hostující Matúš se dostal k míčku na hranici velkého brankoviště, ale trefil jen připraveného Palovského.
03:44
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Ondřej Firda bez asistence (1:0).
03:44
Firda u mantinelu vybojoval míček potáhl si ho do rohu pak za bránu a nakonec protlačil míček mezi tyčku a Klinku do brány.
03:15
Schulhauser to zkouší po zemi, Klinka vyráží.
02:15
Oba týmy střídavě na míčku. Nikdo s izatím envytvořil vážnější šanci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Hála a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Adam Lichnovský, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Palovský; hráči v poli: Marcel Lázók, Lukáš Rychlý, Richard Foltinek, Roman Oborák, Marek Čížek