0:1
1:1
2:1
0:0
branky (asistence): 30:19 Radek Matějíček (Štěpán Slaný), 46:48 Daniel Kněžour (Radovan Vnuk), 52:11 Martin Jeřábek (Štěpán Motejzík)
branky (asistence): 10:19 Erik Schuschwary (Petr Pojar), 22:09 Jakub Kolstrunk (Radek Kužel), 45:33 Viktor Kopecký (Erik Schuschwary), rozhodující nájezd Jakub Kolstrunk

FBC BRZDY CZ Česká Lípa - Florbal Ústí 3:4pn
31. Radek Matějíček, 47. Daniel Kněžour, 53. Martin Jeřábek - 11. Erik Schuschwary, 23. Jakub Kolstrunk, 46. Viktor Kopecký, Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1 + Drahoslav Pastor 5:1; využití: 0:0; diváků: 306; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 43 - Tomáš Hlava 33; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa hráč Jakub Karel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Radek Kužel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa hráč Tomáš Podrabský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Vladimír Štorek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa hráč Milan Tichý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Jakub Kolstrunk a vstřelil rozdílový gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa hráč Štěpán Motejzík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč David Stummer a vstřelil gól.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Vyjádření trenéra hostů Tomáše Syryčanského: Přesně takovéhle zápasy tato série potřebuje, my jsme dneska hráli ještě líp než včera a utkání jsme mohli rozhodnout již na začátku zápasu, ale pořád můžeme být ještě lepší. Lípo tohle je naše hra.
70:00
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Stožického: Rozhodla hra zvaná nájezdy. Mého názoru by měly všechny zápasy rozhodovat branky ze hry. V sérii se rozhodně nebalíme. Těším se do Ústí a moc děkuju divákům.
70:00
69:05
Ústí si drží tlak.
66:08
Jakub Karel měl na holi rozhodnutí, bohužel pro domácí fanoušky vytáhl Hlava senzační zákrok.
66:02
Vyloučen hráč Drahoslav Pastor družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa na 5 minut za hrubost.
64:35
Domácí jsou v prodloužení aktivnější a vytvářejí si více šancí,
63:49
Hlavovi proletěl míček mezi nohama, ale Daniel Kněžour ho nedokázal doklepnout do odkryté branky.
62:40
Chyna vytasil skvělý zákrok proti střele Konstrunka.
61:54
Stummer trefil tyč.
61:22
Domácí obránci si skvěle pokryli soupeře a ten nedokázal vystřelit.
60:29
Ústí mělo v prvním střídaní šanci, ale Chyna byl pozorný.
60:04
Úvodní buly prodloužení vyhrál tým Ústí.
60:00
60:00
59:55
Timeout FBC BRZDY CZ Česká Lípa
59:02
Ústí přihází a míček kvůli útočnému faulu.
58:00
Koník čistě odebral míček protihráči a vrací ho na obránce.
57:30
Obránci srazili Novákovu střelu.
56:20
Hra probíhá v útočném duchu. Oba celky se snaží vsítit možná i vítězný gól.
54:59
Kněžoura doběhl a svalil k zemi obránce.
53:36
Střílená přihrávka Matějíčka nenašla hůl Slaného.
52:11
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Martin Jeřábek, asistoval Štěpán Motejzík (3:3).
52:11
Střela Jeřábka proletěla mezi několika hráči a zaplula těsně vedle tyče.
51:44
Hřebřina nedokázal zpracovat skákavý míček.
50:27
Chybu Tichého mohl potrestat Pojar, ale jeho střela neměla gólové parametry.
49:28
Lukáš Mlejnek a Následně Radek Matějíček zastoupili domácího brankáře, když zaklekli do několika střel ústeckých obránců.
46:48
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Radovan Vnuk (2:3).
46:48
Rychlý protiútok českolipských nejdřív zakončoval Mlejnek, jehož střela se odrazila od nohy obránce na Radovana Vnuka, který si chytře počkal na Kněžourův náběh a Kněžour se v zakončení nemýlil.
45:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Erik Schuschwary (1:3).
45:33
Studená sprcha pro domácí. Chyna byl krátký na přesnou střelu Kopeckého.
44:03
Teč Nováka způsobila velký rozruch, ale žádný z domácích střelců nedokázal dorazit.
43:25
Ani střelecký pokus Slaného nebyl úspěšný.
42:03
Šance jsou na obou stranách. Další střelu Kněžoura vyrazil Hlava nohou a střelu Filipce s přehledem zneškodnil Lukáš Chyna.
40:30
Daniel Kněžour svým zakončením trefil Hlavu.
40:03
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 10 - 14.
40:00
39:49
Česká Lípa si na konci druhé třetiny vytvořila sérii šancí, žádná z nich ale nebyla proměněna.
38:06
Kněžourova střela těsně minula horní růžek vzdálenější tyče.
36:44
Domácí brankář v bráně čaruje.
35:57
Kopecký se ošklivě ohnal holí po jednom z českolipských obránců.
31:37
Matějíček měl na holi druhý gól, ale skákavý míček se mu od hole odrazil mimo branku.
30:19
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Radek Matějíček, asistoval Štěpán Slaný (1:2).
30:19
Radek Matějíček neměl žádný problém se zakončením do prázdné branky po úžasné nahrávce Slaného.
29:18
Ústí má v přesilové hře smůlu. Buď trefí obránce a nebo pohoří na domácím brankáři.
27:59
Kolstrunkova střela se odrazila mimo hřiště.
27:24
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
25:49
Kněžour si vybojoval míček, ale svou střelou trefil pouze obránce.
25:00
Tichého lobík skončil za mantinelem.
24:25
Stummer skvěle zakročil proti nahrávce Slaného.
23:31
Motejzíkova střela skončila v náručí Hlavy.
22:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Radek Kužel (0:2).
22:09
Po rozehrávce na polovině hřiště Ústí rychle zakombinovalo a uvolnila střelce gólu. Ten osamocený dokázal proměnit.
22:05
Střela Chynovi propadla a míček se odkutálel podél tyče.
21:27
Kněžourovi střela nesedla.
20:27
První útočné snažení domácích skončilo neúspěšně.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 10 - 14.
20:00
19:33
Prudká rána Slaného skončila na stehně obránce.
18:14
Česká Lípa přehrává Ústí, ale domácích se drží střelecká smůla stejně jako včera.
17:31
Ústecká střela netrefila branku.
16:15
Jansa v samostném úniku trefil Hlavovu ruku a poté tyč.
14:37
Chyna předvedl další skvělý zákrok. Střelu Štorka si dokázal pohlídat.
13:40
Ústečtí střelci nedokázali v několika šancích překonat domácího brankáře. Chyna předvedl úžasnou sérii několika zákroků.
12:50
Jansa si dokázal zpracovat skákavou nahrávku. Následnou střelou však gól nedal.
12:02
Kopeckému střela nesedla.
10:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Erik Schuschwary, asistoval Petr Pojar (0:1).
10:19
Erik Schuswary zaskočil Chynu střelou z dálky. Střela mu prolítla mezi rukama a skončila těsně pod horní tyčí.
09:22
Obránci domácích si vyměňují míček mezi sebou.
07:59
Střela Kopeckého proletěla těsně kolem branky.
07:05
Vnukova jedovatá střela způsobila brankáři velké potíže.
06:12
Chyna po střele ústeckého útočníka míček pouze vyrazil, pro domácí fanoušky se naštěstí ústeckému útočníkovi dorážka nepovedla.
05:34
Slaného střela se odrazila z předbrankového prostoru.
04:39
První přesilovková střela šla z hole Mlejnka, ale pouze do boční sítě.
03:50
Vyloučen hráč Jiří Šafařovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
03:08
Česká Lípa hraje velmi útočně, napadá ve třech hráčích.
01:59
Podrabský neproměnil šanci, kdy byl sám před brankou.
01:22
Krásná individuální akce Kopeckého skončila u brankáře domácích.
00:59
Ústí kombinuje na polovině soupeře.
00:16
První střelu zápasu Slaného zblokoval obránce, následnou střelou Mlejnek netrefil.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Michal Glatz, David Stummer, Petr Pojar, Viktor Kopecký, Erik Schuschwary
00:00
Line-up domácích FBC BRZDY CZ Česká Lípa: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Štěpán Slaný, Radovan Vnuk, Jakub Karel, Milan Tichý, Jakub Novák
00:00
Zdravím z českolipské sportovní haly. Dnes se tu hraje druhý zápas čtvrt finálové série. V prvním zápase byl úspěšnější tým z Ústí. Uvidíme jak zápas dopadne dnes. Přeji příjemný florbalový zážitek.