2:6
3:1
0:2
- : -
branky (asistence): 06:15 Denisa Černá, 08:06 Lenka Čiháková (Ivana Lamková), 24:54 Ivana Lamková (Tereza Urbášková), 38:52 Ivana Lamková (Lucie Kalinová), 39:21 Renata Zajíčková (Lucie Kalinová)
branky (asistence): 03:21 Andrea Nováková (Eva Krauskopfová), 05:35 Kristýna Lochmannová (Petra Šusterová), 07:21 Kristýna Lochmannová (Lýdie Baráková), 10:48 Eliška Kučerová (Klára Šarochová), 11:25 Eliška Škvorová (Eliška Nedvědová), 16:34 Lýdie Baráková (Eva Krauskopfová), 32:53 Eva Krauskopfová (Lýdie Baráková), 42:29 Eva Krauskopfová (Jana Rosmusová), 44:24 Klára Šarochová (Petra Šusterová)

SK Bivojky Litvínov - FbC Panthers 5:9
7. Denisa Černá, 9. Lenka Čiháková, 25. Ivana Lamková, 39. Ivana Lamková, 40. Renata Zajíčková - 4. Andrea Nováková, 6. Kristýna Lochmannová, 8. Kristýna Lochmannová, 11. Eliška Kučerová, 12. Eliška Škvorová, 17. Lýdie Baráková, 33. Eva Krauskopfová, 43. Eva Krauskopfová, 45. Klára Šarochová; rozhodčí: Robert Kusek - Jiří Jelínek; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 33; zásahy brankářů: Veronika Štěpánová 24 - Andrea Hrubá 19; po třetinách: 2:6, 3:1, 0:2;
60:00
Střely na branky celkem 24:33
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Havla Petra: Oproti včerejšímu utkání to byl totálně jiný výkon a všem se náš výkon líbil, i divákům kteří dali o sobě vědět.
59:59
Komentář trenéra hostí Jenšíka Lukáše: První třetina vypadala, že to bude jednoznačné utkání. Ve druhé třetině přišel totální zmar. S takovýmhle soupeřem bysme neměli takovýhle výkon podávat. Děkujeme soupeři za super sérii a fanouškům za super atmosféru
44:24
Timeout SK Bivojky Litvínov
44:24
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Klára Šarochová, asistoval Petra Šusterová (5:9).
43:16
Vyloučen hráč Daniela Kornalíková družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za hra hlavou.
42:29
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Jana Rosmusová (5:8).
40:00
40:00
Střely na branku 8:9
40:00
39:21
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Renata Zajíčková, asistoval Lucie Kalinová (5:7).
38:52
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Ivana Lamková, asistoval Lucie Kalinová (4:7).
32:53
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Lýdie Baráková (3:7).
32:53
Pantherky využívají přesilové hry... a zvyšují tak svůj náskok o 4 góly
31:01
Vyloučen hráč Markéta Bártová družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:54
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Ivana Lamková, asistoval Tereza Urbášková (3:6).
20:00
20:00
19:59
Střely 9-14
16:34
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lýdie Baráková, asistoval Eva Krauskopfová (2:6).
11:25
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Eliška Nedvědová (2:5).
10:48
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eliška Kučerová, asistoval Klára Šarochová (2:4).
08:06
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Ivana Lamková (2:3).
07:21
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Lýdie Baráková (1:3).
07:21
Lochmannová přes 5 hráček střílí nad nohu Štěpánové a zvyšuje na 3:1
06:50
Černá opět v akci, trefuje tyč
06:15
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Denisa Černá bez asistence (1:2).
06:15
Denisa Černá krásným brejkem ukázala své kvality a snižuje bekhendem na 2:1
05:35
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Petra Šusterová (0:2).
05:35
Domácí Bártová akorát naskočila do hřiště, ale bohužel nestihla doběhnout Lochmannovou, která dostala krásný pas od Šusterová a zvyšuje náskok na 2:0
05:20
Hostující tým nedovolí vyhodit domácím hráčkám míček a zavírají je ve třetině a jejich přesilovková akce stále pokračuje...
03:40
Krauskopfová trefuje tyč
03:32
Vyloučen hráč Markéta Bártová družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za sekání.
03:21
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Andrea Nováková, asistoval Eva Krauskopfová (0:1).
02:00
Pantherkám chybí jejich druhá opora hned po Evě Krauskopfové Anežka Slaná, i přesto Pantherky dokáží hrát zatím slušný zápas a je vidět, že jedna hráčka nedělá tým
00:01
Dobrý den vážení sportovní diváci a čtenáři našich onlinů. Vítáme Vás na 2. zápase play-off. Kde se jako domácí utkají Bivojky Litvínov proti FbC Panthers... Pantherky v prvním zápase ukázaly své kvality a postavení v tabulce a zvítězily vysoko 11:0, tím pádem vedou sérii dvou zápasů 1:0.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Andrea Hrubá; hráči v poli: Eva Krauskopfová, Petra Šusterová, Andrea Nováková, Lýdie Baráková, Kristýna Lochmannová
00:00
Line-up domácích SK Bivojky Litvínov: brankář: Veronika Štěpánová; hráči v poli: Daniela Kornalíková, Lucie Kalinová, Renata Zajíčková, Tereza Urbášková, Denisa Černá