1:0
1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 19:45 Richard Kafka (Filip Dvořák), 20:29 Ondřej Dvořák (Ondřej Zerák)
branky (asistence): 25:45 Ondřej Kredatus (Lukáš Demek), 26:24 Martin Sláma (Lukáš Jalový), 53:47 Adam Konečný (Lukáš Vancl)

Hippos Žďár n/S. - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:3
20. Richard Kafka, 21. Ondřej Dvořák - 26. Ondřej Kredatus, 27. Martin Sláma, 54. Adam Konečný; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Veselý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 27 - Martin Zapletálek 19; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:1;
60:00
Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: Vyrovnané utkání, na konci zápasu nám docházely síly. Zápas měla rozhodnout jedna branka, a tu jsme bohužel v třetí části inkasovali my. Doufám, že takové shrnutí zápasu bude Unii stačit. Děkuji soupeři a naše hráče chválím za nasazení do poslední minuty. Sérii nevzdáváme a pokusíme se ji vrátit do Žďáru.
60:00
Gullivers se ujímají vedení 2:0 na zápasy. Pokud chtějí domácí vrátit sérii na svoji palubovku, musí příští sobotu v Brně bezpodmínečně vyhrát. V opačném případě série skončí a Brno postoupí do semifinále.
60:00
Počet střel ve třetí třetině:
  • Hippos Žďár nad Sázavou 9
  • Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8
  • 60:00
    Komentář trenéra týmu Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Martina Andrleho: Udělali jsme veledůležitý druhý krok, zbývá ještě jeden. Utkání bylo nesmírně vyrovnané, rozhodovaly maličkosti. Děkuji panu Zerákovi za projev fair play v závěru utkání a pozdravuji člověka, co vymyslel tento systém play-off. Díky soupeři, těšíme se na další zápas.
    60:00
    Celkový počet střel na branku 21:30.
    60:00
    Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni domácí Lukáš Kratochvíl a hostující Martin Zapletálek.
    60:00
    59:48
    Haman nadvakrát ani dorážející Zerák míček do branky nedostali.
    59:28
    Tlustoš na vrcholu nepropálil obrannou pětici hostí.
    59:14
    Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
    59:09
    Do Melicharovy střely zakleknul Novotný.
    58:48
    Tlustošovu ránu odkopnul Kredatus pryč.
    58:21
    Domácí brankář zůstává na střídačce, Hippos v 6 hráčích.
    58:20
    Timeout Hippos Žďár n/S.
    58:16
    Novotný drží míček za Kratochvílovou brankou.
    57:35
    Volný úder z rohu hřiště Hipposu k tlaku nepomohl.
    56:58
    Hippos se nemůže dostat na balonek a připravit si závěrečný tlak.
    56:32
    Backhand O. Dvořáka byl zahrán nad úrovní kolen, míček pro Gullivers.
    56:10
    Brno drží míček na své polovině, šetří čas.
    55:28
    Střelu Petříčka zastavil probíhající F. Dvořák.
    53:47
    Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Lukáš Vancl (2:3).
    53:47
    Brno otáčí zápas. Vancl vystřelil od půlky hřiště, Kratochvíl míček neudržel a dorážející Konečný měl snadnou práci.
    52:48
    Na poslední chvíli odpálil míček před číhajícím útočníkem Gullivers Kafka.
    52:16
    Tentokrát nepustil míček na Kratochvíla Petříček. Obrana zatím předvádí dobrou práci.
    51:26
    Melichar chtěl posunout do strany na Tlustoše, vracející se obránce byl proti.
    50:17
    Konečný se pletl Kredatusovi na jeho místě, za což mu urostlý bek rychle vyčinil.
    49:18
    Rodící se protiútok Gullivers zastavili hned v zárodku Tlustoš se Zerákem.
    48:25
    Křižná rána Kafky těsně minula růžek Zapletálkovy klece.
    47:11
    Melichar si nadvakrát vylámal zuby na Zapletálkovi. Ojedinělá šance Hipposu.
    46:20
    Halou se nesou emoce po diskutabilním výroku sudích.
    45:22
    Hosté zkoušeli signál při rozehrání volného úderu, naštěstí pro Hippos nevyšel.
    44:46
    Melicharova rána skončila u zakleknuvšího obránce Gullivers.
    44:27
    Konečný se otočkou zbavil O. Dvořáka, ale v rozhodné fázi netrefil bránu.
    43:31
    Obrovský závar před Kratochvílem domácí vyřešili. Na druhé straně zblokovaná rána Tlustoše.
    43:11
    To se až nyní povedlo Melicharovi, ale rychle byl odzbrojen.
    42:36
    Hippos se ještě s míčkem nedostal za polovinu hřiště.
    41:42
    Tentokrát zvedla diváky ze sedadel Kratochvílova robinsonáda.
    40:44
    Další těžký zákrok musel předvést Kratochvíl, opět uspěl.
    40:01
    Tentokrát na buly úspěšnější centr z Brna.
    40:00
    40:00
    Počet střel ve druhé třetině:
  • Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 17
  • 40:00
    Druhá třetina přinesla rychlou branku Hipposu a rychlejší srovnání Brna. Zbytek druhé části mělo Brno jasnou převahu, šance na výhru Žďáru drží famózní Kratochvíl v bráně.
    40:00
    39:51
    O. Dvořák prošel přes svého strážce a pálil na bránu. Zapletálek vyrazil, dorážku ze vzduchu netrefil Haman.
    39:15
    Halmův pokus od mantinelu nenadělal Zapletálkovi větší problémy.
    38:13
    Míček poskakoval po brankové čáře žďárského celku, rychlí obránci jej odpálili do bezpečí.
    37:37
    Domácímu publiku se některé z výroků rozhodčích nelíbí.
    36:58
    Kovařík postupoval podle instrukcí od Kredatuse, konečná střela ale letěla nad bránu.
    36:17
    I tentokrát Kratochvíl čaruje. Nejprve vychytal Novotného, poté i dorážku dalšího Brňana.
    35:27
    Kratochvíl proti Pokorného ráně vystrčil ruku, za což si vysloužil potlesk diváků.
    34:30
    Petříčkova skákavá rána nebyla špatná, ale chyběl jí lepší směr. Takto skončila mimo.
    34:02
    Konečný to zkoušel baseballově, ještě ale bude muset trénovat. Míček netrefil.
    33:37
    Melichar se nerozpakoval, odražený míček napálil na Zapletálka, který byl ale pozorný.
    33:22
    Opět stejný obrázek. Hippos ztrácí míčky při rozehrávce a následně blokuje střely Gulliverů.
    32:17
    Novotný sám před Kratochvílem, ale z otočky poslal míček na mantinel.
    31:08
    Tentokrát neprostřelil bránící val Haman.
    30:45
    Dnešní zápas sleduje 80 diváků.
    30:33
    Procento zblokovaných střel bude dnes na žďárské straně jistě vysoké.
    29:49
    Zerák nedostal míček ani na Melichara, ani na Tlustoše.
    29:01
    Demek tak dlouho zpracovával míček, až jej o něj připravil Kafka.
    28:23
    Domácím se nedaří rozehrávka, nastřelované míče sbírají brněnští obránci.
    27:51
    Novotného střelu na poslední chvíli zastavil Kratochvíl nohou.
    27:08
    Další předávku před bránu zastavil Petříček.
    26:24
    Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Sláma, asistoval Lukáš Jalový (2:2).
    26:24
    Brno rychle srovnává. Jalový prošel celým hřištěm a předložil Slámovi, který tentokrát pálil neomylně.
    25:45
    Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kredatus, asistoval Lukáš Demek (2:1).
    25:45
    O. Zerák neuhlídal při volném úderu soupeře. Kredatus páli na bližší tyč, kde měl Kratochvíl místo.
    25:06
    Sláma se z úhlu zalekl odkryté brány a míček napálil za mantinel.
    24:21
    V rozehrávce domácích se vyskytuje řada nepřesností, naštěstí Brno netrestá.
    23:53
    Proti ráně Goliáše vyjel Kratochvíl, následně míček tělem zastavil.
    23:11
    Halm v obrovské šanci minul odkrytou bránu.
    22:35
    Petříček namazal soupeři, ale dobrým odbráněním chybu napravil.
    22:11
    Kredatusova bomba trefila jen Petříčka.
    20:29
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Ondřej Zerák (2:0).
    20:29
    Rychlá branka na začátku třetiny. O. Dvořák si dovezl míček na velké brankoviště a nekompromisně jej vyslal do šibenice.
  • 20:00
    Sledujeme na střely chudé utkání, kterému však nechybí parametry play-off. Brno bylo více na míčku, ale výborně pracující obrana Žďáru jim nedovolila častější střelbu.
    20:00
    19:45
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Filip Dvořák (1:0).
    19:45
    Ideální závěr třetiny ze žďárského pohledu. Kafka schoval svoji střelu za val clonících hráčů, Zapletálek nemohl nic vidět.
    19:14
    Proti Vanclovi zasáhly Kratochvílovy nohy.
    18:28
    Halama postupoval v přečíslení spolu s O. Dvořákem, Jalový však jeho nahrávku zachytil.
    17:20
    Tlustoš posouval backhandem na Halma, ten ale s vysokým míčem nic nenadělal.
    16:14
    Svého spoluhráče Vancla teď napodobil včera dvoubrankový Sláma.
    15:50
    Vancl teď postupoval po křídle na domácí bránu, ale trestuhodně ji přestřelil.
    15:11
    Slibná pozice Goliáše na středu hřiště, ale netrefil zařízení.
    14:32
    Kafka si v obtížné situaci pomohl odkopem ze stoperu.
    14:10
    Nyní si Vancl dopomohl vysokou holí, což sudím neuniklo. Míček pro Hippos.
    13:47
    Vanclově ráně vystavilo stopku tělo F. Dvořáka.
    12:39
    Tlustoš - Melichar - Tlustoš a potom už jen zaduněly žebřiny za Zapletálkem.
    12:05
    Dnes velmi aktivní Bořecký mířil mimo Kratochvílovu bránu.
    11:27
    O. Dvořák volil místo střely prostrkávačku na Zeráka, z celé akce tak sešlo.
    10:32
    Tlustoš zablokoval Bořeckého, jehož pokus byl pro Kratochvíla snadným soustem.
    09:42
    Petříček nepustil dál Foreta.
    08:51
    Přesilová hra byla odehrána z domácí strany dobře, ale chybělo jí brankové vyústění.
    08:29
    Brněnský celek kompletní.
    08:08
    Tečovaná rána Melichara branku neohrozila.
    07:46
    Pokusy Melichara, Tlustoše ani Hamana neskončily brankou.
    06:28
    Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Petr Tlustoš.
    06:28
    Vyloučen hráč Lukáš Demek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
    06:28
    Melichar posunul do úniku na Zeráka, který byl faulován. Uvidíme nájezd.
    06:28
    K nájezdu se postavil Tlustoš, ale Zapletálek jeho backhandovou kličku vystihnul a lapil.
    05:53
    Žďárská obrana zatím rychle přistupuje k útočníkům Brna, kteří nemají prostor k zakončení.
    04:37
    Brněnský projektil nepustil na Kratochvíla Tlustoš.
    04:05
    Konečného střelu zastavil F. Dvořák, na druhé straně mířil mimo jeho bratr Ondřej.
    03:25
    Brno rozvážně zakládá útok, nikam se zbytečně nežene.
    02:42
    Zmatky před Kratochvílem ukončil Bořecký ranou vysoko nad bránu.
    02:04
    První žďárské ohrožení Zapletálka měl na svědomí Tlustoš, avšak bez brankového efektu.
    01:32
    Šmíd zpracovával nahrávku backhandem, Kratochvíl se tak proti němu stihnul přesunout.
    00:53
    Kafka s Halmem zastavili soupeřova útočníka jen za cenu faulu, z volného úderu Gullivers nevytěžili nic.
    00:30
    O první střelu zápasu se postaral brněnský Konečný, Kratochvíl bez práce.
    00:00
    Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kyjovský a Jakub Veselý.
    00:00
    00:00
    Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Jan Novotný, Lukáš Demek, Lukáš Vancl, Ondřej Kredatus, Adam Konečný
    00:00
    Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Vít Petříček, Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Vojtěch Haman, Ondřej Zerák
    00:00
    Rozcvička na palubovce v plném proudu, za necelou čtvrthodinu se půjde na věc.
    00:00
    Včerejší první duel série hrané na tři vítězné zápasy se odehrál v Brně. Domácí tým se ujal vedení v sérii po výhře 5:1. O žďárský gól se po Kafkově asistenci postaral Karásek. Na brněnské straně si po dvou gólech připsali Bořecký a Sláma, jednou mířil přesně Novotný.
    00:00
    Do moravské metropole včera kvůli nemoci necestovali s týmem útočníci Melichar a Staněk. Do pole tedy nastoupilo pouhých 10 hráčů. V první třetině ještě vyřadilo zranění ze hry obránce Karáska. Ten se dnes do hry jistě nezapojí, Melichar je již připraven do hry nasakočit.
    00:00
    Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze 2. zápasu čtvrtfinále Národní ligy - skupiny východ. V této sérii play-off se utkávají dnes domácí Hippos Žďár nad sázavou a Sokol Brno I EMKOCase Gullivers.