1:4
2:2
1:4
- : -
branky (asistence): 18:19 Jakub Koník (Jan Filipec), 24:39 Erik Schuschwary (Viktor Kopecký), 28:04 Jakub Kolstrunk (David Stummer), 56:22 Erik Schuschwary (Viktor Kopecký)
branky (asistence): 02:15 David Marhan (Štěpán Slaný), 03:37 Jan Hřebřina (Jiří Vlček), 05:49 Martin Jeřábek, 15:52 Radovan Vnuk (Štěpán Slaný), 27:55 Štěpán Slaný, 37:47 David Marhan (Radovan Vnuk), 50:25 Martin Jeřábek (Jan Hřebřina), 55:03 Radovan Vnuk, 56:48 Štěpán Motejzík (Lukáš Mück), 57:07 Daniel Kněžour (Jakub Novák)

Florbal Ústí - FBC BRZDY CZ Česká Lípa 4:10
19. Jakub Koník, 25. Erik Schuschwary, 29. Jakub Kolstrunk, 57. Erik Schuschwary - 3. David Marhan, 4. Jan Hřebřina, 6. Martin Jeřábek, 16. Radovan Vnuk, 28. Štěpán Slaný, 38. David Marhan, 51. Martin Jeřábek, 56. Radovan Vnuk, 57. Štěpán Motejzík, 58. Daniel Kněžour; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:2 + Radovan Vnuk 5; využití: 1:0; diváků: 569; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 2, Milan Stránský 17 - Lukáš Mück 27; po třetinách: 1:4, 2:2, 1:4;
60:01
Komentář trenéra domácích p. Syryčanského: Dnes jsme zaslouženě prohráli. Rozhodli o tom dvě věci. Prvních 10 minut, kdy na nás soupeř víitnul a nevyužitá 5 minutová přesilovka. Přesto však v sérii dále vedeme a zítra se budeme prezentovat naší hrou, která vede k úspěchu. Děkujeme výborným divákům!
60:01
Komentář trenéra hostí p. Stožického: Důležitý byl vstup do utkání, konečně se nám povedl. Těšíme se na zítra.
60:00
Střely ve 3. třetině: 16:10
60:00
58:56
Vyloučen hráč Milan Tichý družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
58:19
Domácí se stále snaží ale zatím bez úspěchu.
57:07
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Jakub Novák (4:10).
57:07
Lípa proměňuje již po třetí do prázdné branky Florbal Ústí.
56:48
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Štěpán Motejzík, asistoval Lukáš Mück (4:9).
56:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Erik Schuschwary, asistoval Viktor Kopecký (4:8).
56:22
Po rychlé přihrávce Kopeckého trefuje Schuschwary přesně a upravuje skóre na 4:8.
55:03
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Radovan Vnuk bez asistence (3:8).
55:03
Vnuk trefuje z půlky prázdnou branku domácích.
54:22
Další akce Florbal Ústí končí nezdarem.
53:22
Kolstrunkovu nenápadnou, ale přesto přesnou střelu gólman chytá.
52:37
Domácím se stále nedaří dostat se do zakončení.
52:03
Time out končí a domácí to zkouší bez gólmana.
52:02
Timeout Florbal Ústí
50:57
Stránský výborně vychytal střelu hostů.
50:25
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Martin Jeřábek, asistoval Jan Hřebřina (3:7).
49:20
Kučaba blokuje střelu a ničí hostům šanci na další gól.
47:30
Je po přesilovce a hosté se opět ujímají míčku.
47:05
Kopecký po crossové přihrávce Stummera neproměňuje.
46:20
Karel v jasné šanci před brankou neproměňuje.
45:23
Lipští vyhazují míček do bezpečí za domácí útočnou polovinu.
44:50
Kučabovu střelu doráží Kopecký ale opět bezúspěšně.
43:50
Stummerova střela byla tečována a domácí mají výhodu standartní situace.
43:00
Stummerův golf končí v moci domácího gólmana.
42:22
Kopecký se zmocňuje míčku a domácí mohou začít se zakládáním akce.
42:12
Ústí se bude snažit využít dlouhou, pětiminutovou přesilovku.
42:11
Vyloučen hráč Radovan Vnuk družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa na 5 minut za hrubost.
41:50
Filipcovi ujel míček z čepele a nevystřelil.
41:17
Akce Lipských končí střelou vysoko nad bránu.
39:28
Koníkovi při brejku vypíchli míček, ovšem za cenu standartní situace ve prospěch domácích.
37:47
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil David Marhan, asistoval Radovan Vnuk (3:6).
37:47
Po rychlé kombinaci před brankou domácích se Marhan trefuje a zvyšuje skóre na 3:6.
36:30
Standartní situace domácích skončila po nedomluvě neúspěšně.
35:50
Schuschwary netrefuje odkrytou bránu.
35:36
Slaný krouží kolem Ústecké brány.
35:36
34:50
Ústečtí vybojovali po výborné práci míček.
32:55
Karel trefuje pouze boční síťku.
31:42
Koník trefuje z první míček ve vzduchu, ovšem gólman chytá.
28:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval David Stummer (3:5).
27:55
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný bez asistence (2:5).
26:29
Vyloučen hráč Drahoslav Pastor družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
24:39
22:35
Ústečtí se od první třetiny velice zlepšili v důraze a nenechávají hostující tým vystřelit.
21:03
Lipští opět netuší jak vyzrát na Ústecké.
19:04
Opět můžeme vidět výborné bloky domácích.
18:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Koník, asistoval Jan Filipec (1:4).
18:19
Koník konečně překonává hostujícího gólmana střelou k tyčce.
17:35
Kopeckého sražená střela šla mimo branku.
16:48
Ústí se stále témeř nedaří trefovat hostující branku.
15:52
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Radovan Vnuk, asistoval Štěpán Slaný (0:4).
15:52
Vnuk po rychlé přihrávce trefuje horní růžek.
15:42
Marešovi samotnému před bránou obránce vypíchnul míček.
14:50
Sattler trefuje pouze boční síťku.
13:20
Hosté při rozehrávce domácích vybojovali míček a ihned se hnali do později neúspěšného brejku.
12:30
Filipec při dalším rychlém brejku padá a netrefuje.
10:56
Hosté se snaží něco vymyslet, ale ústeckou "zeď" se jim nedaří překonat.
10:02
Po rychlém brejku sjel Kopeckému míček z hole a netrefil branku.
09:25
09:06
A u míčku je díky standartní situaci v rohu opět Ústí.
08:40
Pokus Kopeckého gólman chytá.
08:08
Marešův blok zabránil hostům ve střele.
07:31
Kučaba při dorážce jen těsně minul zařízení.
07:25
Pokus Kučaby letěl mimo bránu.
06:40
Lipští si téměř nenechávají vzít míček.
05:49
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Martin Jeřábek bez asistence (0:3).
05:49
Střídání brankáře. Nový brankář Milan Stránský družstva Florbal Ústí
05:49
Hlava těsně nechytil střelu která se pomalu dokutálela až za brankovou čáru.
04:27
Ústí v rychlém brejku neproměňuje.
03:37
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Jan Hřebřina, asistoval Jiří Vlček (0:2).
03:37
Hřebřina po krásné střele z vytočení překonává domácího gólmana Hlavu.
03:10
Ústečtí opět ubránili nebezpečnou rozehrávku hostů v rohu domácích.
02:15
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil David Marhan, asistoval Štěpán Slaný (0:1).
02:15
Marhan z dorážky překonává Hlavu.
01:49
Karel netrefuje Ústeckou bránu.
01:08
Při rozehrávce z rohu Lipští trefili pouze konstrukci.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC BRZDY CZ Česká Lípa: brankář: Lukáš Mück; hráči v poli: Štěpán Slaný, Drahoslav Pastor, Radovan Vnuk, Milan Tichý, David Marhan
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Michal Glatz, David Stummer, Petr Pojar, Viktor Kopecký, Erik Schuschwary