1:0
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 04:46 Vojtěch Palatínus, 19:47 Vojtěch Palatínus (Jaromír Ekl), 24:22 Jaromír Ekl (Štěpán Matěcha), 24:33 Jaromír Ekl (Vojtěch Palatínus), 27:00 Štěpán Matěcha (Jan Havlín), 42:12 Pavel Sekyra
branky (asistence): 06:11 Jakub Štěrba (Michal Šnábl), 11:05 Jakub Štěrba (Michal Šnábl), 38:51 Jakub Štěrba (Daniel Jäschke)

TJ Turnov - Florbal Chomutov 6:3
5. Vojtěch Palatínus, 20. Vojtěch Palatínus, 25. Jaromír Ekl, 25. Jaromír Ekl, 28. Štěpán Matěcha, 43. Pavel Sekyra - 7. Jakub Štěrba, 12. Jakub Štěrba, 39. Jakub Štěrba; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:6; využití: 2:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 28 - Jan Vlček 22; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:0;
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: 4 - 11
59:59
Komentář trenéra domácích Pánka: Jsme vděční za první výhru v sérii. Dnes jsme byli o maličko lepším týmem. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů, těšíme se na zítřejší zápas. Děkujeme výborným divákům.
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání. Fanouškům za atmosféru. Těšíme se na zítřejší utkání.
59:17
Vyloučen hráč Jan Seidl družstva TJ Turnov na 2 minuty za zdržování hry.
56:35
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
54:06
Sekyra ve velké šanci minul, vzápětí se na druhé straně hřiště vyznamenal Švec.
53:06
Na hřišti se nám opět jiskří, diváci jsou ve varu, čeká nás zajímavá koncovka.
51:04
Nyní se hraje nahoru - dolu, divákům se utkání musí líbit.
49:34
Standardní situace hostů v bezprostřední blízkosti branky.
49:19
Turnovští se snaží kombinovat a držet Chomutov daleko od vlastní branky.
47:50
Hosté oslabení přečkali a ženou se do útoku.
45:25
Další přesilová hra pro domácí.
45:19
Vyloučen hráč Vít Andrle družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
42:13
Turnovští mají zpět vedení o tři branky, hosté ale mají celou třetinu na to, aby s výsledkem něco udělali.
42:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra bez asistence (6:3).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: 11 - 13
39:35
Další stoprocentní šanci neproměnil Vojtěch Palatínus.
38:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Daniel Jäschke (5:3).
37:47
Němeček minul po skvěle zahrané standardní situaci prázdnou branku.
35:03
Brankář Chomutova je zřejmě v současné době nejlepším hráčem na hřišti.
32:51
Při další obrovské šanci Ekla skončil míček svou cestu na brankové čáře.
30:58
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
29:58
Iniciativu nyní přebírají hosté z Chomutova.
29:01
Na hřišti se nám začínají projevovat emoce a rozhodčí zvyšují hlas na maximum.
27:01
Domácí jsou ve druhé třetině k nezastavení a dokázali si vypracovat slibný, tříbrankový náskok.
27:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jan Havlín (5:2).
24:34
Ekl nám ukázal, že není v Turnově nadarmo a během jedenácti sekund dvakrát vsítil.
24:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Vojtěch Palatínus (4:2).
24:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Matěcha (3:2).
23:26
23:19
Sekyra ve velké šanci míjí.
21:28
Domácí přidržují míček na vlastní polovině a hosté opět v obranném bloku.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 13 - 7
19:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Jaromír Ekl (2:2).
19:03
Brankář hostů v brance září a navíc si dobře postavil tyčky.
17:49
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:40
A další obrovská šance Matěchy ...
16:59
Po střele Ekla zvoní tyč.
16:28
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:18
Domácí druhý útok nám předvedl dobrý tlak do branky, ale bez výsledku.
13:34
Domácí mají lepší držení míčku, Chomutovu to ovšem zatím nečiní velké problémy.
11:27
Turnov mohl rychle vyrovnat, Vlček si ale s přečíslením domácích 2 na 1 poradil skvěle.
11:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Michal Šnábl (1:2).
10:41
Výborný zákrok Švece proti úniku hostů.
09:10
Uvidíme, co si chomutovští připravili pro hru v přesilové hře.
09:09
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:12
Odpověď Chomutova na sebe nenechala dlouho čekat a máme vyrovnáno.
06:11
04:47
Domácí jdou do vedení.
04:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (1:0).
04:32
Turnov kombinuje a Chomutov drží obranný blok, utkání nám uvízlo na mrtvém bodě.
02:39
V hledišti znějí již od začátku bubny, dnešní zápas bude zřejmě mít výbornou atmosféru.
01:50
Chomutov měl hned z kraje zápasu k dispozici standardní situaci z bezprostřední blízkosti branky.
00:01
Repríza loňského čtvrtfinále nám právě začala, podaří se Turnovu odplata nebo se bude znovu radovat Chomutov, to je otázka, která nám bude zodpovězena během následujících dvou týdnů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Vít Andrle, Ondřej Bejček, Jan Krajník, Ondřej Kopp
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Adam Erler, Pavel Sekyra, Štěpán Matěcha, Pavel Němeček, Jan Havlín