2:0
3:0
6:0
- : -
branky (asistence): 02:10 Kristýna Lochmannová (Anežka Slaná), 04:32 Eva Krauskopfová (Anežka Slaná), 23:43 Jana Rosmusová (Eliška Kučerová), 31:27 Kristýna Lochmannová (Eva Krauskopfová), 39:11 Anežka Slaná (Eva Krauskopfová), 44:56 Veronika Šmolcnopová (Eliška Nedvědová), 48:17 Eva Krauskopfová, 54:44 Eva Krauskopfová (Eliška Kučerová), 57:21 Klára Šarochová (Eva Krauskopfová), 59:04 Kristýna Lochmannová (Lýdie Baráková), 59:43 Lýdie Baráková (Eva Krauskopfová)

FbC Panthers - SK Bivojky Litvínov 11:0
3. Kristýna Lochmannová, 5. Eva Krauskopfová, 24. Jana Rosmusová, 32. Kristýna Lochmannová, 40. Anežka Slaná, 45. Veronika Šmolcnopová, 49. Eva Krauskopfová, 55. Eva Krauskopfová, 58. Klára Šarochová, 60. Kristýna Lochmannová, 60. Lýdie Baráková; rozhodčí: Filip Gaberdén - Lukáš Recht; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Andrea Hrubá 12 - Veronika Štěpánová 28; po třetinách: 2:0, 3:0, 6:0;
60:00
Střely ve třetí třetině 11:4 pro Panthers
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Jenšíka "Utkání v naší režii, děkujeme všem za utkání a přejeme soupeři šťastnou cestu domů"
60:00
Hráčka utkání hostů - 29 Daniela Kornalíková
60:00
Střely celkem Panthers 39 Litvínov 12
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Havla "Vezeme si domů pěknou nadílku, ale do zítřka jsme plni nadějí"
60:00
Hráčka utkání domácích - 4 Kristýna Lochmannová
60:00
59:43
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lýdie Baráková, asistoval Eva Krauskopfová (11:0).
59:20
Timeout FbC Panthers
59:04
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Lýdie Baráková (10:0).
58:44
Vyloučen hráč Daniela Kornalíková družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za sekání.
57:39
Vyloučen hráč Tereza Urbášková družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za sekání.
57:21
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Klára Šarochová, asistoval Eva Krauskopfová (9:0).
54:44
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Eliška Kučerová (8:0).
54:44
Krauskopfová se nemohla smířit s odchodem na střídačku bez gólu a po vytrvalém pressingu, jí vlastním, kompletuje hattrick
52:00
Nováková vběhla na hřiště plná energie a rovnou na steč
50:30
Utkání sleduje 31 diváků, děkujeme!
48:17
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová bez asistence (7:0).
44:56
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Veronika Šmolcnopová, asistoval Eliška Nedvědová (6:0).
39:11
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Anežka Slaná, asistoval Eva Krauskopfová (5:0).
39:11
Takovou kombinaci snad Radlická hala nepamatuje, hráčky Panthers si zahrály bago a dávají gól na 5:0
31:27
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Eva Krauskopfová (4:0).
31:27
Lochmanová vymetla pavučinky z růžku branky a zvyšuje na 4:0 pro domácí
30:19
Halou se rozeznělo dunění bubnu a fanoušci ženou svůj tým k dalšímu navýšení skore
29:26
Vyloučen hráč Ivana Lamková družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za hrubost.
28:49
Škopánová posílá soupeřku tvrdě na zem
27:59
Panterky se snaží kombinovat až do prázdné branky
25:15
Hráčka Litvínova Černá, hledala svou spoluhráčku ve velkém brankovišti, bohužel marně
24:27
Brankářka Štěpánová drží svůj tým dalšími zákroky
23:43
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jana Rosmusová, asistoval Eliška Kučerová (3:0).
23:00
Trenér domácích Jenčík dal jasný pokyn a dodal odvahy vlastním hráčkám pro další útok
22:14
Litvínov se nemůže vymanit z vlastní půle
21:30
Eva Krauskopfová po tvrdém souboji padá k zemi, naštěstí odchází s úsměvem na tváři
04:32
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Anežka Slaná (2:0).
04:32
Smolný gól pro brankářku Litvínova a Eva Kraoskopfová se zapisuje mezi střelce
02:10
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Anežka Slaná (1:0).
02:10
Tvrdá rána z první otvírá skóre
01:30
První střela Lochmannové ohrozila soupeřovu branku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Bivojky Litvínov: brankář: Veronika Štěpánová; hráči v poli: Vernonika Fefrčíková, Daniela Kornalíková, Lucie Kalinová, Tereza Urbášková, Ivana Lamková
00:00
Line-up domácích FbC Panthers: brankář: Andrea Hrubá; hráči v poli: Petra Šusterová, Anežka Slaná, Lýdie Baráková, Kristýna Lochmannová, Eva Krauskopfová