1:1
4:0
0:4
1:0
branky (asistence): 13:07 Michal Glatz (Petr Pojar), 24:14 Josef Novák (Filip Kučaba), 27:59 Vladimír Štorek (Radek Kužel), 32:23 Radek Kužel (Milan Stránský), 34:11 Jakub Kolstrunk (Radim Kühnel), 60:27 Jakub Kolstrunk (David Stummer)
branky (asistence): 09:27 Jakub Novák (Drahoslav Pastor), 47:06 Lukáš Mlejnek (Tomáš Podrabský), 52:34 Jiří Vlček (Martin Jeřábek), 55:06 Lukáš Mlejnek (Martin Jeřábek), 59:06 Radovan Vnuk (Štěpán Motejzík)

Florbal Ústí - FBC BRZDY CZ Česká Lípa 6:5p
14. Michal Glatz, 25. Josef Novák, 28. Vladimír Štorek, 33. Radek Kužel, 35. Jakub Kolstrunk, 61. Jakub Kolstrunk - 10. Jakub Novák, 48. Lukáš Mlejnek, 53. Jiří Vlček, 56. Lukáš Mlejnek, 60. Radovan Vnuk; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 350; zásahy brankářů: Milan Stránský 21 - Lukáš Chyna 22, Lukáš Mück 18; po třetinách: 1:1, 4:0, 0:4, 1:0;
70:00
pokračování p. Vojty: Já jdu na kafe ke kardiologovi
70:00
Komentář trenéra hostí p. Stožického: Gratulujeme soupeři k postupu. Sérii jsme si prohráli již doma. Vzájemně jsme se ničím nepřekvapili. Soupeř byl však v klíčových chvílích důslednější a postoupil zaslouženě. Moc děkujeme divákům za podporu. Často kritizuji rozhodčí. Tentokrát musím říct, že tuhle sérii zvládli všechny utkání opravdu dobře.
70:00
Skore střel v prodloužení: 1:0
70:00
Komentář trenéra domácích p. Vojty: Na první ligu nesmírně kvalitní série, kde se střetly týmy s velkým potenciálem. O našem postupu rozhodla naše taktická a především mentální připravenost na sérii, síla týmu a větší využívání předností a potenciálu našich hráčů. Při zápasech jsme se výborně bavili a diváci určitě taky. Teď se budeme těšit z postupu a zítra se začneme připravovat na další cestu. Děkuji týmu, divákům a soupeři.
60:27
60:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval David Stummer (6:5).
60:27
Jakub Kolstrunk rozhoduje zápas svojí střelou.
60:00
60:00
Skóre na střely třetí třetiny je 7:10.
60:00
59:06
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Radovan Vnuk, asistoval Štěpán Motejzík (5:5).
59:06
Česká Lípa vyrovnává 54 vteřin před koncem třetí třetiny.
57:57
Timeout FBC BRZDY CZ Česká Lípa
57:57
Česká Lípa hraje power-play.
57:08
Stránský zachraňuje svůj tým před vyrovnáním rychlým zákrokem.
56:15
Pastorova střela prolétá centimetry nad ústeckou bránou.
55:06
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Martin Jeřábek (5:4).
55:06
Další akce českolipských snižuje domácí náskok na pouhý jeden gól.
54:30
Kühnel florbalkou zastavuje Motejzíkovu střelu.
52:34
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Jiří Vlček, asistoval Martin Jeřábek (5:3).
52:34
Vlčkova dorážka snižuje ústecký náskok na dva góly.
51:20
Jeřábkova střela končí ve Stránského ruce.
49:48
Tichého střela těsně míjí ústeckou bránu.
48:38
Mück pohotově vyráží Stummerovu střelu.
47:06
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Tomáš Podrabský (5:2).
47:06
Česká Lípa končí svou přesilovku a zároveň snižuje ústecký náskok Mlejnkovou střelou.
46:34
Vyloučen hráč Jan Filipec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
46:00
Jansa se dostal před ústeckou bránu, míčkem ale trefil je mantinel.
44:40
Stránský zachytává Jansovu střelu k tyči.
44:02
Glatzlovu střelu vychytává Mück.
42:45
Stummer nohou zpracovává nahozený míček hostů.
42:12
Vnukova nahrávka na střed hřiště je zachycena ústeckou obranou.
40:59
Mlejnek střílí, trefuje však Sattlerovu hokejku.
40:06
Ústí hraje v plném počtu.
40:00
40:00
Třetí část zápasu začne přibližně ve 21:35.
40:00
Skóre na střely bylo v druhé třetině 11:9.
40:00
39:15
Vnukovu střelu vyrazil Stránský.
38:06
Trestné střílení družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa neproměnil Milan Tichý.
38:06
Vyloučen hráč Jan Filipec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
38:06
Po Filipcově faulu má Česká Lípa příležitost snížit náskok Ústí trestným střílením.
37:16
Kuželova střela míjí bránu českolipských.
35:59
Stránský zastavuje Novákovu střelu z vytočení.
35:25
Dnešní utkání sleduje 350 diváků.
34:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Radim Kühnel (5:1).
34:11
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Mück družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa
32:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Milan Stránský (4:1).
32:23
Kužel po nástupu ze střídačky prochází obranou hostů a sám zakončuje, zvyšujíc tak náskok Ústí na 4:1.
31:50
Kněžourovu střelu zastavuje Stránský.
29:40
Chyna zachytává míček po ústeckém nahození.
27:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Radek Kužel (3:1).
27:59
Po společné akci Štorka a Kužela Ústí zvyšuje svůj náskok.
26:30
Chyna se sám dostává před bránu hostů, Mück však jeho akci neutralizuje.
25:44
Tečovaná střela Tichého končí za mantinelem.
24:56
Sattler střílí a jeho střelu nohou vyráží Pastor.
24:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Filip Kučaba (2:1).
24:14
Ústí se ujímá vedení zápasu.
24:14
22:15
Pojar střílí, Chyna ale jeho střelu zachytil.
21:40
Mareš vyráží nebezpečnou střelu Pastora.
20:00
20:00
Druhá část zápasu začne přibližně ve 20:45.
20:00
V první třetině bylo skóre na střely 16:6.