2:0
2:4
1:3
- : -
branky (asistence): 16:22 Jan Krsek (Tomáš Katolický), 19:46 Jan Krsek (Tomáš Katolický), 27:39 Jan Krsek (Tomáš Katolický), 30:11 Stanislav Fencl (Tomáš Katolický), 53:04 Stanislav Fencl (Jan Václav)
branky (asistence): 22:02 Jiří Ptáčník (Roman Školník), 22:55 Matěj Lubenský (Jakub Rybka), 28:12 Lukáš Tomeš, 30:02 Matěj Lubenský (Jakub Rybka), 41:43 David Kolář (Lukáš Tomeš), 42:18 Jiří Krůšek (Rastislav Mazák), 52:54 Lukáš Pokorný (Jakub Rybka)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FbC Panthers 5:7
17. Jan Krsek, 20. Jan Krsek, 28. Jan Krsek, 31. Stanislav Fencl, 54. Stanislav Fencl - 23. Jiří Ptáčník, 23. Matěj Lubenský, 29. Lukáš Tomeš, 31. Matěj Lubenský, 42. David Kolář, 43. Jiří Krůšek, 53. Lukáš Pokorný; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 81; zásahy brankářů: Jiří Cisler 15 - Rastislav Mazák 17; po třetinách: 2:0, 2:4, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí : Velmi tvrdé a vyrovnané utkání kdy jsme opět přebrali otěže zápasu až v jeho druhé polovině, začátek patřil soupeři , konec nám.
59:59
Střely na branku : domácí - 6 , hosté - 5
59:59
Komentář trenéra domácích : Děkujeme soupeři za zápas , šťastnou cestu domů.
59:59
Stav serie po tomhle utkání je 2 : 0 pro Panthers, odvetný zápas se koná v pátek 18.3.
59:46
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva FbC Panthers na 2 minuty za hra na zemi.
59:00
Poslední minuta zápasu.
58:15
domácí zkoušejí hrát powerplay a otočit zápas na svou stranu.
58:14
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
57:24
Tomešovi střela nesedla a jenom doskákala k Cislerovi.
56:02
Kellar zůstal sám v situaci kdy běželi 3 hráčí hostí na Cislerovu branku. Tkadlec se zvládnul vrátit a míček zblokoval mimo hřiště.
55:37
KAtolický zpoza branky na Červenku tomu však míček přeskočil hokejku a dává šanci hostujícímu celku založit protiútok.
53:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Stanislav Fencl, asistoval Jan Václav (5:7).
53:04
Výhoda končící volným úderem před velkým brankovištěm Panterů. Václav mezi nohama na Fencl a ten se opět nemýlí a trefuje levý horní roh.
52:54
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jakub Rybka (4:7).
52:54
Pokorný proběhl přes celé hřiště a Cisler neměl šanci.
48:35
Školníkovu střelu zblízka vykopnul brankář Plzně nohou.
45:02
Hra se přelévá ze strany na stranu, jako by na hráčích nebyla vidět únava.
42:18
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Rastislav Mazák (4:6).
42:18
Star třetí třetiny se lépe povedl hostů. Šestý gól v pořadí vstřelil Krůšek, střelu těsně nad zemí nemohl Cisler ani vidět ani chytit.
41:43
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Tomeš (4:5).
41:43
Skóre ve třetí třetině otevírají hosté, svůj gol pridal kapitán Kolář.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: domácí - 7, hosté -7
38:47
Hodlova střela mezi nohy skákala v brankovišti, nakonec ji mazák uklidil do bezpečí.
37:51
Polcarova nahrávka nenašla spoluhráče pře Cislerem .
35:53
Katolický na Červenku a ten vyslal svou střelu na branku, Mazák skvělým zákrokem vyrazil nad.
35:12
Hodl zpět na hřišti.
34:30
Rybkova střela proskočila Cislerovi pod rukou, vyletěla, ale na druhé straně branky.
33:12
Vyloučen hráč Petr Hodl družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:12
Další vyloučení plzeňského týmu. Za chvíli na trestnou pošlou rozhodčí všechny hráče.
32:00
Dnešní utkání sleduje 81 diváků - DĚKUJEME!
31:39
Další volný úder z blízkosti brány nedokázala první lajna Plzně proměnit.
30:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Stanislav Fencl, asistoval Tomáš Katolický (4:4).
30:11
Standartní situaci ve velkém brankovišti skvěle sehráli Katolický s Fenclem. Katolický nahrál a Fencl neminul odkrytou polovinu brány.
30:02
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jakub Rybka (3:4).
30:02
Panteři z Prahy se díky Lubanskému dostávají do vedení.
29:17
Vyloučen hráč Jan Husák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
29:17
Nahozený balon letěl vzduchem a Husák ho zpracoval rukou.
28:12
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (3:3).
28:12
Tomeš rychle odpovídá a stahuje brankový rozdíl.
27:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Krsek, asistoval Tomáš Katolický (3:2).
27:39
Krsek hatrick!
27:20
Rybkovu střelu zblokoval svým tělem Trnka.
25:42
Tomeš se vytočil a jeho střela mohla znamenat problémy pro Plzeň, Cisler byl však na svém místě a střela pro něj nečinila problém.
24:42
Oba týmy v plném počtu.
22:55
22:55
Lubenský využívá početní výhody 4 na 3 a vyrovnává.
22:55
Krsek se vrací na hřiště a uvidíme hru 4 na 4.
22:42
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva FbC Panthers na 2 minuty za hrubost.
22:42
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
22:42
Míka srazil porazila na mantinel, ten si to nenechal líbit a odhodil ho. Tím si oba vysloužili dvou minutové vyloučení.
22:23
Vyloučen hráč Jan Krsek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:02
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Roman Školník (2:1).
22:02
První střela Panthers v téhle třetině a hned končí gólem. Skóroval Ptáčník.
21:10
Zatím si více šancí vytvořila Plzeň. Trnkovu střelu následoval střela Krska.
20:00
20:00
19:59
Na střely i herně byla druhá třetina vyrovnaná, domácí jen zvládli vytěžit více.
19:59
Střely na branku: domácí - 9, hosté - 10
19:46
19:46
Na konci třetiny Slavie zvyšuje na 2:0. Opět "vinou" stejných hráčů.
19:14
Domácí jsou v plném počtu.
18:53
Rybkova střela letěla Cislerovi přesně na prsa a on si s ní poradil.
18:03
Domácí se perou jako lvi, vstupují do střel a nenechávají Panthers dorážet a ohrožovat tak Cislerovu branku.
17:14
Vyloučen hráč Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:14
Krátce po vstřelené brance oslabuje Tkadlec svůj tým zákrokem, který rozhodčí odměnili dvou minutovým trestem.
16:22
16:22
Skóre dnešního zápasu otevírá domácí tým. Katolický na Krska a ten se nemýlí.
16:01
Hanzlovu střelu vyráží Cisler hlavou.
14:58
Schejbalva střela rozezněla tyčku Mazákovy brány.
14:42
Krůškova střela měla razanci, bohužel správný směr jí chyběl.
14:03
Školník proběhl bez problémů hřištěm , nahrál na Janouška, ten zakopl a akce byla zmařena.
13:14
Kolářovu střelu zblokoval Kellar.
11:50
Václava nechali hosté osamoceného a ten vyslal svou střelu na branku. Ani takhle akce nekončí šťastně pro domácí tým.
10:59
Hosté teď měli volný úder v dobré pozici na polovině Plzně, ale minuli a střela letěla mimo.
07:49
Katolický prokličkoval hřiště, jeho střelu chytil bez problémů Mazák.
06:56
Velmi rychlá a tvrdá hra se přesouvá z poloviny na polovinu a oba týmy si vytvářejí solidní šance.
06:12
Několika rychlými střelami zasypali plzeňští hráči Mazáka.
03:58
I Lubenský přidává tvrdou sřelu z půlky, Cisler však obět pozorný.
03:27
Kolářova nebezpečná střela.
02:28
Červenkova střela skákala v brankovišti Panthers, nikdo ji však netečoval za záda Mazáka.
01:15
Oba týmy začaly velmi rychle a aktivně. Myslím, že uvidíme velmi pěkný zápas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Petr Kölbl, Jakub Rybka, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Adam Tkadlec, Jáchym Kellar, Jiří Trnka, Martin Žambůrek, Lukáš Kubinec
00:00
Začíná druhé utkání mezi Panthers A Slavii. Včerejší zápas skončil lépe pro pražský celek v poměru 7:4.