0:0
6:1
2:0
- : -
branky (asistence): 22:06 Anežka Slaná (Veronika Šmolcnopová), 23:22 Veronika Šmolcnopová (Kristýna Lochmannová), 24:50 Eva Krauskopfová (Kristýna Lochmannová), 28:06 Kristýna Lochmannová (Eva Krauskopfová), 33:16 Jana Rosmusová, 38:37 Jana Rosmusová (Eliška Kučerová), 48:41 Andrea Nováková (Veronika Šmolcnopová), 58:02 Petra Šusterová
branky (asistence): 29:28 Klára Chmelová

FbC Panthers - Florbal Chomutov 8:1
23. Anežka Slaná, 24. Veronika Šmolcnopová, 25. Eva Krauskopfová, 29. Kristýna Lochmannová, 34. Jana Rosmusová, 39. Jana Rosmusová, 49. Andrea Nováková, 59. Petra Šusterová - 30. Klára Chmelová; rozhodčí: Jan Hós - Michal Kokeš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Carolina Casado 25 - Martina Lerchová 37; po třetinách: 0:0, 6:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Jenšíka "Po celý zápas jsme hráli antiflorbal. Jenom tím, že máme v týmu individuální hráče jsme vyhráli. Dnes naše hra byla velmi velmi špatná směrem dopředu i dozadu. Pokud chceme myslet na lepší výsledky musíme abslutně ve všem přidat. Díky za zápas"
60:00
Komenář asistenta trenéra hostů Miroslava Mora "Domácí mají silný tým. Škoda, že jsme ve druhé třetině darovali lacíné 4 góly. Přesto všechno máme hlavy nahoře, zítra je taky hrací den."
60:00
Poměr střel celkem Panthers 45 Chomutov 26
60:00
58:02
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Petra Šusterová bez asistence (8:1).
48:41
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Andrea Nováková, asistoval Veronika Šmolcnopová (7:1).
48:41
I Andrea Nováková se dočkala a tvrdou střelou přesně pod víko navyšuje skóre na 7:1!
39:00
Chmelová se rozhodla pro technickou vložku zápasu a udělala si tři hráčky najednou
38:37
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jana Rosmusová, asistoval Eliška Kučerová (6:1).
38:37
Šarochová si ale řekla že to jen tak nenechá a oplácí gólem
38:13
Hráčka hostí Morová tvrdou střelou trefila pouze bránící Šarochovou
36:30
Fanoušci se svým fanděním nehodlají polevit a burcují své hrdinky k novým útokům
35:24
Slaná v tutové šanci nastřeluje pouze golmanku hostí
34:00
Brankářka domácích Casado trochu odlehčila zápas, když hned dvakrát přehodila při výhozu půlku
33:34
Panterky neustávají v tempu
33:16
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jana Rosmusová bez asistence (5:1).
29:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Klára Chmelová z trestného střílení (4:1).
29:28
A diváci uvidí i nájezd! Udrží Panterky čisté konto?
29:28
Chmelová učebnicově zakončuje a Chomutov dává svůj první gól
29:08
Casado drží čisté konto a přidává skvělý zákrok
28:06
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Eva Krauskopfová (4:0).
28:06
A další kombinace na malém brankovišti končí gólem!
26:30
Hra se po delší době přenesla k brance domácích a Chomutov se na krátkou dobu zase dostává ke slovu
24:50
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Kristýna Lochmannová (3:0).
23:22
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Veronika Šmolcnopová, asistoval Kristýna Lochmannová (2:0).
23:22
Panterky si nejspíš schovali gólové hody na druhou část a odskakují na rozdíl dvou branek
23:22
A další skvělá kombinace končí gólem!
22:06
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Anežka Slaná, asistoval Veronika Šmolcnopová (1:0).
22:06
Přesně 22 minut a 6 vteřin čekali diváci na gól a konečně se dočkali! Slaná procedila balónek za záda Lerchové