7:2
3:2
1:1
- : -
branky (asistence): 01:13 Josef Březina (vlastní branka), 02:00 Miloš Prášil (Jaromír Chocholáč), 04:02 David Zítka (Petr Zavadil), 08:18 Miloš Prášil (Pavel Procházka), 10:36 Jaromír Chocholáč (Ondřej Dvořák), 16:22 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil), 19:17 Tomáš Fryšavský (David Zítka), 23:44 Vladimír Fafílek (Miloš Prášil), 31:20 Jaromír Chocholáč, 39:32 Jaromír Chocholáč, 48:28 Jaroslav Dufek (Lukáš Musil)
branky (asistence): 01:17 Vojtěch Gřundel (Dominik Guzsi), 07:43 Dominik Guzsi (Vojtěch Gřundel), 24:34 Vít Kahánek (Radek Měrka), 32:04 Vojtěch Gřundel (Dominik Guzsi), 47:52 Vít Korbáš (Vojtěch Gřundel)

ASK Bystřice n.P. - FbC Frýdek-Místek 11:5
2. Josef Březina, 3. Miloš Prášil, 5. David Zítka, 9. Miloš Prášil, 11. Jaromír Chocholáč, 17. Ondřej Dvořák, 20. Tomáš Fryšavský, 24. Vladimír Fafílek, 32. Jaromír Chocholáč, 40. Jaromír Chocholáč, 49. Jaroslav Dufek - 2. Vojtěch Gřundel, 8. Dominik Guzsi, 25. Vít Kahánek, 33. Vojtěch Gřundel, 48. Vít Korbáš; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2 + Martin Kalivoda 10; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Jiří Paleček 19 - Michal Zápalka 39; po třetinách: 7:2, 3:2, 1:1;
60:01
Komentář kapitána týmu hostí FbC Frýdek - Mistek Víta Korbaše: Dneska byli domácí lepší, děkujeme za sérii.
60:00
Komentář Trenéra domácího týmu ASK Bystřice n.P. Jaroslava Dufka: Dneska jsme konečně podali výkon hodný této soutěže. Nicméně musíme přiznat, že o sérii se rozhodlo obratem ve třetím utkání. Dneska jsme byli hodně aktivní a vyplatilo se nám to. Nepouštěli jsme aktivní hrou hosty k jejich rychlým brejkům a tím jsme to měli jednoduší. Děkujeme Frýdku za sérii a přejeme úspěšnou sérii o záchranu.
60:00
59:59
Střely na branku celkem: ASK Bystřice n.P. 50 : FBC Frýdek - Místek 24
59:59
Střely na branku po III.třetině: ASK Bystřice n.P. 14 : FbC Frýdek - Místek 9
59:00
Zahlášena poslední minuta III.třetiny a tím také poslední minuta 2.kola play down.
58:57
Paleček chytá do ruk střelu Kahánka
58:30
Pro nás už to vypadá slibně, takže přejeme do Frýdku hodně úspěchů v baráží proti Třebíči, která zde pozorně sleduje celé utkání.
57:28
Dnes poprvé na scéně naše mladá zdravotnice Terezka. Březina naráží do Fafílka, ale bohužel střet neustál. Terezka ošetřije nohu, tak uvidíme, jestli se hráč vrátí do hry.
55:50
Paleček v jasné gólovce, ale Zápalka vychytává
55:23
Bystřičáci jsou celkově při chuti, chtějí odčinit debakl z neděle, kdy ve Frýdku dostali na pr..., třeba to brali jako velikonoční pomlázku
54:20
Prášil při chuti, střílí, ale pouze do tyčky, která stále zvoní.
54:07
Další jasný gól , ale Zápalka opět vyráží z brankové čáry.
53:19
A další zákrok Palečka, tentokrát po střele Guzsiho
52:48
Paleček chytá v leže další ránu Juroše
51:33
Chocholáč sklízí potles fandů, když z otočky zkouší opět vystřelit, tentokrát bohužel mimo.
50:30
Právě jsme viděli ukázkový hokejový krosček Guzsiho, bohužel bez potrestání.
48:29
Naše mladá lajna v čele s "veteráníčkem" Palečkem si pěkně pohrála s frýdeckou obranou v po 3 přihrávkách ten nejmladší z nich trefuje zařízení, aby ne když šli v závěru 3 na 1
48:28
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaroslav Dufek, asistoval Lukáš Musil (11:5).
47:52
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Vít Korbáš, asistoval Vojtěch Gřundel (10:5).
47:49
Na hřišti je hned vidět, že si frýdečtí orazili, těch 10 minut přestávky jim stačíilo k regeneraci.
46:30
Další pěkný zákrok Zápalky a balonek je okamžitě nazpět ve hře.
43:20
Paleček pozorně, a zachraňuje golovku opět mezi nohy.
42:43
Procházka zachraňuje další gól frýdeckých těsně na lajně.
41:41
A na frýdecké trestné stále sedí Kalivoda, který dostal trest 2+10 za nesportovní chování ??? a všechny moooc pozdravuje
39:33
Chocholáč frýdeckým ukradl přihrávku a předbíhá hráče a udělal kličku golmanovi.
39:32
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč bez asistence (10:4).
39:00
Zahlášena poslední minuta II.třetiny
38:33
Trestné střílení družstva FbC Frýdek-Místek neproměnil Vít Kahánek.
38:33
Vyloučen hráč Miloš Prášil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za blokování hokejky.
38:33
Prášil nedovoleně zabránil střele na branku
38:09
Diváci fandí, ale na hřišti je poklidná atmosféra
36:30
A na hřišti je již také k vidění "veteránek" bystřičáků, Paleček Petr.
34:42
Oba týmy v plném počtu
32:42
Vyloučen hráč Martin Kalivoda družstva FbC Frýdek-Místek na 10 minut za nesportovní chování.
32:42
Vyloučen hráč Martin Kalivoda družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za nesportovní chování.
32:42
Vyloučen hráč Vladimír Fafílek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:05
Nedáš dostaneč, střela Zítky skončila v rukách Zápalky a ten okamžitě posílá do hry Guzsiho, který okamžitě nalezl dobře postaveného Gřunděla.
32:04
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Dominik Guzsi (9:4).
31:45
Před klecí domácích Kahánek těsně před brankou promáchává
31:21
Chocholáč bere protihráčům přihrávku a okamžitě se otáčí ke střele, která končí za zádama Zápalky
31:20
30:35
Fryšavský už po druhé dostává křižnou přihrávku, ale bohužel po druhé promáchává
29:38
Mazánek zastavuje rychlý útok frýdeckých těsně před domácí klecí.
28:50
Paleček vyráží střelu frýdeckých
27:06
Diváky k fandění povzbuzuje ze střídačky také bystřický druhý golman Filip Létal
26:34
Chocholáč přesně do šibenice, ale Zápalka ukázkově vyráží
25:30
Zápalka vytahuje další jasnej gol z brankové čáry
24:35
Rozhodčí právě ušetřili golmanovi Palečkovi flašku rumu, podle diváků byl jasně jeho.
24:34
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Radek Měrka (8:3).
23:45
Fafílek z poza brány freestylově zahákává za tyč
23:44
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Vladimír Fafílek, asistoval Miloš Prášil (8:2).
23:20
Gřunděl bere přihrávku Prášilovi z hokejky a míří do domácí třetiny
22:45
Přesilovka bystřických se odehrává v tempu před brankou frýdeckých
22:12
Vyloučen hráč Martin Kalivoda družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
22:12
Střela Prášila zůstává ležet pod tělem Zápalky.
21:58
Stále zvedlá ruka
20:54
Na Prášila po kličce jasná sekera a rozhodčí drží ruku nahoře. Bystřice hraje v 6ti
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po I.třetině: ASK Bystřice n.P. 23 : FbC Frýdek - Místek 7
19:18
Zítka skoro od půlky nachází Fryšavského před brankou, který trefuje balonek ze vzduchu
19:17
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Fryšavský, asistoval David Zítka (7:2).
19:00
Nahlášena poslední minuta I.třetiny
18:20
Chocholáč sám před brankou frýdeckých, ale trefuje pouze ležícího Zápalku
16:23
Prášil z roku na Dvořáka, který perfektně stíní Zápalkovi a po otočce trefuje jeho zařízení
16:22
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Miloš Prášil (6:2).
15:34
Dvojstřelu Zítky odráží Zápalka
14:27
Pášil zkouší opět štěstí, ale jeho střela končí na hrudi pozorného Zápalky
13:47
Procházka po faulu na svou osůbku posílá opět své spoluhráče před branku Zápalky.
11:35
Paleček lape další střelu Žurka mezi nohy
10:37
Dvořák nechává míč na půlce a odstavuje tím hráče, Chocholáč bere míček do plného běhu a skóruje
10:36
Timeout FbC Frýdek-Místek
10:36
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Ondřej Dvořák (5:2).
09:55
Zavadil z roku hledá spoluhráče, ale přesně trefuje nohu frýdeckého hráče, který okamžitě posílá své spoluhráče dopředu
09:05
Rychlý protiútok Žurka končí těsně vedle domácí branky.
08:19
Prášil nevěděl co s balonkem, tak ho poslal směrem k brance Zápalky
08:18
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Pavel Procházka (4:2).
07:44
Špatné pokrytí frýdeckého útoku a střela Guzsiho z dálky končí za zády Palečka.
07:43
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Dominik Guzsi, asistoval Vojtěch Gřundel (3:2).
05:44
Střelu Žurka zastavila levá tyč Palečkovi branky
04:23
Další střela na branku hostujícího týmu končí těsně na brankové čáře a rozhodčí rozpřahují.
04:03
Zavadil přihrává z rohu a Zítka z otočky střílí k pravé tyčce
04:02
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil David Zítka, asistoval Petr Zavadil (3:1).
03:26
Dvořák se podíval i s mantinelama mimo hrací plochu
02:01
Chocholáč drží míček u střídačky soupeřů, Prášil si nabíhá z protější strany před branku a z první střílí.
02:00
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Jaromír Chocholáč (2:1).
01:18
Paleček v domácí brance nedával vůbec pozor na buly.
01:17
01:14
Závar před brankou Zápalky končí odrazem od nohy Březiny.
01:13
Vlastní branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Josef Březina (1:0).
00:01
A rozhodčí již zahájili dnešní , pro oba týmy, velice důležité utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Vít Kahánek, Vojtěch Gřundel, Vít Korbáš, Martin Kalivoda, Dominik Guzsi
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Pavel Procházka, Roman Mach, Jaromír Chocholáč, Miloš Prášil, Ondřej Dvořák
00:00
Na plochu nastupují line-upy obouch týmů.
00:00
Dobrý podvečer vážení diváci, vítáme vás na dnešním 5 utkání 2.kola play down mezi domácím týmem ASK Bystřice n.P. a hostujícím týmem FbC Frýdek - Místek. Stav série je 2:2