1:0
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 12:43 Lukáš Pešat (Adam Delong), 33:17 Josef Rýpar (Petr Jankulár), 49:18 Lukáš Hájek (Lukáš Řezanina)
branky (asistence): 26:46 Petr Novotný (Petr Salát), 49:02 Radek Gwuźdź (Petr Salát)

1. SC Vítkovice Oxdog - Technology Florbal MB 3:2
13. Lukáš Pešat, 34. Josef Rýpar, 50. Lukáš Hájek - 27. Petr Novotný, 50. Radek Gwuźdź; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 683; zásahy brankářů: Lukáš Souček 34 - David Rytych 22; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, Jana Pazdery: Mizerný vstup do zápasu společně s obrovským množstvím prohraných osobních soubojů umocněný chabou produktivitou nás stál výsledek dnešního utkání. V pondělí budeme hrát určitě lépe. Díky za zápas.
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 29 Souček, Mladá Boleslav - 11 Salát.
60:00
Komentář trenéra domácích, Jana Vavrečky: Kluci dnes k zápasu nastoupili velice koncentrovaně. Dodržovali taktické pokyny. Dá se říct, že vyjma závěrečného tlaku Boleslavi ve 3. třetině jsme soupeře do jasných šancí nepouštěli. Chtěl bych pochválit kluky za dvě vybojovaná oslabení, které byly zřejmě klíčovým faktorem našeho vítězství. Týmový výkon, podpořený skvělým Součkem v brance.
59:32
Švajný přes celé hřiště neproměnil snad o centimetry.
57:01
Nebezpečný výpad Novotného a další Součkův zářez.
56:29
Curney ze středu přestřelil.
54:21
Delong zakončoval svůj brejk bekhendovým blafákem, který mu ovšem skvěle lapil Rytych
52:48
Ze své oblíbené pozice na křídle to zkoušel Hájek, ten rovněž těsně minul.
52:02
Gwuźdź z výjezdu míjí branku.
49:18
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Řezanina (3:2).
49:18
Domácí ale opět vedou! Hájek číhal na křídle a míček pro něj vydoloval na středu Řezanina. Velkou roli v této situaci sehrála zlomená hůl Jelínka, reprezentační kapitán musel střídat a vítkovičtí se tak na moment ocitli v přesilové situaci. Tento moment zužitkovali beze zbytku.
49:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Gwuźdź, asistoval Petr Salát (2:2).
49:02
Salát rychlou přihrávkou vybídl ke skórování Gwuźdźe, který pohotovou ranou z úhlu nezaváhal.
46:34
Gál vyslal do brejku Bräuera. Ten zvolil střelu z dálky a tu si Rytych pohlídal.
45:17
Fojta našel Tadeáše Chrousta a domácí měli namále, poté ještě zakončoval Jiří Bouška a situaci uklidňuje až Souček.
44:22
Natov to pěkně sehrál s Curneym a Souček měl co dělat.
43:36
Nebezpečný pokus Jiřího Boušky. Souček byl na svém místě. Následovalo dohrání vítkovického gólmana.
39:39
Křenkův pokus dobře přečetl a zblokoval Nehera.
38:05
Několikrát se ale musel blýsknout i Souček. Nejvíce asi při Jelínkově střele ze středu.
38:04
Domácí přežili i tohle, navíc mohli udeřit i ve třech, ovšem Hájkovi míček v úniku uskočil.
36:37
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:37
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:59
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za sekání.
35:59
Rozporuplná třetina novopečeného reprezentanta Rýpara pokračuje dalším vyloučením
35:00
Utkání sleduje 683 diváků.
34:28
Bräuer teď dvakrát zahrozil. Nejprve bekhendem hledal před brankou Gála a málem ho našel a pak jeho přízemní střela těsně minula cíl.
33:17
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Josef Rýpar, asistoval Petr Jankulár (2:1).
33:17
Rýparova překvapivá střela z dálky si našla cestu do horního rohu Rytychovy branky!
32:30
Domácí oslabení přežili, stejně jako hosté v úvodním dějství.
31:54
Curney pěkně vybídl Kološe, ten ale bránu minul.
30:49
Jelínek pouze do Součka.
30:11
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za bránění ve hře.
29:11
Na druhé straně přestřeluje i Natov. Ten ovšem s tečí jednoho z domácích beků.
28:02
Delong výborně vyslal Pešata ale ten tváří v tvář Rytychovi přestřelil.
26:58
V další příležitosti Jelínek s Natovem.
26:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Petr Salát (1:1).
26:46
Novotný v úniku bekhendem jednoruč po zemi překonává Součka a srovnává.
25:35
Jankulárovu střelu Rytych neudržel ale před dotírajícím Hájkem stihl situaci zachránit.
24:27
Druhá část je zatím opatrnější než ta úvodní.
22:35
Neherova střela po zemi se až k brance nedostala.
19:59
Chaotická poslední minuta změnu stavu nepřinesla.
19:02
Domácí opět srovnali herně krok
17:18
Viděli jsme nepřesná zakončení Natova a Kološe.
16:35
Po neodpískaném zákroku na Neheru opět v tlaku hosté.
14:59
O poznání nebezpečnější střela Křenka dopadla stejně.
14:20
Akce hostí byla zakončena střelou Pavla Boušky, kterou Souček chytil.
13:57
Rýpar opět rozvlnil boční síť.
12:43
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Adam Delong (1:0).
12:43
Domácí se zaslouženě prosazují i gólově. Delong v brejku vybídl Pešata, který do odkryté branky neomylně zavěsil
12:33
Jankulár hledal před brankou Hubálka, jeho teč skončila v rohu hřiště.
10:57
Natov ušetřil cenné vteřiny na útočné polovině.
09:52
Domácí rozebrali obranu hostí ale Šebesta míček do sítě neuklidil.
09:20
Vyloučen hráč Petr Salát družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:05
Šebestův průnik byl zastaven faulem ale ze standardky domácí nic kloudného nevytvořili.
07:07
Bräuerova střela těsně minula levou tyč.
06:14
Rýpar to zpoza branky zkusil "Zorro trikem". Rytych byl připraven.
05:31
Nápor domácích trochu polevuje.
04:36
Hosté to poněkolikáté zkoušejí dlouhým míčkem za obranu Vítkovic
03:50
Delong po Pešatově příhře trefil boleslavského brankáře.
02:47
Řezanina z úhlu prověřil Rytycha
01:56
Kološova tečovaná střela nadělala Součkovi problémy. Domácí gólman ale situaci zvládl.
01:22
Rýpar pouze do boční sítě
00:49
Domácí jsou po celé první střídání v náporu. Řezanina hledal Hájka, jehož pokus byl následně zblokován
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Radim Křenek, Jan Jelínek, Tomáš Chroust, Jiří Curney, Jan Natov
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Petr Jankulár, Lukáš Hájek, Lukáš Řezanina, Jan Šebesta
00:00
Dobrý den vážení diváci, vítáme Vás při sledování online přenosu ze třetího zápasu semifinálové série Tipsport Superligy mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví. Stav série je 0:2 z pohledu domácích
00:00
Sestava domácích je dnes oslabena o kapitána Matejčíka a obránce Jastřembského. Hosté nastupují ve stejném složení, jako v posledním utkání.