0:3
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 19:58 Martin Novák (David Vettermann), 20:46 David Vettermann
branky (asistence): 00:23 Petr Kudrfalec (Radek Kubeš), 08:34 Vít Nosek (Jan Morávek), 09:04 Petr Kudrfalec (Jan Morávek), 18:16 Jaromír Németh (Vít Nosek), 24:58 Vít Nosek (Jaromír Németh)

FK Slovan Jindřichův Hradec - TJ Centropen Dačice 2:5
20. Martin Novák, 21. David Vettermann - 1. Petr Kudrfalec, 9. Vít Nosek, 10. Petr Kudrfalec, 19. Jaromír Németh, 25. Vít Nosek; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Keníž ? - Pavel Svoboda ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:1;
30:00
29:01
Běží poslední minuta zápasu
26:32
Vyloučen hráč Jan Pech družstva FK Slovan Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání.
26:32
Dačice si zahraje přesilovku a tak je nejspíše rozhodnuto
25:40
Standartka pro Hradec z nebezpečné vzdálenosti, ale zvoní tyč
24:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Jaromír Németh (2:5).
24:58
Krásný ťukec Dačice a je z toho gól
20:46
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil David Vettermann bez asistence (2:4).
20:46
A hradec začíná výborně kdy se Vettrmann nejlépe zorientoval na brankovišti a snižuje
20:00
20:00
19:58
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval David Vettermann (1:4).
19:58
A Hradec se také dočkáva, když Novák dostává nahrávku z rohu a dává do prázdné branky
19:22
Nápor Jindřichova hradce, ale proti stojí výborná dačická obrana
18:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jaromír Németh, asistoval Vít Nosek (0:4).
18:16
A skvělá nahrávka zpoza brány, kde na brankovišti už stál Németh a uklidil za bezmocného gólmana
12:16
Dačice bude mít přesilovku za sekání v jasné šanci na hranici velkého brankoviště
10:36
Dačický kapitán přešel přes všechny protihráče, ovšem poskakující míček v zakončení nezkrotil
10:00
10:00
První část neposkytla přílliš šancí, ale všechny šance Dačice využila
10:00
09:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Kudrfalec, asistoval Jan Morávek (0:3).
09:04
A je tu další gól, z výběhu kolem mantinelu se trefuje Kudrfalec
08:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Jan Morávek (0:2).
08:34
Další nebezpečná standartka Dačic, kdy přišla od mantinelu přihrávka na střed a je z toho gól
07:56
Hra zatím nenabízí příliš šancí, oba týmy ztrácejí míčky kolem středu hřiště
05:41
Nebezpečná standartka Dačic, kdy z rohu přišla nahrávka před bránu, ale střela šla těsně mimo
00:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Kudrfalec, asistoval Radek Kubeš (0:1).